ITmix.cz logo

Recenze: chytré hodinky Apple Watch Ultra 2

Silné stránky
 • Novější čip S9
 • Lepší lokalizace iPhonu (od modelu 15)
 • Nové gesto Double Tap
 • Propracovanější Siri
 • V nabídce je uhlíkově neutrální model
 • Vyšší interní paměť
Slabé stránky
 • Změny oproti AW Ultra nejsou zásadní
 • Vyšší cena
 • Nižší výdrž baterie
 • Kompatibilita pouze s iPhony
 • Absence české klávesnice

Apple přichází s novou generací outdoorových chytrých hodinek Apple Watch Ultra 2. Mezigeneračně se však dočkáme jen několika novinek. Konkrétně se jedná například o novější čip, podporu gesta Double Tap, zvětšení interní paměti z 32 GB na 64 GB či zdokonalenou hlasovou asistentku Siri. Stojí toto zařízení za nákup a vyplatí se nad ním tedy uvažovat? To si povíme v naší recenzi.

Nejčastější otázky a odpovědi

V čem se liší Apple Watch Ultra 2 od Apple Watch Ultra?

Mezigeneračně jsou změny velmi drobné. Apple Watch Ultra 2 nově podporují gesto Double Tap (ovšem až s aktualizací watchOS 10.1). Vylepšení se dočkala také hlasová asistentka Siri. Hodinky do vínku dostaly novější čip S9 SiP a také čip U2 pro přesnější lokalizaci v prostoru. Displej hodinek je u druhé generace jasnější a dokáže se rozzářit až na 3 000 nitů (u Apple Watch Ultra se jedná o 2 000 nitů). Také došlo ke zvětšení interní paměti z 32 GB na 64 GB.

Komu bychom Apple Watch Ultra 2 doporučili?

Apple Watch Ultra 2 obecně cílí na milovníky outdooru. Jejich konstrukce a materiály byly zvoleny tak, aby hodinky dosahovaly skvělé odolnosti například na horách nebo během pobytu v džungli. Vzhledem k velikosti bychom je obecně doporučili spíše pánům. Díky tomu, že mají mezinárodně uznávaný standard pro potápěčské vybavení EN 13319, se hodí také pro přístrojové potápění a freediving.

Jak dlouho vydrží na jedno nabití?

Při běžném používání dosahuje maximální výdrž baterie 36 hodin. S úsporným režimem se poté dostanete až na 72 hodin.

S jakým mobilním telefonem jsou kompatibilní?

Apple Watch Ultra 2 lze spárovat s mobilními telefony iPhone XS a novějšími s operačním systémem iOS 17 a novějším.

Obsah balení a technické parametry

Apple Watch Ultra 2 se prodávají v designově totožné krabičce jako předchozí generace. Uvnitř najdete samotné chytré hodinky s řemínkem, opletený magnetický napájecí kabel a návod k použití. Hodinky se opět prodávají ve 3 velikostních variantách, přičemž se u nich liší pouze velikost řemínku, nikoliv ciferníku.

V naší redakci jsme měli k dispozici Apple Watch Ultra 2 s Olive Alpine Loop řemínkem ve velikosti S. Ten sedí na zápěstí o obvodu 13 až 16 cm. Varianta M je určena pro zápěstí o obvodu 14,5 až 19 cm a verze L cílí na majitele zápěstí o obvodu 16,5 až 21 cm.

Název parametruHodnota
Typ řemínkuAlpský tah, Trailový tah nebo Oceánský řemínek
OdolnostVodotěsné do hloubky 100 metrů, možnost potápění do hloubky 40 metrů, odolnost proti prachu IP6X
DisplejOLED Retina s úhlopříčkou 1,92”
Výdrž baterieAž 36 hodin (72 hodin v režimu nízké spotřeby)
Způsob nabíjeníMagnetický napájecí kabel
KonektivitaBluetooth 5.3, Wi-Fi, GPS, NFC
Operační systémwatchOS
Rozměry bez řemínku49 × 44 × 14,4 mm
Hmotnost bez řemínku61 g

Titanové pouzdro v hlavní roli

Co se týče materiálového zpracování, Apple Watch Ultra 2 opět pracují s titanovou konstrukcí, která nově zaujme přítomností 95% podílu recyklovaného titanu. Po stránce designu se mezigeneračně prakticky nic nezměnilo a hodinky opět disponují mírně zvýšenými okraji pro větší ochranu displeje.

Apple Watch Ultra 2 se prodávají se 49mm pouzdrem a v kombinaci s Trailovým nebo Alpským tahem jsou uhlíkově neutrální.

Vzhledem k velikosti pouzdra působí na zápěstí poměrně masivně a chytré hodinky proto nachází své příznivce zejména u pánů. Stejně jako u Apple Watch Ultra působí celek sportovním a outdoorovým dojmem, čímž se hodinky odlišují například od Apple Watch Series 9.

Kde koupit Apple Watch Ultra 2
Apple Watch Ultra 2
Hodnocení
4.4/5

Na pravé straně se opět nachází otočná korunka Digital Crown a tlačítko pro spuštění. Na levé straně opět nechybí tlačítko Akce, u kterého si můžete sami nastavit, k čemu má sloužit. Výhodou zpracování je také snadné ovládání hodinek i v rukavicích.

Co se týče hmotnosti chytrých hodinek, ta se mezigeneračně vůbec nijak nezměnila a činí opět 61 gramů. Vzhledem k této hmotnosti o sobě hodinky dávají opravdu znát a než si na jejich přítomnost zvyknete, možná s nimi párkrát o něco zavadíte (alespoň nám se to při běžných činnostech několikrát stalo).

Perfektní volba do extrémních podmínek

Stejně jako Apple Watch Ultra, i model Ultra 2 je určen do extrémních podmínek. Jsou zcela prachotěsné dle standardu IP6X. Kromě toho nabídnou také voděodolnost do hloubky 100 metrů. Jejich odolnost dále byla testována podle univerzálního armádního standardu MIL‑STD 810H. Hodinky tedy velmi dobře odolávají vlivům okolí.

Dále zaujmou také mezinárodně uznávaným standardem pro potápěčské vybavení EN 13319. Hodinky tak uživatelům poskytují funkce nezbytné pro přístrojové potápění a freediving až do hloubky 40 metrů.

Propracovaná senzorová výbava

O sledování vašeho zdraví a pohybu se zasluhuje hned několik senzorů. Konkrétně se jedná o snímač tepové frekvence, pulzní oxymetr a nechybí ani teploměr pro měření teploty ve spánku. Apple Watch Ultra 2 dále disponují akcelerometrem pro detekci pohybu, kompasem a výškoměrem. Nechybí ani dvoufrekvenční GPS pro spolehlivé informace o vaší poloze.

Hodinky jsou vybaveny řadou senzorů
Hodinky jsou vybaveny řadou senzorů

Výdrž baterie se vylepšení nedočkala

Z hlediska výdrže baterie bohužel chytré hodinky mezigeneračně nezaznamenaly žádné zlepšení. Při běžném používání dosahuje výdrž baterie 36 hodin, se zapnutím úsporného režimu dosáhnete maximálně 72 hodin.

Při nepřetržitém přehrávání skladeb dosahuje výdrž baterie maximálně 20 hodin. S nepřetržitým sledováním venkovní aktivity se zapnutou GPS se dostanete na 12 hodin. Pokud k tomu budete používat LTE a zároveň zapnete úsporný režim, činí výdrž baterie 17 hodin.

V případě venkovní aktivity se zapnutou GPS a LTE a úsporným režimem s menším počtem měření srdeční aktivity a GPS činí výdrž baterie 35 hodin.

Kratší výlet do přírody tedy s hodinkami snadno můžete monitorovat i s přihlédnutím k tomu, že se čas od času podíváte do mapy nebo třeba odpovíte na zprávu. U opravdu celodenních túr již ale limit 12 hodin může činit potíže.

Stejně jako Apple Watch Ultra jsou hodinky vybaveny funkcí rychlonabíjení. Na 80 % baterie je nabijete za 1 hodinu, na 100 % se dostanete za zhruba 1,5 hodiny. Pokud je tedy téměř vybité dáte hned po probuzení na nabíječku a ranní vypravování do práce vám trvá zhruba hodinu, můžete je tímto způsobem připravit na nadcházející den a zároveň nepřijít ani o monitoring spánku.

Kde koupit Apple Watch Ultra 2
Apple Watch Ultra 2
Hodnocení
4.4/5
Umístění napájecího kabelu
Umístění napájecího kabelu

Displej je opět o něco jasnější

Apple Watch Ultra 2 mají po vzoru svého předchůdce OLED displej, který se nově dokáže rozzářit jasem až 3 000 nitů (u Apple Watch Ultra se jednalo o 2 000 nitů). Vzhledem k tomu se v současné době jedná o nejjasnější displej, který výrobce u svých hodinek nabízí. Vyšší jas znamená ještě o něco lepší čitelnost ve venkovních podmínkách, zejména během slunečného počasí.

Vyšší jas může najít uplatnění i v extrémních podmínkách (například při pobytu na horách za opravdu slunečného počasí, kdy paprsky snižují běžnou čitelnost displeje, nebo právě při potápění).

I když nelze říct, že bychom tento rozdíl zaznamenali na první dobrou, pravdou zůstává, že venku je jeho čitelnost bezproblémová. Ve tmě se přitom hodinky automaticky přepnou na noční režim (hodinky k tomu využívají snímač okolního světla), kdy se veškeré prvky na ciferníku zbarví do sytě červené barvy a hodinky nebudou narušovat váš cirkadiánní rytmus modrou či zelenou barevnou složkou. Čitelnost displeje je po spuštění nočního režimu bezproblémová a s používáním hodinek jsme neměli žádné problémy.

Díky velikosti displeje se hodinky velmi pohodlně ovládají a běžné úkony a gesta s nimi hravě zvládnete.

Nový čip

Chytré hodinky do vínku dostaly nový čip S9 SiP, který se objevuje také u Apple Watch Series 9. Jeho zásluhou by měly být veškeré operace odehrávající se uvnitř hodinek ještě o něco rychlejší, což by se mělo podepsat na ještě lepší uživatelské přívětivosti. Během našeho testu se ukázalo, že se nejedná o nic, co by běžný uživatel zaznamenal, jelikož naprosto plynulou práci umožňovaly již Apple Watch Ultra. Nicméně posun směrem kupředu tam z hlediska technických parametrů je.

Dále hodinky disponují čipem U2 pro velmi přesnou detekci umístění. V kombinaci s iPhonem 15 můžete využít funkci Najít telefon, přičemž hodinky vám zobrazí přesnou vzdálenost i směr, kterým svůj iPhone hledat (podobně jako u AirTagů).

watchOS 10 nabízí zase o něco více

Chytré hodinky pracují s novým watchOS 10, který nabídne opět o něco propracovanější prostředí. Aplikace mají trochu jiný vzhled a využívají celou plochu displeje. Součástí je také takzvaná Chytrá sada, která vám zobrazí ty nejdůležitější informace hezky pohromadě.

Vylepšení se dočkali také cyklisté. Při spuštění cyklistického tréninku se automaticky zobrazí jako živá aktivita na iPhonu. Díky tomu lze ukazatele ještě lépe sledovat, zatímco svůj telefon umístíte do držáku na řídítka. Pokud chytré hodinky detekují wattmetr, dokáží automaticky odhadovat funkční prahový výkon (tedy nejvyšší úroveň intenzity, kterou dokážete udržet hodinu). Při turistice pak například oceníte upozornění na překročení určité nadmořské výšky. Apple Watch lze také spárovat s hrudním pásem a tímto způsobem docílit ještě přesnějšího měření tepové frekvence.

Pomocí hodinek s watchOS 10 lze také měřit dobu strávenou na denním světle. Hodinky s tímto operačním systémem teď také umí přehrát nahranou videozprávu na FaceTimu a podporují skupinové audiohovory.

Funkce Apple Watch Ultra 2: novinky jsou jen nepatrné

Mezigeneračně se Apple Watch Ultra 2 dočkaly pouze pár novinek a vylepšení jsou v tomto ohledu nepatrná. Pojďme si je představit.

Kde koupit Apple Watch Ultra 2
Apple Watch Ultra 2
Hodnocení
4.4/5

Apple Watch Ultra 2 lze volitelně vybavit eSIM. Následně můžete z hodinek telefonovat a odesílat zprávy, i když u sebe nemáte mobilní telefon. Varianta Apple Watch Ultra 2 bez funkce Cellular se ani neprodává, v tomto ohledu se hodinky liší od běžné řady Apple Watch Series.

Nové gesto Double Tap

Nové gesto Double Tap získaly i Apple Watch Series 9, nicméně v hodinkách bude dostupné až s aktualizací watchOS 10.1. V době psaní této recenze bohužel aktualizace ještě k dispozici nebyla a gesto jsme tedy vyzkoušet nemohli.

Double Tap najde uplatnění v situacích, kdy chcete hodinky ovládat jednou rukou. Gesto spočívá v dvojitém stisknutí palce a ukazováčku, přičemž jím lze ovládat aktuální dění na hodinkách. To znamená, že například přijmete hovor, ukončíte jej nebo spustíte stopky. V podstatě tedy nahrazuje hlavní tlačítko v aplikacích.

I když gesto přichází s novým operačním systémem, Apple tvrdí, že je k němu zapotřebí novější procesor. Ve starších modelech jej tedy ani s aktualizací údajně nenajdeme.

Vylepšená hlasová asistentka Siri

Stejně jako u Apple Watch Series 9 se zásluhou nové čipové výbavy vylepšení dočkala hlasová asistentka Siri. Hodinky totiž dokáží hlas rozpoznat ještě o něco rychleji a hodinky při komunikaci s ní nemusí být nutně připojeny k internetu. Navíc získala přístup také ke zdravotním informacím v hodinkách a můžete se ji tedy zeptat například na to, jaká byla kvalita vašeho spánku. S češtinou stále nepochodíte a ke komunikaci musíte využít některý z podporovaných jazyků.

Přesná lokalizace iPhonu

Apple Watch Ultra 2 jsou stejně jako Watch Series 9 vybaveny čipem U2 pro přesnou detekci umístění. V kombinaci s iPhonem 15 se stejným čipem vám doma pomohou s nalezením vašeho mobilního telefonu. Na displeji vám zobrazí nejen směr, jakým hledat, ale i vzdálenost. Tato funkce je vítanou novinkou pro ty z vás, kteří mají tendenci doma ztrácet svůj telefon a při ranním shonu do práce po něm marně pátrají.

Následující funkce jsou již totožné jako u předchozí generace Apple Watch Ultra. Drobné změny přináší pouze novější operační systém watchOS 10, jak jsme již ostatně uvedli.

Kompas s funkcí Návrat

Aplikace Kompas vám nabídne snadnou orientaci v přírodě. Spustit zde můžete i funkci Návrat, kdy budou hodinky zaznamenávat, kudy jdete, pro případ, že byste se ztratili a potřebovali najít cestu zpět. Prostřednictvím této aplikace lze také do mapy značit nejrůznější štítky a poznačit si například, kde jste nechali auto nebo kde se chcete najíst. Funkci zpět ale v tomto případě musíte najít právě pomocí kompasu, který vám zobrazí směr (klasické mapové podklady pro snadnější orientaci zde nečekejte).

Siréna na vás upozorní

Pokud budete potřebovat v krizové situaci přivolat pomoc nebo se ztratíte, můžete prostřednictvím hodinek spustit Sirénu s hlasitostí 86 dB. Tento výrazný tón je přitom slyšet na vzdálenost až 180 metrů.

Funkce Siréna
Funkce Siréna

Rozpoznají, v jaké hloubce jste pod vodou

Aplikace Oceanic+ v podstatě zastane funkci potápěčského počítače. Po ponoření vám proto zobrazí hloubku ponoru, maximální dosaženou hloubku, teplotu vody a aktuální čas.

Kde koupit Apple Watch Ultra 2
Apple Watch Ultra 2
Hodnocení
4.4/5

Níže uvedené funkce najdete i u Apple Watch Series 9.

Lze je používat i pro potápění
Lze je používat i pro potápění

Základní funkce pro sledování vašeho zdraví

Jak je u Apple Watch zvykem, zařízení skvěle poslouží pro monitoring vašeho pohybu a základních zdravotních ukazatelů. Zvládnou proto změřit počet ušlých kroků v průběhu dne, přičemž můžete plnit kroužky pohybu.

Kromě toho nabídnou také funkce pro monitoring srdečního tepu, okysličení krve a také EKG. Využít dále lze aplikaci Mindfulness, v níž si můžete dopřát krátké dechové cvičení nebo se věnovat zamyšlení na nějaké téma.

Sledování menstruačního cyklu

I když Apple Watch Ultra 2 cílí spíše na muže, pokročilá funkce sledování menstruačního cyklu zde nechybí. Stejně jako předchozí model jsou hodinky vybaveny teploměrem pro měření teploty zápěstí ve spánku. Naměřená data poté hodinky využívají k ještě přesnějšímu odhadnutí doby ovulace a začátku vaší periody. Díky tomu se může jednat o skvělého pomocníka u žen, které chtějí otěhotnět.

Údaje o tělesné teplotě poslouží i mužům, kteří tak mohou lépe odhalit například začínající nemoc. Nutno ale podotknout, že hodinky nefungují jako teploměr a na vyžádání vám proto teplotu nezměří.

Monitoring spánku

Apple Watch Ultra 2 umí také podrobně monitorovat váš spánek. Po probuzení se můžete těšit na data týkající se nejen celkové délky spánku, ale i jednotlivých fází. Samozřejmostí je možnost nastavit si během spánku režim Nerušit.

Kvalitnějšímu spánku napomáhá Noční režim hodinek, který zbarví jednotlivé údaje ciferníku do červené barvy. Nastavit si můžete také budík pro buzení jemnými vibracemi na zápěstí.

Detekují nehodu

Chytré hodinky podporují vaši bezpečnost. Pokud detekují nehodu, spustí výrazný zvukový alarm a zároveň vám zobrazí upozornění. Na displeji se objeví také posuvník s tísňovým voláním, které lze aktivovat, nebo zrušit. Pokud neuděláte nic (například když jste v bezvědomí), hodinky záchrannou službu přivolají po 20 sekundách automaticky. Pokud použijete eSIM, mobilní telefon k tomu hodinky potřebovat nebudou. V opačném případě se ale bez připojeného iPhonu neobejdete.

Monitoring sportovních aktivit

Chytré hodinky samozřejmě najdou své uplatnění během monitoringu sportovních aktivit. Data zobrazená v průběhu cvičení se přitom liší podle toho, pro jakou aktivitu se rozhodnete. V případě chůze lze například sledovat nejen uplynulý čas od začátku cvičení, vaši tepovou frekvenci a množství spálených kilokalorií, ale i vaše průměrné tempo či uraženou vzdálenost. Prohlížet si můžete také stav vašich kroužků pohybu.

Měření můžete kdykoliv pozastavit a opět se k němu vrátit (třeba když si během turistického výletu dopřáváte občerstvení). Kromě toho lze také hodinky během měření využívat i k jiným činnostem a snadno tedy můžete za chůze například vyřídit příchozí zprávu. Podrobná data po skončení cvičení na vás čekají v mobilní aplikaci.

Kde koupit Apple Watch Ultra 2
Apple Watch Ultra 2
Hodnocení
4.4/5

U některých aktivit oceníte možnost nastavit si vlastní intervaly pro cvičení a odpočinek přímo v hodinkách a tímto způsobem si přizpůsobit trénink svým potřebám. Z hlediska sledování sportu se jistě jedná o povedené zařízení. Nicméně profesionálním sportovcům, kteří se zaměřují zejména na běh či cyklistiku pravděpodobně udělají lepší službu například chytré hodinky značky Garmin, a to zejména jejich vyšší řady. V porovnání s nimi jsou Apple Watch Ultra více multifunkčním zařízením, které nabídne z každého soudku něco.

Chytré hodinky Garmin například běžcům nabídnou navíc funkci měřiče výdrže (stamina) pro odhad toho, kolik energie vám odhadem zbývá během vašeho tréninku či závodu. Běžce může také u konkurence potěšit graf zobrazující předpokládané časy tratí na 5 km, 10 km, půlmaraton a maraton a jejich změny v čase v závislosti na tréninkovém úsilí. Zkrátka sledovaných metrik je zde o něco více než u Apple Watch.

Pokud si sem tam jdete zaběhat, čas od času vyrazíte na výlet do přírody nebo se zúčastníte tréninku ve fitku, Apple Watch vám jistě budou bohatě postačovat.

Telefonování a odesílání zpráv

Samozřejmostí je upozornění na veškeré příchozí notifikace. Apple Watch Ultra 2 lze také využívat k plnohodnotnému telefonování, přičemž kvalita hovoru je slušná. Hovor lze vyřizovat přímo z hodinek, případně použít bezdrátová sluchátka.

Co se týče zpráv, na ty lze reagovat přednastavenou odpovědí, případně zprávu nadiktovat pomocí hlasu. To funguje skvěle a hodinkám lze i oznámit, na jakém místě mají použít interpunkci. Hodinky nám velmi dobře rozuměly nejen v tichém domácím prostředí, ale i na běžné rušné ulici. Nechybí ani podpora emoji.

Pokud byste chtěli zprávu vyťukat na klasické klávesnici, narazíte bohužel na problém. Jedinou možností je přepnutí iPhonu (a tím pádem i hodinek do angličtiny). V takovém případě je k dispozici QWERTZ klávesnice, pochopitelně se musíte při psaní obejít bez diakritiky.

Mapy a navigace

Kromě propracovaného kompasu můžete k navigaci využívat také aplikaci Mapy. V ní lze jednoduše zadat místo, kam se chcete dostat, a následně se nechat hodinkami navigovat. Zařízení na displeji zobrazuje nejen jednotlivé pokyny, ale i přehlednou mapu. Díky tomu vítězí nad některými konkurenčními modely, které v případě navigace pracují jen s prostou šipkou znázorňující směr. Aplikace najde uplatnění v případě, kdy se chcete navigovat na místo, ale nechcete (nebo nemůžete) zrovna v ruce držet mobilní telefon.

Doplňkové funkce

Chytré hodinky nabídnou i řadu doplňkových funkcí a další aplikace si lze stáhnout prostřednictvím App Store. Prostřednictvím hodinek lze například poslouchat hudbu (kapacita úložiště pro offline poslech činí 64 GB, u Apple Watch Ultra se jednalo pouze o 32 GB). Kromě toho nechybí například předpověď počasí, zobrazení kalendáře, stopky, časovač, kalkulačka a další. Hodinky lze také používat k bezkontaktním platbám Apple Pay.

Závěr - komu bychom hodinky Apple Watch Ultra 2 doporučili?

Apple Watch Ultra 2 obecně cílí na milovníky outdooru a adrenalinu, které potěší jejich špičkové zpracování za použití odolných materiálů. Z hlediska velikosti bychom je doporučili spíše mužům, na ženském zápěstí působí příliš masivně.

Mezigeneračně hodinky zaznamenaly pouze několik drobných změn. Konkrétně se jedná o novější čip S9, funkci pro lepší lokalizaci iPhonu, vyšší interní paměť propracovanější hlasovou asistentku Siri či podporu nového gesta Double Tap. Vzhledem k tomu pro většinu uživatelů přechod na novější zařízení nebude dávat smysl. Pokud si ale pořizujete své první Apple Watch z řady Ultra, jistě se může jednat o skvělou možnost, jak si dopřát ty nejnovější dostupné funkce.

Kde koupit Apple Watch Ultra 2
Apple Watch Ultra 2
Hodnocení
4.4/5

Co se týče nevýhod, jedná se obecně u všech Apple Watch o vyšší cenu a nízkou výdrž baterie. Počítat je také třeba s tím, že hodinky spárujete pouze s iPhonem.

Uživatelská příručka pro Apple Watch Ultra 2

Recenze: chytré hodinky Apple Watch Ultra 2
 • Kvalita zpracování
 • Baterie
 • Operační systém
 • Kompatibilita
 • Poměr cena/výkon
4.4

Druhé outdoorové chytré hodinky z dílny Apple

Apple přichází s novou generací outdoorových chytrých hodinek Apple Watch Ultra 2. Mezigeneračně se však dočkáme jen několika novinek. Konkrétně se jedná například o novější čip, podporu gesta Double Tap, zvětšení interní paměti z 32 GB na 64 GB či zdokonalenou hlasovou asistentku Siri. Stojí toto zařízení za nákup a vyplatí se nad ním tedy uvažovat? To si povíme v naší recenzi.

Klady

 • Novější čip S9
 • Lepší lokalizace iPhonu (od modelu 15)
 • Nové gesto Double Tap
 • Propracovanější Siri
 • V nabídce je uhlíkově neutrální model
 • Vyšší interní paměť

Zápory

 • Změny oproti AW Ultra nejsou zásadní
 • Vyšší cena
 • Nižší výdrž baterie
 • Kompatibilita pouze s iPhony
 • Absence české klávesnice
Tento článek byl zpracován autorem na základě reálné zkušenosti s produktem. Hodnocení může být ovlivněno subjektivními dojmy autora. 
Autor: Hana Smětáková
Autor: Hana Smětáková
Sport a zdravý životní styl mě provází prakticky po celý život. Jelikož se řadím mezi příznivce moderních technologií, na webu ITmix se často věnuji recenzím fitness náramků a chytrých hodinek, které jsou v mém aktivním životě nepostradatelným pomocníkem. Kromě sportu je mým velkým koníčkem také cestování a poznávání nových míst.
Jak se vám líbil tento článek?
3.6/5 - (10 hodnocení)
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související recenze

Recenze: chytré hodinky Apple Watch Ultra 2
Apple Watch Ultra 2
Hodnocení: 4.4/5
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram