ITmix.cz logo

O nás

Projekt ITmix.cz má za cíl pomoci čtenářům s rozhodováním v nákupním procesu. Naše testy a recenze připravujeme tak, aby co nejobjektivněji zachytily veškerá pozitiva, ale i negativa spojená s konkrétním produktem či službou.

Je zkušenost s testovanými produkty reálná?

Naprostá většina z našich podrobných recenzí je založena na reálné zkušenosti vlastních testerů a redaktorů. Tyto autentické zkušenosti doprovázejí také autentické fotografie a videa, které během testování pořizujeme.

Naše recenze jsou založeny na reálných zkušenostech redaktorů.

Všechny produkty se nám však bohužel nepodaří zajistit. Zpravidla je nemožnost zajištění dána rozměry testovaného produktu nebo komplikovaným procesem jeho recenzování. Jedním z takových příkladů mohou být ohřívače vody (bojlery), jejichž srovnávací test je v našich redakčních podmínkách prozatím nereálný. Pro takové typy produktů připravujeme články na základě podrobné rešerše řady relevantních informačních zdrojů, které následně konsolidujeme do přehledného článku tak, aby naši čtenáři měli všechny podstatné informace na jednom místě a neztráceli čas s tvorbou vlastních rešerší.

Jak projekt financujeme?

ITmix.cz funguje na bázi affiliate spolupráce s prodejci recenzovaných produktů či služeb. To znamená, že pokud se vám konkrétní recenze líbí a chcete nás podpořit, stačí před nákupem využít naše na odkazy rozmístěné na webu. Za naše doporučení můžeme od e-shopu získat malé procento z ceny vašeho nákupu realizovaného u konkrétního obchodníka.

Taková odměna nikdy nezvyšuje cenu vaší objednávky. Provizi vždy hradí obchodník ze své marže. Koncových zákazníků se tento proces nijak nedotýká a ani je neobtěžuje.

Podpořte nás kliknutím na partnerské odkazy. Díky tomu vám budeme i nadále moci přinášet kvalitní, nezávislé hodnocení produktů a služeb bez reklam.

Odměna je na náš účet připsána až na základě vaší spokojenosti. Pokud vám zakoupený produkt či služba nevyhovuje a rozhodnete se je vrátit, o provizi přicházíme. To nás motivuje publikovat opravdu autentická hodnocení, která vám umožní si o pořizovaném produktu nebo službě ještě před jeho koupí udělat co možná nejpravdivější, celistvý obrázek.

Nespornou výhodou této spolupráce je také fakt, že naše čtenáře neobtěžujeme všudypřítomnými reklamními bannery na nesouvisející témata.

Je hodnocení produktů nezávislé?

Ano, hodnocení je nezávislé. Jednou z našich zásad, kterou v žádném případě neporušujeme, je, že na portálu ITmix.cz si nelze zakoupit “pozitivní recenzi”. Zároveň nijak neupřednostňujeme produkty na základě výše případně vplacené provize z vašich objednávek.

Na ITmix.cz si "první místo" nebo "dobré hodnocení" koupit nelze.

Pokud s naším hodnocením produktů nesouhlasíte nebo k němu máte další podnětné připomínky, které ve článku nezazněly a mohou být nápomocné při nákupech jiných zákazníků, můžete se na nás obrátit prostřednictvím kontaktů dostupných na webu, případně přímo do komentáře pod konkrétním příspěvkem. Přestože se jako redaktoři snažíme být co možná nejvíce objektivní, jako lidé s individuálním cítěním a rozdílným vnímáním světa se jen těžko můžeme zcela vzdát svých subjektivních pocitů, které na nás testovaný produkt nebo služba nutně zanechá.

Naše metoda bodového hodnocení je však transparentní a vždy ji doprovází obsáhlá recenze, kde hodnocené vlastnosti produktu či služby podrobně rozebíráme. Každý čtenář si tak může na testovanou věc a její dílčí vlastnosti udělat vlastní náhled.

Náš tým

Hana Smětáková – copywriting a správa obsahu

Hana Smětáková

copywriting
správa obsahu

Sport a zdravý životní styl mě provází prakticky po celý život. Jelikož se řadím mezi příznivce moderních technologií, na webu ITmix se často věnuji recenzím fitness náramků a chytrých hodinek, které jsou v mém aktivním životě nepostradatelným pomocníkem. Kromě sportu je mým velkým koníčkem také cestování a poznávání nových míst.

Martin Dajča – copywriting

Martin Dajča

copywriting

Jsem student, který rád tlumočí své zkušenosti a komplexní myšlenky do srozumitelné řeči pro spotřebitele a spotřebitelky. Ve svém volném čase se věnuji běhu, cyklistice a výletům po svém okolí. V mém portfoliu proto naleznete recenze chytrých hodinek, autokamer a mnohých dalších pomocníků do každodenního života.

Martin Knížátko – copywriting

Martin Knížátko

copywriting

Rád zkouším nové věci a technologické hračky ze všeho nejraději. Když o nich navíc můžu psát a pomoci lidem ke správnému rozhodnutí, dělá mi to radost. Proto píšu pro ITmix a testuju různé vybavení v terénu jihomoravské Pálavy, kde také jezdím na kole, běhám, chodím… žiju.

Marek Maďark – správa webu a sociální sítě

Marek Maďar

správa webu
sociální sítě

Rád spoznávam Brno, jeho okolie a celú Moravu na bicykli. K tomu sa rád štverám. Hlavne na slovenské kopce, kopčeky a vrcholy. Celkovo si neviem predstaviť život bez pohybu. Pri administrácii webu ITmix a občasnej správe sociálnych sietí, môžem využiť moje praktické skúsenosti s modernými technológiami. Bez nich by to už nebolo ono.

Radek Svoboda – zakladatel projektu

Radek Svoboda

zakladatel projektu

Vždy, když navštívím obchod s elektronikou, tak musím zkontrolovat, co je na trhu nového. Často zabřednu do rozsáhlé rešerše, porovnávám parametry různých produktů a zjištuji reálné zkušenosti uživatelů. Reálné zkušenosti však nejsou vždy dostupné v takové míře a kvalitě, jakou bych očekával, a to se s týmem v ITmix snažíme změnit.

Vaši podporu nám můžete vyjádřit použitím odkazů na webu nebo sdílením s vašimi blízkými.
Zobrazit všechny recenze
18. září 2023
Recenze: fitness náramek Xiaomi Mi Band 8

Xiaomi Mi Band 8

Hodnocení: 4.3/5
Fitness náramek Xiaomi Mi Band 8 nemusí na první pohled přinášet mnoho mezigeneračních změn, ale po chvíli používání jsou rozdíly více než zjevné. Osmička dostala jasnější displej s vyšší obnovovací…
zobrazit více
8. září 2023
Recenze: bezdrátová sluchátka LAMAX Dots2 Play

LAMAX Dots2 Play

Hodnocení: 3.7/5
LAMAX Dots2 jsou cenově dostupná True Wireless sluchátka, jejichž předností je dlouhá výdrž baterie dosahující s nabíjecím pouzdrem až 37 hodin. O aktuálním stavu nabití přitom informují LED diody. K…
zobrazit více
4. září 2023
Recenze: bezdrátová sluchátka LAMAX Base2

LAMAX Base2

Hodnocení: 3.4/5
Cenově dostupná bezdrátová sluchátka LAMAX Base2 nabízí kodeky AAC a SBC pro bezproblémový přenos napříč Android i iOS zařízeními. Těšit se můžete na dlouhou výdrž baterie dosahující 48 hodin. Kvalita…
zobrazit více
30. srpna 2023
Recenze: bezdrátová sluchátka JBL Tune Flex

JBL Tune Flex

Hodnocení: 3.9/5
Bezdrátová sluchátka JBL Tune Flex přináší revoluční design, který vám umožní kdykoli vyměnit pecky za špunty. Sluchátka jsou tak důkazem, že i na bohatém trhu s TWS sluchátky je stále…
zobrazit více
26. srpna 2023
Recenze: bezdrátová sluchátka JBL Tour Pro 2

JBL Tour Pro 2

Hodnocení: 4.2/5
Bezdrátová sluchátka JBL Tour 2 si vás získají kvalitou zpracování, dlouhou výdrží na baterii a širokou nabídkou funkcí. 10mm měniče nabízejí solidní kvalitu zvuku, k dispozici máte aktivní potlačení hluku…
zobrazit více
23. srpna 2023
Recenze: bezdrátová sluchátka JBL Wave Beam

JBL Wave Beam

Hodnocení: 3.7/5
JBL Wave Beam se pyšní kompaktními rozměry a celkovou výdrží 32 hodin na jedno nabití. Díky aplikaci JBL Headphones dosáhnete na širokou nabídku doplňkových funkcí. Ovládají se pohodlně prostřednictvím dotykových…
zobrazit více
21. srpna 2023
Recenze: bezdrátová sluchátka JBL Tune 520BT

JBL Tune 520BT

Hodnocení: 3.7/5
Bezdrátová sluchátka JBL Tune 520BT se pyšní velmi dobrým poměrem mezi cenou a kvalitou zvuku. Sází na provedení z plastu a oceníte je nejen při poslechu hudby či sledování filmů,…
zobrazit více
16. srpna 2023
Recenze: chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 6

Samsung Galaxy Watch 6

Hodnocení: 4.1/5
Samsung Galaxy Watch 6 jsou povedené chytré hodinky pro uživatele Androidu. Mezigeneračně přichází s tenčím rámečkem a lepším procesorem, díky kterému je pohyb v menu plynulejší. Z hlediska funkcí se…
zobrazit více
14. srpna 2023
Recenze: chytré hodinky Huawei Watch 4 a Watch 4 Pro

Huawei Watch 4

Hodnocení: 4.1/5
Chytré hodinky Huawei Watch 4 a Watch 4 Pro nabízejí atraktivní design, široké spektrum funkcí a zajímavé nástroje pro každodenní život. Ze zápěstí a přiloženého prstu vám zaznamenají EKG a…
zobrazit více
Zobrazit všechny recenze
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram