ITmix.cz logo

Recenze: chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTS 2 mini

Silné stránky
 • Dlouhá výdrž baterie
 • Gorilla Glass 3
 • Velký displej
 • Jednoduché ovládání
 • GPS
 • Přehledná mobilní aplikace
 • Ultratenké provedení
 • Monitorování více než 70 sportů
 • Podpora češtiny
Slabé stránky
 • Nepodporuje bezkontaktní platby
 • Nemožnost instalace dalších aplikací
 • Pouze základní senzory
 • Absence mikrofonu
Tento produkt má svého nástupce

Šikovné chytré hodinky pro nenáročné uživatele. Tak bychom popsali model Xiaomi Amazfit GTS 2 mini. Na první pohled vás zaujme dostatečně velkým hranatým displejem, který je opatřen Gorilla Glass. Pyšní se jednoduchým ovládáním a ultratenkým provedením, díky kterému skvěle sedí na každém zápěstí. K propojení s mobilním telefonem slouží přehledná aplikace Zepp.

Součástí balení je jeden řemínek

Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTS 2 mini se prodávají v minimalistické bílé krabičce, jejíž rozměry činí 8,5 × 17 × 3 cm. Co se týče hmotnosti balení, je vzhledem k produktu poměrně nízká. Celá krabička i s produktem váží přibližně 150 gramů.

Po rozbalení krabice na vás budou čekat samotné hodinky (zabalené v igelitovém sáčku). Zároveň se můžete těšit na magnetický napájecí kabel a chybět nemůže ani návod k použití (kromě jiných jazyků i v češtině).

Součástí balení je pouze jeden řemínek. Pokud si však pořídíte jinou barevnou variantu, můžete řemínek snadno vyměnit.

Chytré hodinky se na zápěstí upevňují podobně jako klasické hodinky a můžete si je proto utáhnout podle svých potřeb. Dodávaný řemínek skvěle sedí na zápěstí s obvodem 15,5 až 21,5 cm.

Technické parametry Xiaomi Amazfit GTS 2 mini

Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTS 2 mini dostaly do vínku hned několik skvělých vlastností. Na první pohled vás zaujmou svým velkým AMOLED displejem s úhlopříčkou 1,55", který je navíc opatřen Gorilla Glass 3.

Jejich předností je také velmi dobrá výdrž na jedno nabití, která může dosáhnout až 21 dní. Těšit se můžete na ultratenký design (pouhých 0,9 cm).

Název parametruHodnota
Typ řemínkuSilikonový
OdolnostVodotěsné do hloubky 50 metrů
DisplejAMOLED dotykový, úhlopříčka 1,55"
Výdrž baterieAž 21 dní
Způsob nabíjeníMagnetický napájecí kabel
KompatibilitaBluetooth 5.0
Operační systémAmazfit OS
Rozměry (bez řemínku)3,6 × 4 × 0,9 cm
Váha19,5 g (bez řemínku)

Tenké provedení z kvalitního hliníku

Předností těchto smartwatch je bezpochyby líbivý a moderní design, díky kterému hodinky na první pohled připomínají mnohonásobně dražší Apple Watch. Díky velmi nízké hmotnosti 19,5 gramů se na zápěstí příjemně nosí a nijak vás neomezují při každodenních aktivitách. Co se týče tvaru ciferníku, zvolil výrobce hranatý design. Oproti Xiaomi Amazfit GTS 2 jsou tyto chytré hodinky zhruba o 5 gramů lehčí.

Pouzdro hodinek je zhotoveno z kvalitního hliníku, displej poté používá sklíčko Gorillo Glass třetí generace, které vyniká svou vysokou odolností. Na pravé straně se nachází tlačítko, prostřednictvím kterého se dostanete do hlavního menu. I toto tlačítko působí kvalitně, příjemně se mačká a má dobrou odezvu. Silikonový řemínek je na zápěstí příjemný a jeho předností je nízká váha.

V rámci našeho testování jsme si vybrali hodinky s matně zeleným řemínkem, který si vysloužil spoustu pochval od okolí.

Kde koupit Xiaomi Amazfit GTS 2 mini
Xiaomi Amazfit GTS 2 mini
Hodnocení
3.7/5

Chytré hodinky spárujete s Androidem i iOS

Uvedení chytrých hodinek do provozu je poměrně jednoduché a rozhodně se toho nemusíte obávat. Vše zajišťuje technologie Bluetooth ve verzi 5.0. Nejprve je třeba zařízení nabít. Mezitím si do mobilního telefonu stáhněte mobilní aplikaci Zepp, která je dostupná v Google Play i App Store. Nemusíte se bát, aplikace je dostupná zcela zdarma.

Po jejím otevření budete vyzváni k vytvoření uživatelského účtu. Vše je ale otázkou chviličky. Poté aplikaci spárujete s chytrými hodinkami. Při našem testování na nás vyskočila nutnost naskenování QR kódu, který se objevil na hodinkách. Jakmile jsme jej naskenovali, vše se propojilo a aplikaci jsme mohli začít používat.

Tyto smartwatch lze spárovat s mobilním telefonem používajícím Android nebo iOS. Výrobce uvádí, že je zařízení kompatibilní s následujícími verzemi operačních systémů: Android 11.0, Android 10.0, Android 9.0, Android 8.0, Android 7.0, Android 6.0, Android 5.0, iOS 15, iOS 14, iOS 13, iOS 12, iOS 11 a iOS 10.

My jsme pro spárování použili iPhone 11 s operačním systémem iOS 15.0.1 a vše proběhlo bez problémů.

Vyznat se v samotných funkcích chytrých hodinek taky není těžké. Postranním tlačítkem se jednoduše dostanete do hlavního menu. Požadovanou funkci si poté zvolíte jednoduše tak, že na ni na dotykovém displeji kliknete. Výhodou je plná podpora češtiny.

Hodinky jsou i skvělým módním doplňkem
Hodinky jsou i skvělým módním doplňkem

Operační systém Amazfit OS je přehledný

Xiaomi Amazfit GTS 2 mini používá operační systém Amazfit OS. Jeho předností je velmi jednoduché a intuitivní rozhraní, ve kterém není problém se zorientovat. Nevýhodou je nemožnost instalace jakýchkoliv dalších aplikací. Tento operační systém také nepodporuje bezkontaktní platby. Jeho rozhraní je v češtině, jazykové bariéry se proto nemusíte obávat.

V aplikaci najdete spoustu statistik

Operační systém Amazfit OS bohužel stažení dalších aplikací do hodinek nepodporuje. Stáhnout si však v mobilní aplikaci můžete alespoň nové ciferníky, které se liší svými designy.

Co se týče mobilní aplikace Zepp, ta je poměrně intuitivní a dobře se v ní orientuje. Najdete v ní například informace týkající se vašeho srdečního tepu, spánku, hladiny kyslíku v krvi a úrovně stresu. Nechybí ani historický přehled sportovních aktivit, počet kroků a spálených kilokalorií. Ženy ocení i možnost sledovat data o svém menstruačním cyklu.

Funkce Xiaomi Amazfit GTS 2 mini

Pojďme se nyní podrobně podívat na všechny funkce, které tyto smart watch nabízí. Vesměs jsou funkce prakticky stejné jako u modelu Xiaomi Amazfit GTS 2. Hlavní rozdíl spočívá v tom, že tento model nemá mikrofon a neumožňuje tedy přijetí hovoru. Na příchozí hovor vás hodinky dokáží pouze upozornit. Stejně tak nelze odpovídat na příchozí SMS zprávy (to ale nejde ani u Xiaomi Amazfit GTS 2).

Oproti Xiaomi Amazfit GTS 2 mají tyto chytré hodinky i něco navíc. Jedná se o dechové cvičení, možnost sledování menstruačního cyklu a funkci pro vzdálené ovládání fotoaparátu na mobilním telefonu.

Kde koupit Xiaomi Amazfit GTS 2 mini
Xiaomi Amazfit GTS 2 mini
Hodnocení
3.7/5
V hlavním menu se dobře zorientujete
V hlavním menu se dobře zorientujete

Krokoměr

Chytré hodinky dokáží měřit počet ušlých kroků v průběhu dne. Aktuální hodnotu vám přitom zobrazí na úvodní obrazovce. Co se týče přesností měření, při našem testování byl výsledek prakticky totožný jako ten, který nám zobrazila aplikace Zdraví na iPhonu.

Měření tepové frekvence

Xiaomi Amazfit GTS 2 mini měří tepovou frekvenci v průběhu celého dne v pravidelných intervalech. Přímo na úvodní obrazovce se přitom zobrazuje přehledný graf, který zobrazuje orientační výši tepové frekvence v průběhu celého dne.

Pokud chcete získat co nejaktuálnější data, můžete si měření tepové frekvence kdykoliv spustit a chvíli počkat na výsledek.

Měření tepové frekvence skvěle funguje
Měření tepové frekvence skvěle funguje

Měření okysličení krve

Chytré hodinky disponují SpO2 monitorem, díky kterému dokáží měřit aktuální okysličení vaší krve. Funkci si můžete snadno zapnout a počkat na výsledek, který se záhy objeví na obrazovce.

Dokáží měřit i okysličení krve
Dokáží měřit i okysličení krve

Hodinky přehledně analyzují váš spánek

Pokud budete zařízení nosit i v noci, můžete s jeho pomocí snadno sledovat analýzu vašeho spánku. Aby vás hodinky při spánku nerušily případnými notifikacemi, můžete si je vypnout.

Po probuzení si poté statistiky spánku prohlédnete v mobilní aplikaci. Uvidíte zde, jak dlouho jste spali lehkým a hlubokým spánkem i kolikrát jste se v noci probudili. Také se dozvíte, jak dlouho váš spánek celkem trval a aplikace vám poskytne i případné rady pro kvalitnější spánek.

Při našem testování ale výsledek nebyl zcela přesný. I přes několik nočních buzení hodinky tuto skutečnost nezaznamenaly. Chyba pravděpodobně nastala i při samotném výpočtu délky spánku. Podle hodinek redaktorka usla již v 21:53 hod, ve skutečnosti to však odhadem bylo zhruba o 30 až 45 minut později.

Můžete sledovat statistiky týkající se vašeho spánku
Můžete sledovat statistiky týkající se vašeho spánku

Cvičení a záznamy cvičení

Pokud se pustíte do nějakého konkrétního sportu, můžete si na hodinkách spustit režim cvičení a svůj výkon si měřit. V případě venkovních aktivit lze využívat výhod zabudovaného GPS senzoru, díky kterému je měření poměrně přesné.

V tomto směru se chytré hodinky zásadně liší od fitness náramků, které GPS senzor mnohdy nemají a připojují se k němu prostřednictvím mobilního telefonu (který tedy musíte mít neustále u sebe). U těchto chytrých hodinek však tato nepříjemná „povinnost“ odpadá.

Co se týče sportů, jejich nabídka je poměrně široká a měřit můžete více než 70 různých aktivit. Pro větší přehlednost jsou sporty v hodinkách uspořádány do jednotlivých kategorií podle jejich zaměření:

Kde koupit Xiaomi Amazfit GTS 2 mini
Xiaomi Amazfit GTS 2 mini
Hodnocení
3.7/5
 • chůze a běh,
 • cyklistika,
 • vnitřní sporty,
 • venkovní sporty,
 • plavání,
 • zimní sporty,
 • míčové hry,
 • tanec,
 • box
 • a ostatní.

Pokud nějaký režim cvičení zapnete, spustí se vám měření času, spálených kilokalorií a aktuální tepové frekvence. Sportovní aktivitu můžete na hodinkách také pozastavit. Skvělou funkcí hodinek je možnost při cvičení ovládat hudbu, kterou máte spuštěnou na mobilním telefonu. Režim cvičení ale nelze spustit na pozadí a k tomu zapnout například stopky pro intervalový trénink.

Tato funkce skvěle pracuje například s mobilní aplikací Spotify. Vyzkoušeli jsme skladbu pustit i na YouTube, hodinky však tuto variantu nerozpoznaly.

Součástí hodinek je také historie cvičení, v rámci které si můžete svůj výkon při sportu prohlížet i zpětně.

V rámci testování jsme se s hodinkami vydali na venkovní procházku, abychom otestovali GPS senzor. Spuštění aktivity proběhlo bez problémů a hodinky nás při chůzi každých 10 minut upozornily na aktuální tempo. Po skončení aktivity se přímo na hodinkách zobrazil záznam trasy, který je dostupný i v mobilní aplikaci (včetně mapy).

Měření sportovních aktivit skvěle funguje
Měření sportovních aktivit skvěle funguje

Měření skóre PAI

Tyto smartwatch dokáží měřit skóre PAI (neboli Personal Activity Intelligence). Jedná se o algoritmus, který vyhodnocuje vaši aktivitu s ohledem na fyzickou zdatnost. Při výpočtu pracuje s daty týkajícími se vaší tepové frekvence, intenzity denní aktivity a fyziologických dat (výška, váha, pohlaví). Tato fyziologická data si nastavujete při prvním spuštění mobilní aplikace.

Je ale škoda, že nás chytré hodinky v průběhu dne nijak neupozornily na to, abychom se do nějakého sportu pustili. Jediné upozornění, které hodinky pravidelně zasílají, je na dlouhé sezení a nutnost protažení se.

Monitoring stresové zátěže

Zařízení dále dokáže měřit vaši aktuální stresovou zátěž. Při výpočtu pracuje s kolísáním tepové frekvence v rámci určitého času. Funkci si snadno zapnete na hodinkách a počkáte na výsledek včetně interpretace.

Hodinky odhalí i vaši stresovou zátěž
Hodinky odhalí i vaši stresovou zátěž

Dechové cvičení

Pokud se v průběhu dne budete chtít uklidnit, můžete si na hodinkách spustit dechové cvičení. Nejprve si nastavíte jeho délku (1 až 5 minut), a poté vás hodinky cvičením provedou (budou vám zobrazovat, kdy se máte nadechnout a kdy vydechnout).

Na provedení dechového cvičení zařízení nijak neupozorňuje. Pokud jej budete chtít používat, musíte si jej sami zapnout.

Provedou vás dechovým cvičením
Provedou vás dechovým cvičením

Sledování menstruačního cyklu

Pokud jste žena, oceníte možnost přehledného sledování menstruačního cyklu. Na hodinkách si nastavíte datum vaší poslední menstruace, délku jejího trvání i délku trvání vašeho menstruačního cyklu. Následně vám zařízení poskytne informace o tom, kdy nastane vaše plodné období, ovulace i další menstruace.

Kde koupit Xiaomi Amazfit GTS 2 mini
Xiaomi Amazfit GTS 2 mini
Hodnocení
3.7/5
Ženy ocení možnost sledování menstruačního cyklu
Ženy ocení možnost sledování menstruačního cyklu

Upozorní vás na příchozí zprávu i hovor

Díky propojení chytrých hodinek s mobilním telefonem vám zařízení bude zobrazovat také nejrůznější notifikace týkající se příchozích zpráv a hovorů. V mobilní aplikaci Zepp si přitom lze nastavit, z jakých aplikací chcete notifikace dostávat a z jakých nikoliv.

V případě zpráv hodinky nezobrazují celé sdělení zprávy (pokud je delší), ale pouze úryvek. Co se týče emoji, podporují pouze některé.

Další funkce

Chytré hodinky mají i několik doplňkových funkcí. Jedná se o počasí, ovládání hudby, zapnutí odpočtu, stopky nebo budík (klasický, nikoliv chytrý). Využívat dále můžete tzv. Pomodoro tracker, který vám pomůže s měřením doby, po kterou se budete koncentrovat. Tuto dobu si můžete nastavit na 5 až 60 minut.

Chytré hodinky dále mají funkci Najít telefon. Po její aktivaci by měl telefon začít vibrovat. Při našem testování to však moc nefungovalo a chytré hodinky mobilní telefon nenašly.

Pomocí hodinek lze také vzdáleně ovládat spoušť fotoaparátu, což oceníte například při tvorbě skupinových fotek. Součástí je také kompas a přehled světového času. Pokud používáte hlasového asistenta Google Alexa, můžete jej pomocí hodinek spustit.

Kvalitní optický senzor pro měření srdečního tepu

Zařízení Xiaomi Amazfit GTS 2 mini je vybaveno následujícími senzory:

 • akcelerometrem (slouží pro detekci pohybu),
 • GPS (využijete při monitoringu venkovních aktivit),
 • gyroskopem (pro navigaci),
 • kompasem (pro navigaci),
 • glonass (pro přesné určení vaší polohy)
 • a oxymetrem (slouží pro měření okysličení krve).

Pro měření srdečního tepu používají chytré hodinky optický senzor BioTracker 2 PPG. Pokud je váš srdeční tep neobvykle zvýšený, hodinky vás na to automaticky upozorní.

Vzhledem k poměrně nízké pořizovací ceně nejsou hodinky vybaveny dalšími moderními senzory, jako je například biometrický čip nebo elektrody, které by snímaly EKG. Stejně tak se u tohoto zařízení nedočkáte měření hladiny cukru v krvi.

AMOLED displej se 2,5D zakřiveným sklem

Přednosti displeje jsme již trochu nastínili, pro pořádek však všechny důležité informace ještě shrneme. Hodinky jsou vybaveny kvalitním AMOLED displejem s 2,5D zakřiveným sklem a úhlopříčkou 1,55" (displej u Xiaomi Amazfit GTS 2 má úhlopříčku 1,65”). Rozlišení displeje přitom činí 354×306 px. Za velkou výhodu považujeme sklíčko Gorilla Glass 3, které vyniká vysokou odolností při zachování velmi nízké tloušťky.

Displej je skvěle čitelný za denního světla, ale i v noci. Stejně jako u modelu Xiaomi Amazfit GTS 2 si můžete nastavit jeho jas podle vašich potřeb, případně zvolit funkci automatického nastavení jasu. Kvalita grafiky je na první pohled moc pěkná a v jednotlivých ikonách se snadno orientuje.

Kde koupit Xiaomi Amazfit GTS 2 mini
Xiaomi Amazfit GTS 2 mini
Hodnocení
3.7/5
Displej je dostatečně velký a přehledný
Displej je dostatečně velký a přehledný

Při našem testu vydržela baterie 6 dní

Součástí chytrých hodinek je špičková baterie o kapacitě 220 mAh (u Xiaomi Amazfit GTS 2 má baterie kapacitu 246 mAh). Její zásluhou dokáže zařízení vydržet až 14 dní na jedno nabití. Pokud byste měli vypnuté Bluetooth, může se toto číslo vyšplhat až na 21 dní. Nutno upozornit, že v praxi výdrž baterie tak vysoká není. Při našem testování jsme dosáhli výdrže 6 dní na jedno nabití. I to je však u těchto zařízení moc pěkná hodnota.

Výdrž baterie ovlivňuje množství zapnutých senzorů a měření. Při našem testování se proto hodinky nejrychleji vybíjely při venkovním měření aktivit, při kterých je zapnutá i GPS navigace.

Pro nabíjení využijete přiložený magnetický napájecí kabel, který má na druhé straně klasický USB konektor (plného nabití dosáhnete přibližně za 2 hodiny). S nejrůznějšími nabíjecími podložkami nebo stojany bohužel hodinky kompatibilní nejsou.

Napájecí kabel je magnetický
Napájecí kabel je magnetický

Chytré hodinky můžete bez obav ponořit i do vody

Chytré hodinky jsou voděodolné až do hloubky 50 metrů. Vzhledem k tomu s nimi můžete provádět i nejrůznější vodní sporty. V tomto ohledu se jedná o poměrně běžnou hodnotu, a to jak u chytrých hodinek, tak i u fitness náramků. Odolnost proti prachu bohužel výrobce neuvádí.

Nejčastější dotazy

Jak dlouho vydrží na jedno nabití?

Výrobce deklaruje maximální výdrž 14 dnů na jedno nabití. Pokud si vypnete Bluetooth připojení, může se tato hodnota vyšplhat až na 21 dnů. Jestliže však hodinky aktivně používáte, bude to výrazně méně. Při našem testování jsme dosáhli výdrže 6 dnů na jedno nabití.

Jakou mobilní aplikaci si mám stáhnout?

Pro spárování chytrých hodinek a mobilního telefonu slouží aplikace Zepp, která je zdarma dostupná pro operační systém Android i iOS.

S jakým mobilním telefonem jsou chytré hodinky kompatibilní?

Chytré hodinky jsou kompatibilní s mobilním telefonem, který je vybaven následujícími operačními systémy: Android 11.0, Android 10.0, Android 9.0, Android 8.0, Android 7.0, Android 6.0, Android 5.0, iOS 15, iOS 14, iOS 13, iOS 12, iOS 11 a iOS 10.

Podporuje zařízení bezkontaktní platby?

Bohužel ne. Tyto chytré hodinky pracují na operačním systému Amazfit OS, který bezkontaktní platby nepodporuje.

Pro koho jsou chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTS 2 mini vhodné

Toto zařízení najde uplatnění zejména u amatérských sportovců, kteří si chtějí měřit svůj výkon a sledovat své zdraví. Výhodou Xiaomi Amazfit GTS 2 mini je poměrně nízká pořizovací cena a dostatek funkcí, které nabízejí. Za přednost považujeme také velký AMOLED displej, díky kterému se hodinky jednoduše ovládají. Výrobce displej opatřil kvalitním Gorilla Glass 3, které vyniká vysokou odolností. Pokud se rozhodnete pro monitorování vaší fyzické aktivity, můžete si vybrat z více než 70 různých sportů. Výhodou je také přehledná a intuitivní mobilní aplikace.

Na druhou stranu s sebou tyto chytré hodinky přináší i pár nevýhod, což je vzhledem k nízké ceně pochopitelné. Hodinky pracují s operačním systémem Amazfit OS, který nepodporuje bezkontaktní platby a neumožňuje ani instalaci dalších aplikací. Hodinky nemají mikrofon, a proto neumožňují přijetí hovoru. 

Kde koupit Xiaomi Amazfit GTS 2 mini
Xiaomi Amazfit GTS 2 mini
Hodnocení
3.7/5
Recenze: chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTS 2 mini
 • Kvalita zpracování
 • Baterie
 • Operační systém
 • Kompatibilita
 • Poměr cena/výkon
3.7

Kvalitní chytré hodinky za rozumnou cenu

Šikovné chytré hodinky pro nenáročné uživatele. Tak bychom popsali model Xiaomi Amazfit GTS 2 mini. Na první pohled vás zaujme dostatečně velkým hranatým displejem, který je opatřen Gorilla Glass. Pyšní se jednoduchým ovládáním a ultratenkým provedením, díky kterému skvěle sedí na každém zápěstí. K propojení s mobilním telefonem slouží přehledná aplikace Zepp.

Klady

 • Dlouhá výdrž baterie
 • Gorilla Glass 3
 • Velký displej
 • Jednoduché ovládání
 • GPS
 • Přehledná mobilní aplikace
 • Ultratenké provedení
 • Monitorování více než 70 sportů
 • Podpora češtiny

Zápory

 • Nepodporuje bezkontaktní platby
 • Nemožnost instalace dalších aplikací
 • Pouze základní senzory
 • Absence mikrofonu
Tento článek byl zpracován autorem na základě reálné zkušenosti s produktem. Hodnocení může být ovlivněno subjektivními dojmy autora. 
Autor: Hana Smětáková
Autor: Hana Smětáková
Sport a zdravý životní styl mě provází prakticky po celý život. Jelikož se řadím mezi příznivce moderních technologií, na webu ITmix se často věnuji recenzím fitness náramků a chytrých hodinek, které jsou v mém aktivním životě nepostradatelným pomocníkem. Kromě sportu je mým velkým koníčkem také cestování a poznávání nových míst.
Jak se vám líbil tento článek?
5/5 - (5 hodnocení)
Komentáře (3) – Recenze: chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTS 2 mini
 1. nemáte prosím někdo zkušet jak se stabilitou bluetooth připojení?aktuálně mam amazfit bip a hodinky se dost často odpojují a obecně dosah je dost krátký.
  Děkuji

 2. Já osobně mám hodinky teď půl roku a nemůžu si stěžovat. Jsou bezvadné ve všech ohledech a bluetooth se mi zatím po dobu toho půl roku od mobilu neodpojil ani jednou. Perfektně fungují i příchozí hovory i SMS zprávy. Můžu jen doporučit.☺️

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související recenze

Recenze: chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTS 2 mini
Xiaomi Amazfit GTS 2 mini
Hodnocení: 3.7/5
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram