ITmix.cz logo

Recenze: chytré hodinky Garmin Forerunner 255 Music

Silné stránky
 • Monitorovací funkce
 • Přizpůsobivost rozhraní
 • Podpora hudby
 • Good Morning Message
 • Přesné GPS
 • Podpora NFC
Slabé stránky
 • Nevhodné pro štíhlé zápěstí
 • Bez podpory telefonických hovorů
 • Pro někoho absence dotykového displeje

Chytré hodinky Garmin Forerunner 255 Music jsou rozšířeným a hlavně oblíbeným všestranným modelem střední třídy. Nabízejí přesnou GPS lokalizaci, monitorování širokého spektra sportovních aktivit a podporu NFC plateb přímo z výroby. Hodinky jsou vhodné především pro silnější zápěstí, na kterých bude 22mm silikonový řemínek držet pevně a pohodlně.

Hodinky jsou vybaveny transflektivním Always-on displejem s nastavitelným podsvícením. Čitelnost displeje je vynikající v každém počasí a díky ochrannému sklu Gorilla Corning Glass 3 vydrží i méně opatrné zacházení.

Nejčastější dotazy a odpovědi

Jakou mají hodinky Garmin Forerunner 255 Music výdrž na baterii?

V režimu chytrých hodinek udává výrobce výdrž přibližně 14 dní. V našem testu při běžném používání včetně aktivit s GPS jsme dosáhly výdrže přibližně 6 dní na jedno nabití.

Jaké jsou hlavní rozdíly mezi Garmin Forerunner 255 a 255S?

Model 255S je kompaktní verzí modelu 255. Má menší rozměry, o 4 mm užší řemínek a o 0,2" menší úhlopříčku displeje. Kompaktní model je zároveň o 10 g lehčí.

Mohou hodinky Garmin Forerunner 255 Music přehrávat hudbu i bez chytrého telefonu?

Ano, hodinky mají interní úložiště 4 GB pro záznamy aktivit a hudbu. Po spárování hodinek s bezdrátovými sluchátky můžete hudbu poslouchat i bez toho, abyste měli chytrý telefon u sebe.

Jsou hodinky Garmin Forerunner 255 vodotěsné?

Ano, do maximálního tlaku 5 ATM, což odpovídá hloubce 50 metrů. Hodinky jsou tím pádem vhodné i k plavání, čemuž odpovídá i několik plaveckých funkcí (sledování plavání v bazénu či na otevřené vodě).

Co obsahuje balení chytrých hodinek?

Balení hodinek obsahuje jen nezbytné příslušenství. Kromě samotných hodinek v něm naleznete už jen napájecí kabel a uživatelský manuál. Balení je tím pádem kompaktní, avšak zároveň dostatečně pevné pro vzbuzení dojmu, že v rukou držíte kvalitní výrobek.

Technické parametry

Jak jsme zmínili v úvodu, Garmin Forerunner 255 Music jsou všestranné hodinky se zajímavou nabídkou funkcí. Od konkurence se tento model liší především svými parametry. Nevíte-li si rady s tím, podle čeho vybírat chytré hodinky, připravili jsme si pro vás stručného průvodce jejich nákupem. Co se týká recenzovaného modelu, nabídne vám mimo jiné i následující vlastnosti.

ParametrHodnota
Typ řemínkuSilikonový
OdolnostVoděodolné do hloubky 50 metrů
DisplejTransflektivní s úhlopříčkou 1,3“
Výdrž baterieAž 14 dní
Způsob nabíjeníNapájecí kabel (proprietární konektor)
KonektivitaBluetooth 5.0, Wi-Fi, GPS, Glonass, Galileo, NFC, ANT+
Operační systémGarmin OS
Rozměry (bez řemínku)46 x 46 x 13 mm
Váha (bez řemínku)49 g

Řemínek

Silikonové řemínky, se kterými je většina hodinek z řady Forerunner dodávána, patří mezi nejpohodlnější na trhu. Model Forerunner 255 je vybaven řemínkem o šířce 22 mm a systémem Quick Release. Jeho výměna je tak velmi jednoduchá v porovnání s modelem Forerunner 955, který při výměně vyžaduje více dovedností.

Řemínek je pohodlný a lze jej rychle vyměnit
Řemínek je pohodlný a lze jej rychle vyměnit

S řemínky o šířce 22 mm se setkáte například u modelů Forerunner 55 či Fénix 7. Užší řemínek, a to o šířce 18 mm, je dostupný u modelu 255S Music. To, která šířka bude pro vás ideální, zjistíte až po nasazení hodinek. K tomu, aby senzory správně doléhaly na vaši pokožku, je důležité dostatečné utažení. Jinak můžete narazit na problém, který popisujeme v následující sekci.

Senzory

Pánské hodinky Garmin Forerunner 255 Music jsou vybaveny celým arzenálem senzorů. Aby nebylo nasnímaných hodnot málo, hodinky z nich dokážou odhadnout nebo vypočítat celý seznam dalších parametrů. Mezi senzory patří:

 • snímač nasycení krve kyslíkem,
 • snímač srdečního tepu,
 • GPS, Glonass a Galileo,
 • akcelerometr a gyroskop,
 • barometrický výškoměr,
 • teploměr
 • a kompas.

Snímače fyziologických funkcí vašeho těla jsou umístěny na spodní straně hodinek. Přesnost jejich měření je závislá na tom, jak dobře máte hodinky na zápěstí utaženy. V případě, že máte štíhlejší zápěstí, může být nutné hodinky více utáhnout k tomu, aby senzory měřily správně.

Pokud má senzor horší kontakt s kůží, měření může selhat
Pokud má senzor horší kontakt s kůží, měření může selhat

Nejde jen o senzor tepové frekvence, ale například i o pulzní oxymetr – oba tyto senzory jsou závislé na poloze hodinek. Při slabém utažení se může klidně stát, že měření saturace bude vyžadovat i několik pokusů.

Kde koupit Garmin Forerunner 255 Music
Garmin Forerunner 255 Music
Hodnocení
4.1/5
Senzory jsou umístěny na spodní straně hodinek
Senzory jsou umístěny na spodní straně hodinek

Výdrž baterie

V režimu chytrých hodinek udává výrobce maximální výdrž 14 dní. Ve srovnání s hodinkami Forerunner 955 je výdrž o jeden den kratší. Avšak na rozdíl od recenzovaného modelu jsou hodinky Forerunner 955 dostupné také ve verzi se solárním nabíjením, která nabízí až o šest dní delší výdrž.

Výdrž baterie v režimu GPS či poslechem hudby

Funkce GPS a poslech hudby patří mezi nejnáročnější úkoly pro hodinky. S touto kombinací proto vydrží na jedno nabití jen přibližně šest hodin, což je o 30 minut více než u kompaktního modelu 255S Music. Bez hudby a s GPS vzroste výdrž až na 30 hodin. Ve srovnání s modely Forerunner 955 se jedná o nižší hodnotu.

Výdrž hodinek v našem testu

Jak jistě dobře víte, v praxi je výdrž baterie závislá na mnoha faktorech. Během testování jsme měřili pokles nabití baterie během 24 hodin. Během této doby byla kontinuálně měřena tepová frekvence, náš figurant provedl 30minutovou sportovní aktivitu s GPS lokalizací a několikrát si prohlédl starší záznamy či počasí. Úroveň jasu byla nastavena na 60 %. Po 24 hodinách používání klesla úroveň nabití o 15 %. Při intenzivnějším využívání hodinek tak může klesnout jejich výdrž i pod šest dní.

Hodinky podporují také úsporný režim, který výrazně omezuje funkce hodinek. Režim změní především ciferník, do jeho úsporné alternativy. Dále omezí funkce jako hudba, oxymetr, měření aktivity, snímač srdeční aktivity či bluetooth komunikaci s chytrým telefonem. Funkce, které mají být pro úsporu baterie pozastaveny, můžete nastavovat také manuálně. Výdrž můžete v úsporném režimu i zdvojnásobit. Nabíjení je poměrně rychlé. Během hodiny nabíjení stoupla úroveň nabití z 28 % na 95 %.

Obrazovka je ostrá a výborně čitelná
Obrazovka je ostrá a výborně čitelná

Displej je dobře čitelný

Hodinky Forerunner 255 Music jsou vybaveny 1,3“ transflektivním displejem s rozlišením 260 x 260 px. Displej je výborně čitelný a problém mu nedělá ani přímé slunce. Animace jsou plynulé a na rozdíl od menší verze 255S dochází k ořezávání textu jen minimálně. Hlavní ciferník hodinek je ve velké míře nastavitelný. Nastavit můžete například:

 • vzhled hodin,
 • rozdělení datových polí,
 • obsah datových polí (oblasti zobrazující metriky a údaje)
 • či barevné schéma.

Displej ale není dotykový, což může být pro některé uživatele nevýhodou.

Porovnání modelů Garmin Forerunner 255 Music a Forerunner 955

Pro srovnání jsme vybrali model Garmin Forerunner 955. V redakci jsme otestovali verzi se solárním nabíjením, která se ale od běžného modelu liší jen výdrží. Na úvod se pojďme podívat na parametry, kterými se modely Forerunner 255 Music a 955 liší.

ModelForerunner 255 MusicForerunner 955
Velikost displeje1,3“1,3“
Rozlišení displeje260 x 260 px260 x 260 px
Rozměry (bez řemínku)46 x 46 x 13 mm47 x 47 x 14,4 mm
Váha49 g53 g
Ochranné skloCorning® Gorilla® Glass 3Corning® Gorilla® Glass DX
Dotykový displejNeAno
Výdrž baterie v režimu chytrých hodinek14 dní15 dní (verze Solar 20 dní)
Podpora hudbyAnoAno
Úložiště4 GB32 GB

Hlavní rozdíly si všimnete na první pohled

Hodinky Forerunner 955 Solar působí o něco robustněji. Mají totiž větší rozměry a váží o 4 g víc. Navzdory odlišným rozměrům jsou oba modely vybaveny téměř identickým displejem. S tím rozdílem, že model 955 má displej dotykový. Rozdíl je i v tlačítkách. Hodinky Forerunner 255 mají tlačítka ocelová, modely 955 zase titanová. Druh kovu, z kterého jsou tlačítka vyrobena na použitelnost nemá prakticky žádný vliv.

Modely Forerunner 955 ve výdrži na baterii vedou

Základní model Forerunner 955 nabízí maximální výdrž 15 dní. Verze Solar pak vydrží podle výrobce i 20 dní, což je v porovnání s recenzovaným modelem výrazný rozdíl. Oba modely podporují ukládání a přehrávání hudby. Model 955 má ale pro tento účel k dispozici 32GB úložiště, což je osminásobek paměti modelu 255.

Výbava senzorů je sice u obou modelů stejná, ale Forerunner 955 mají výhodu v množství funkcí. Nabízí mimo jiné funkce jako tréninková připravenost, tvorba map přímo v hodinkách či real-time stamina.

V čem jsou hodinky Forerunner 255 Music lepší než Forerunner 955?

Jednoznačně je to poměr ceny a výkonu. Přestože hodinky nenabízejí tolik funkcí jako prémiový model 955, za svou cenu toho nabízejí víc než dost. Můžete jimi ovládat hudbu, platit v terminálech a sledovat celou paletu sportovních aktivit. Ve výsledku zaplatíte za tyto všestranné hodinky přibližně o třetinu nižší sumu v porovnání s dražším modelem.

Garmin Forerunner 255 Music vs. 255S Music – rozdíly, které byste měli znát

Během testování hodinek Forerunner 255S Music nás překvapilo kolik funkcí dokáže výrobce umístit do tak malého pouzdra. Modely se tedy liší především rozměry. S menšími rozměry přichází také menší úhlopříčka displeje (1,1”) a nižší rozlišení (218 x 218 px). Řemínek modelů 255S je také užší, a to až o 4 mm. Dalším zásadním rozdílem je výdrž baterie. V režimu chytrých hodinek zaostává kompaktní model o celé 2 dny. V konečném důsledku bychom model Forerunner 255S Music označili spíše za dámské chytré hodinky.

Kde koupit Garmin Forerunner 255 Music
Garmin Forerunner 255 Music
Hodnocení
4.1/5

Párování hodinek se smartfonem

Párování hodinek s chytrým telefonem je jednoduché a zabere vám jen pár minut. Hodinky Forerunner 255 Music jsou kompatibilní se systémem Android i iOS. V případě spárování hodinek s iPhonem ale přijdete o některé funkce (např. reakce na textové zprávy). Ovládací aplikace Garmin Connect je tedy dostupná v obchodě Google Play i App Store. Celým procesem párování vás budou provázet hodinky i chytrý telefon.

Operační systém umožňuje stahovat aplikace

Všechny konfigurace Garmin Forerunner 255 jsou vybaveny operačním systémem Garmin OS. Systém reaguje pohotově, umožňuje nastavovat téměř všechny aspekty hodinek a nechybí mu ani česká lokalizace. Systém umožňuje také stahování různých aplikací a motivů třetích stran pomocí rozhraní Garmin IQ Store.

Aplikace Garmin Connect a IQ Store – kterou budete potřebovat?

K tomu, abyste mohli využít plného potenciálu chytrých hodinek, je nejprve nutné spárovat je s aplikací Garmin Connect. Ta představuje jakési centrum měřených parametrů a záznamů. Na úvodní záložce aplikace naleznete stručný výpis různých měřených parametrů. To, co zobrazuje tato záložka, lze libovolně nastavovat. Pomocí aplikace si můžete prohlížet také celkové záznamy svých sportovních aktivit.

Aplikace Garmin IQ Store slouží jako trh ke stahování doplňkových aplikací, datových polí a motivů ciferníků. Aplikace slouží zároveň i pro správu stažených položek a tvorbu vlastních motivů. Nastavit můžete vlastní pozadí ciferníku, jeho rozvržení, vzhled hodin a barevné provedení.

Běžecké funkce

Garmin Forerunner 255 Music jsou pro běžecké aktivity jako stvořené. Důvodem je množství funkcí, které dokážou měřit a zlepšovat váš běžecký výkon. Výstupem každé běžecké či jiné sportovní aktivity jsou tři druhy záznamů. Stručná a detailní statistika jsou dostupná hned po ukončení aktivity v hodinkách. Celkovou statistiku pak naleznete po nejbližší synchronizaci hodinek s chytrým telefonem v aplikaci Garmin Connect.

Dnešní doporučení

Po krátkém podržení tlačítka Start/Stop vám hodinky zobrazí doporučený běh na aktuální den. Abyste měli představu o tom, co vás čeká, hodinky vám nadcházející běh popíšou těmito informacemi:

 • tempo a doba trvání,
 • vysvětlení, proč byl zvolen právě tento trénink,
 • odhadovaný přínos (aerobní a anaerobní)
 • a stručný popis jednotlivých etap běhu (zahřátí, běh, zklidnění).

Po dokončení doporučeného běhu vás hodinky vyzvou k zadání zpětné vazby. Zvolit můžete úroveň námahy, jakou jste museli provést a náladu, v jaké po výkonu jste. Následně můžete záznam uložit a prohlédnout si jeho metriky.

Trénink

Personalizovaný trénink je pro většinu hodinek Forerunner standardem. V aplikaci Garmin Connect můžete zvolit buď předem vytvořený trénink, nebo můžete vytvořit svůj vlastní. Trénink se může týkat v podstatě jakékoli sportovní aktivity, jakou dokážou hodinky monitorovat. Nastavit můžete etapy tréninku, zátěž atp. My jsme si pro naše testování zvolili 2km běh se 3 etapami:

 • zahřátí – 500 m (5:30-6:30/km),
 • běh – 1 500 m (4:30-5:30/km),
 • zklidnění - 500 m (5:30-6:30/km).

Po dokončení tréninku byl náš figurant opět požádán o zadání zpětné vazby, která byla po uložení součástí záznamu v aplikaci Garmin Connect.

Rutinní běh

Pokud nemáte zájem o trénink ani doporučení a rádi byste si zaběhali čistě podle sebe, stačí tlačítkem Back zrušit denní doporučení a zobrazí se vám obrazovka měření rutinního běhu. Opětovným stisknutím tohoto tlačítka se vrátíte na výběr sportovní aktivity. Záznam z každého běhu je ukládán do paměti hodinek i do vašeho konta v aplikaci Garmin Connect.

Kde koupit Garmin Forerunner 255 Music
Garmin Forerunner 255 Music
Hodnocení
4.1/5

Ostatní funkce pro každodenní používání

Další funkce, které si nyní představíme, jsou vhodné také pro jiné sportovní aktivity nebo pro každodenní používání. Jsou to právě ony, které dělají z těchto hodinek všestranného pomocníka. Pokud tím pádem hledáte sportovní chytré hodinky s celou paletou zajímavých funkcí, může být model Garmin Forerunner 255 Music tou správnou volbou.

Funkce pro sledování zdraví

S hodinkami Forerunner 255 Music budete mít své zdraví pod drobnohledem. Důvodem je celý arzenál funkcí monitorujících váš zdravotní stav. Základem, který nabízí většina chytrých hodinek ve střední a vyšší třídě, je měření srdečního tepu, okysličení krve a Sleep Tracking (sledování spánku).

Funkcí, pomocí kterých budete mít stálý přehled o množství své energie, je hned několik. Patří mezi ně i sledování stavu VST (variability srdečního tepu) nebo ukazatel stresu, který ve velké míře ovlivňuje množství energie. Zmíněné funkce spolu ovlivňují vaše Body Battery skóre, které v podstatě vypovídá o vašem „nabití“.

Hodinky Garmin Forerunner 255 Music vám změří i VO2 max. Výsledná hodnota je pak považována za ukazatel vašeho výkonu. Hodinky ji využívají i k predikování času, za který překonáte 5 km, 10 km, půlmaraton a maraton.

Hodinky dokážou měřit VO2 max během běžného i trailového běhu.
Hodinky dokážou měřit VO2 max během běžného i trailového běhu.

Pokud vás zajímá, v jakém stavu se vaše tělo právě nachází, můžete vyzkoušet snímek zdravotního stavu. Během měření je nezbytné, abyste byli po dobu 2 minut v klidu. Váš celkový stav je hodnocen na základě průměrného tepu, okysličení krve, průměrné frekvence dýchání, míry stresu a variability srdečního tepu.

Snímek zdraví nabízí popis vašeho aktuálního zdravotního stavu
Snímek zdraví nabízí popis vašeho aktuálního zdravotního stavu

Sledování zdraví žen je doménou hlavně dámských chytrých hodinek. Recenzované hodinky nabízí také poměrně detailní monitoring menstruačního cyklu. Kromě aktuálního dne cyklu umožňují zaznamenávat další údaje, jako např. příznaky, nálady či sexuální aktivita.

Good Morning Message

Dobu, po kterou většinou spíte, můžete nastavit v aplikaci Garmin Connect. Během této doby jsou hodinky v režimu „Nerušit“. Jakmile doba uplyne nebo režim manuálně deaktivujete, spustí se tzv. Good Morning Message. Nastavení umožňují upravovat jednotlivá data, která vám budou hodinky ráno zobrazovat. Vybrat můžete také krátkou motivační zprávu, která má každé ráno jiné znění. V nastavení naleznete také možnost úplného vypnutí.

Krokoměr

Na základě vaší dlouhodobé aktivity vám hodinky určují doporučené denní množství kroků, které byste měli provést. Jakmile množství dosáhnete, hodinky vás na tento fakt upozorní. Zvládnutí těchto výzev je často oceněno nejen upozorněním, ale také různými odznaky v aplikaci.

Monitorování sportovních aktivit

Recenzované hodinky patří mezi tzv. multisportovní hodinky. Můžete jimi totiž sledovat široké spektrum sportovních aktivit. Nechybí sledování vašeho výkonu během triatlonu, plavání, zimních sportů či cyklistiky.

V aplikaci Garmin Connect si pomocí mapy můžete vytvořit libovolnou trasu, kterou následně odešlete do hodinek. Před spuštěním sportovní aktivity stačí v nastavení zvolit vámi vytvořenou trasu a trénink může začít. Svou trasu můžete také importovat ve formátu .gpx pomocí webového rozhraní nebo zmiňované aplikace. Díky mapě budete mít během aktivity přístup k informacím jako například:

Kde koupit Garmin Forerunner 255 Music
Garmin Forerunner 255 Music
Hodnocení
4.1/5
 • mapa,
 • zbývající vzdálenost,
 • odchylka od kurzu,
 • graf převýšení trasy
 • nebo ETA (očekávaný čas dosažení cíle).

Pohyb po mapě pomocí tlačítek může být pro mnoho uživatelů náročný.

Zvuková asistence

Zvuková oznámení mají za úkol upozornit vás buď na překonání předem nastavené hodnoty, nebo na pokles měřené hodnoty pod nastavenou úroveň. Hodinky vás mohou upozornit například na množství spálených kalorií, příliš rychlé/pomalé tempo nebo příliš vysokou srdeční frekvenci.

Notifikace chytrého telefonu

Hodinky sice neumožňují provádět hovory a psát libovolné zprávy, ale dokážete díky nim reagovat na notifikace ze smartphonu. Hovory můžete pomocí hodinek přijmout nebo zrušit a na zprávy můžete reagovat předem definovanými reakcemi. V aplikaci Garmin Connect můžete předdefinované reakce spravovat nebo tvořit nové vlastní reakce.

Reagování na textové zprávy je dostupné pouze pro uživatele chytrých telefonů se systémem Android.

Další praktické funkce

Hodinkám nechybí podpora technologie NFC ve formě aplikace peněženka (Garmin Pay), pomocí které můžete provádět bezkontaktní platby. Mezi doplňkovými funkcemi naleznete také:

 • předpověď počasí,
 • přehrávání hudby,
 • kompas a výškoměr,
 • najít můj telefon
 • nebo časovač a stopky.
NFC platby jsou typickou doménou hodinek střední a vyšší třídy
NFC platby jsou typickou doménou hodinek střední a vyšší třídy

Komu bychom hodinky Garmin Forerunner 255 Music doporučili?

Hodinky Forerunner 255 Music jsou vhodné pro každého, kdo hledá všestranné hodinky za poměrně výhodnou cenu. Celá řada senzorů dokáže rozebrat váš trénink do posledního detailu a totéž platí i o vašem zdraví. Z široké nabídky funkcí a metrik budou nejvíce profitovat běžci a běžkyně. Jsou to totiž právě běžecké disciplíny, které dokážou hodinky monitorovat nejdetailněji. Přesto se ale jedná o multisportovní model, který dokáže přesně monitorovat i další sportovní aktivity.

Díky podpoře NFC budete mít svoji platební kartu pořád u sebe a 4GB úložiště se postará o váš běžecký playlist. Výdrž 14 dní v režimu chytrých hodinek je ve srovnání s konkurencí solidní. Hodinky jsou pohodlné a drží pevně. Díky svým rozměrům jsou ale vhodné spíše na silnější zápěstí. Hodinky bychom ale nedoporučili těm, kteří chtějí přes hodinky telefonovat. Tuto funkci model Forerunner 255 nenabízí.

Recenze: chytré hodinky Garmin Forerunner 255 Music
 • Kvalita zpracování
 • Baterie
 • Operační systém
 • Kompatibilita
 • Poměr cena/výkon
4.1

Všestranné chytré hodinky vhodné nejen pro běh

Chytré hodinky Garmin Forerunner 255 Music jsou rozšířeným a hlavně oblíbeným všestranným modelem střední třídy. Nabízejí přesnou GPS lokalizaci, monitorování širokého spektra sportovních aktivit a podporu NFC plateb přímo z výroby. Hodinky jsou vhodné především pro silnější zápěstí, na kterých bude 22mm silikonový řemínek držet pevně a pohodlně.

Hodinky jsou vybaveny transflektivním Always-on displejem s nastavitelným podsvícením. Čitelnost displeje je vynikající v každém počasí a díky ochrannému sklu Gorilla Corning Glass 3 vydrží i méně opatrné zacházení.

Klady

 • Monitorovací funkce
 • Přizpůsobivost rozhraní
 • Podpora hudby
 • Good Morning Message
 • Přesné GPS
 • Podpora NFC

Zápory

 • Nevhodné pro štíhlé zápěstí
 • Bez podpory telefonických hovorů
 • Pro někoho absence dotykového displeje
Tento článek byl zpracován autorem na základě reálné zkušenosti s produktem. Hodnocení může být ovlivněno subjektivními dojmy autora. 
Autor: Martin Dajča
Autor: Martin Dajča
Rád tlumočím své zkušenosti a komplexní myšlenky do srozumitelné řeči pro spotřebitele a spotřebitelky. Ve svém volném čase se věnuji běhu, cyklistice a výletům po svém okolí. V mém portfoliu proto naleznete recenze chytrých hodinek, autokamer a mnohých dalších pomocníků do každodenního života.
Jak se vám líbil tento článek?
3.7/5 - (4 hodnocení)
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související recenze

Recenze: chytré hodinky Garmin Forerunner 255 Music
Garmin Forerunner 255 Music
Hodnocení: 4.1/5
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram