ITmix.cz logo

O nás

Projekt ITmix.cz má za cíl pomoci čtenářům s rozhodováním v nákupním procesu. Naše testy a recenze připravujeme tak, aby co nejobjektivněji zachytily veškerá pozitiva, ale i negativa spojená s konkrétním produktem či službou.

Je zkušenost s testovanými produkty reálná?

Naprostá většina z našich podrobných recenzí je založena na reálné zkušenosti vlastních testerů a redaktorů. Tyto autentické zkušenosti doprovázejí také autentické fotografie a videa, které během testování pořizujeme.

Naše recenze jsou založeny na reálných zkušenostech redaktorů.

Všechny produkty se nám však bohužel nepodaří zajistit. Zpravidla je nemožnost zajištění dána rozměry testovaného produktu nebo komplikovaným procesem jeho recenzování. Jedním z takových příkladů mohou být ohřívače vody (bojlery), jejichž srovnávací test je v našich redakčních podmínkách prozatím nereálný. Pro takové typy produktů připravujeme články na základě podrobné rešerše řady relevantních informačních zdrojů, které následně konsolidujeme do přehledného článku tak, aby naši čtenáři měli všechny podstatné informace na jednom místě a neztráceli čas s tvorbou vlastních rešerší.

Jak projekt financujeme?

ITmix.cz funguje na bázi affiliate spolupráce s prodejci recenzovaných produktů či služeb. To znamená, že pokud se vám konkrétní recenze líbí a chcete nás podpořit, stačí před nákupem využít naše na odkazy rozmístěné na webu. Za naše doporučení můžeme od e-shopu získat malé procento z ceny vašeho nákupu realizovaného u konkrétního obchodníka.

Taková odměna nikdy nezvyšuje cenu vaší objednávky. Provizi vždy hradí obchodník ze své marže. Koncových zákazníků se tento proces nijak nedotýká a ani je neobtěžuje.

Podpořte nás kliknutím na partnerské odkazy. Díky tomu vám budeme i nadále moci přinášet kvalitní, nezávislé hodnocení produktů a služeb bez reklam.

Odměna je na náš účet připsána až na základě vaší spokojenosti. Pokud vám zakoupený produkt či služba nevyhovuje a rozhodnete se je vrátit, o provizi přicházíme. To nás motivuje publikovat opravdu autentická hodnocení, která vám umožní si o pořizovaném produktu nebo službě ještě před jeho koupí udělat co možná nejpravdivější, celistvý obrázek.

Nespornou výhodou této spolupráce je také fakt, že naše čtenáře neobtěžujeme všudypřítomnými reklamními bannery na nesouvisející témata.

Je hodnocení produktů nezávislé?

Ano, hodnocení je nezávislé. Jednou z našich zásad, kterou v žádném případě neporušujeme, je, že na portálu ITmix.cz si nelze zakoupit “pozitivní recenzi”. Zároveň nijak neupřednostňujeme produkty na základě výše případně vplacené provize z vašich objednávek.

Na ITmix.cz si "první místo" nebo "dobré hodnocení" koupit nelze.

Pokud s naším hodnocením produktů nesouhlasíte nebo k němu máte další podnětné připomínky, které ve článku nezazněly a mohou být nápomocné při nákupech jiných zákazníků, můžete se na nás obrátit prostřednictvím kontaktů dostupných na webu, případně přímo do komentáře pod konkrétním příspěvkem. Přestože se jako redaktoři snažíme být co možná nejvíce objektivní, jako lidé s individuálním cítěním a rozdílným vnímáním světa se jen těžko můžeme zcela vzdát svých subjektivních pocitů, které na nás testovaný produkt nebo služba nutně zanechá.

Naše metoda bodového hodnocení je však transparentní a vždy ji doprovází obsáhlá recenze, kde hodnocené vlastnosti produktu či služby podrobně rozebíráme. Každý čtenář si tak může na testovanou věc a její dílčí vlastnosti udělat vlastní náhled.

Náš tým

Hana Smětáková – copywriting a správa obsahu

Hana Smětáková

copywriting
správa obsahu

Sport a zdravý životní styl mě provází prakticky po celý život. Jelikož se řadím mezi příznivce moderních technologií, na webu ITmix se často věnuji recenzím fitness náramků a chytrých hodinek, které jsou v mém aktivním životě nepostradatelným pomocníkem. Kromě sportu je mým velkým koníčkem také cestování a poznávání nových míst.

Martin Dajča – copywriting

Martin Dajča

copywriting

Jsem student, který rád tlumočí své zkušenosti a komplexní myšlenky do srozumitelné řeči pro spotřebitele a spotřebitelky. Ve svém volném čase se věnuji běhu, cyklistice a výletům po svém okolí. V mém portfoliu proto naleznete recenze chytrých hodinek, autokamer a mnohých dalších pomocníků do každodenního života.

Martin Knížátko – copywriting

Martin Knížátko

copywriting

Rád zkouším nové věci a technologické hračky ze všeho nejraději. Když o nich navíc můžu psát a pomoci lidem ke správnému rozhodnutí, dělá mi to radost. Proto píšu pro ITmix a testuju různé vybavení v terénu jihomoravské Pálavy, kde také jezdím na kole, běhám, chodím… žiju.

Marek Maďark – správa webu a sociální sítě

Marek Maďar

správa webu
sociální sítě

Rád spoznávam Brno, jeho okolie a celú Moravu na bicykli. K tomu sa rád štverám. Hlavne na slovenské kopce, kopčeky a vrcholy. Celkovo si neviem predstaviť život bez pohybu. Pri administrácii webu ITmix a občasnej správe sociálnych sietí, môžem využiť moje praktické skúsenosti s modernými technológiami. Bez nich by to už nebolo ono.

Radek Svoboda – zakladatel projektu

Radek Svoboda

zakladatel projektu

Vždy, když navštívím obchod s elektronikou, tak musím zkontrolovat, co je na trhu nového. Často zabřednu do rozsáhlé rešerše, porovnávám parametry různých produktů a zjištuji reálné zkušenosti uživatelů. Reálné zkušenosti však nejsou vždy dostupné v takové míře a kvalitě, jakou bych očekával, a to se s týmem v ITmix snažíme změnit.

Vaši podporu nám můžete vyjádřit použitím odkazů na webu nebo sdílením s vašimi blízkými.
Zobrazit všechny recenze
14. dubna 2024
Recenze: fitness náramek Huawei Band 8

Huawei Band 8

Hodnocení: 4.0/5
Huawei Band 8 se stane vaším fitness trenérem a věrným společníkem pro zdravý životní styl. Fitness náramek za rozumnou cenu disponuje řadou užitečných funkcí od monitoringu stovky sportovních aktivit až…
zobrazit více
14. dubna 2024
Recenze: chytré hodinky Amazfit Cheetah Pro

Amazfit Cheetah Pro

Hodnocení: 4.1/5
Hodinky Amazfit Cheetah Pro mě na první pohled oslovily svým odvážnějším designem. Hodinky působí kvalitně a sportovně, zároveň nabízejí netypický nylonový řemínek, který byl pro mě ve světě chytrých hodinek…
zobrazit více
4. dubna 2024
Recenze: fitness náramek Samsung Galaxy Fit 3

Samsung Galaxy Fit 3

Hodnocení: 4.2/5
Samsung Galaxy Fit 3 si oblíbí ti, co hledají stylový doplněk a parťáka pro svůj aktivní životní styl. Pod elegantním designem se totiž skrývá široká škála funkcí jako je měření srdeční…
zobrazit více
3. dubna 2024
Recenze: elektrokoloběžky City Boss RS350 a RS250

City Boss RS250 a RS350

Hodnocení: 4.1/5
Elektrokoloběžky City Boss RS350 a RS250 si vás na první pohled získají svým elegantním vzhledem. Oba modely mají poměrně nízkou hmotnost a skládací konstrukci, takže jsou ideální pro tzv. last-mile…
zobrazit více
2. dubna 2024
Recenze: Bluetooth reproduktor JBL PartyBox Ultimate

JBL PartyBox Ultimate

Hodnocení: 4.7/5
Špičkový party reproduktor JBL PartyBox Ultimate si získá vaše srdce svým extrémním výkonem, který dosahuje až 1 100 W. Těšit se můžete na skvěle vykreslený zvuk, dunivé basy, křišťálově čisté…
zobrazit více
30. března 2024
Recenze: chytré hodinky OnePlus Watch 2

OnePlus Watch 2

Hodnocení: 4.3/5
Chytré hodinky OnePlus Watch 2 mě hned na první pohled oslovily svým elegantním vzhledem a vysokou kvalitou zpracování. Jejich AMOLED displej nabízí syté barvy a je dobře čitelný na přímém…
zobrazit více
28. března 2024
Recenze: elektrokoloběžka City Boss K600

City Boss K600

Hodnocení: 4.1/5
Elektrokoloběžka City Boss K600 nás hned na první pohled oslovila svým designem, kterým se spolu s K1600 a K1600L výrazně odlišuje od zbytku portfolia City Boss. Jedná se o hybridní…
zobrazit více
27. března 2024
Recenze: fitness náramek Xiaomi Smart Band 8 Active

Xiaomi Smart Band 8 Active

Hodnocení: 4.0/5
Fitness náramek Xiaomi Smart Band 8 Active rozhodně zaujme kombinací příznivé cenovky a pestré nabídky funkcí. Náramek vám dá přehled o vašem zdraví, srdečním tepu, okysličení krve i kvalitě spánku.…
zobrazit více
27. března 2024
Recenze: fitness náramek Xiaomi Smart Band 8 PRO

Xiaomi Smart Band 8 PRO

Hodnocení: 4.4/5
Sledování zdraví, pohybu, spánku i upozornění na příchozí hovory a notifikace. To všechno nabídne cenově dostupný fitness náramek Xiaomi Smart Band 8 PRO. Jeho velkou předností je integrovaná GPS. Díky…
zobrazit více
Zobrazit všechny recenze
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram