ITmix.cz logo

O nás

Projekt ITmix.cz má za cíl pomoci čtenářům s rozhodováním v nákupním procesu. Naše testy a recenze připravujeme tak, aby co nejobjektivněji zachytily veškerá pozitiva, ale i negativa spojená s konkrétním produktem či službou.

Je zkušenost s testovanými produkty reálná?

Naprostá většina z našich podrobných recenzí je založena na reálné zkušenosti vlastních testerů a redaktorů. Tyto autentické zkušenosti doprovázejí také autentické fotografie a videa, které během testování pořizujeme.

Naše recenze jsou založeny na reálných zkušenostech redaktorů.

Všechny produkty se nám však bohužel nepodaří zajistit. Zpravidla je nemožnost zajištění dána rozměry testovaného produktu nebo komplikovaným procesem jeho recenzování. Jedním z takových příkladů mohou být ohřívače vody (bojlery), jejichž srovnávací test je v našich redakčních podmínkách prozatím nereálný. Pro takové typy produktů připravujeme články na základě podrobné rešerše řady relevantních informačních zdrojů, které následně konsolidujeme do přehledného článku tak, aby naši čtenáři měli všechny podstatné informace na jednom místě a neztráceli čas s tvorbou vlastních rešerší.

Jak projekt financujeme?

ITmix.cz funguje na bázi affiliate spolupráce s prodejci recenzovaných produktů či služeb. To znamená, že pokud se vám konkrétní recenze líbí a chcete nás podpořit, stačí před nákupem využít naše na odkazy rozmístěné na webu. Za naše doporučení můžeme od e-shopu získat malé procento z ceny vašeho nákupu realizovaného u konkrétního obchodníka.

Taková odměna nikdy nezvyšuje cenu vaší objednávky. Provizi vždy hradí obchodník ze své marže. Koncových zákazníků se tento proces nijak nedotýká a ani je neobtěžuje.

Podpořte nás kliknutím na partnerské odkazy. Díky tomu vám budeme i nadále moci přinášet kvalitní, nezávislé hodnocení produktů a služeb bez reklam.

Odměna je na náš účet připsána až na základě vaší spokojenosti. Pokud vám zakoupený produkt či služba nevyhovuje a rozhodnete se je vrátit, o provizi přicházíme. To nás motivuje publikovat opravdu autentická hodnocení, která vám umožní si o pořizovaném produktu nebo službě ještě před jeho koupí udělat co možná nejpravdivější, celistvý obrázek.

Nespornou výhodou této spolupráce je také fakt, že naše čtenáře neobtěžujeme všudypřítomnými reklamními bannery na nesouvisející témata.

Je hodnocení produktů nezávislé?

Ano, hodnocení je nezávislé. Jednou z našich zásad, kterou v žádném případě neporušujeme, je, že na portálu ITmix.cz si nelze zakoupit “pozitivní recenzi”. Zároveň nijak neupřednostňujeme produkty na základě výše případně vplacené provize z vašich objednávek.

Na ITmix.cz si "první místo" nebo "dobré hodnocení" koupit nelze.

Pokud s naším hodnocením produktů nesouhlasíte nebo k němu máte další podnětné připomínky, které ve článku nezazněly a mohou být nápomocné při nákupech jiných zákazníků, můžete se na nás obrátit prostřednictvím kontaktů dostupných na webu, případně přímo do komentáře pod konkrétním příspěvkem. Přestože se jako redaktoři snažíme být co možná nejvíce objektivní, jako lidé s individuálním cítěním a rozdílným vnímáním světa se jen těžko můžeme zcela vzdát svých subjektivních pocitů, které na nás testovaný produkt nebo služba nutně zanechá.

Naše metoda bodového hodnocení je však transparentní a vždy ji doprovází obsáhlá recenze, kde hodnocené vlastnosti produktu či služby podrobně rozebíráme. Každý čtenář si tak může na testovanou věc a její dílčí vlastnosti udělat vlastní náhled.

Náš tým

Hana Smětáková – copywriting a správa obsahu

Hana Smětáková

copywriting
správa obsahu

Sport a zdravý životní styl mě provází prakticky po celý život. Jelikož se řadím mezi příznivce moderních technologií, na webu ITmix se často věnuji recenzím fitness náramků a chytrých hodinek, které jsou v mém aktivním životě nepostradatelným pomocníkem. Kromě sportu je mým velkým koníčkem také cestování a poznávání nových míst.

Martin Dajča – copywriting

Martin Dajča

copywriting

Jsem student, který rád tlumočí své zkušenosti a komplexní myšlenky do srozumitelné řeči pro spotřebitele a spotřebitelky. Ve svém volném čase se věnuji běhu, cyklistice a výletům po svém okolí. V mém portfoliu proto naleznete recenze chytrých hodinek, autokamer a mnohých dalších pomocníků do každodenního života.

Marek Maďark – správa webu a sociální sítě

Marek Maďar

správa webu
sociální sítě

Rád spoznávam Brno, jeho okolie a celú Moravu na bicykli. K tomu sa rád štverám. Hlavne na slovenské kopce, kopčeky a vrcholy. Celkovo si neviem predstaviť život bez pohybu. Pri adminstrácii webu ITmix a občasnej správe sociálnych sietí, môžem využiť moje praktické skúsenosti s modernými technológiami. Bez nich by to už nebolo ono.

Radek Svoboda – zakladatel projektu

Radek Svoboda

zakladatel projektu

Vždy, když navštívím obchod s elektronikou, tak musím zkontrolovat, co je na trhu nového. Často zabřednu do rozsáhlé rešerše, porovnávám parametry různých produktů a zjištuji reálné zkušenosti uživatelů. Reálné zkušenosti však nejsou vždy dostupné v takové míře a kvalitě, jakou bych očekával, a to se s týmem v ITmix snažíme změnit.

Vaši podporu nám můžete vyjádřit použitím odkazů na webu nebo sdílením s vašimi blízkými.
Zobrazit všechny recenze
25. března 2023
Chytré hodinky Garmin Forerunner – znáte jejich specifika?

Garmin Forerunner

Hodnocení v článku
Nejčastější dotazy a odpovědi Co očekávat od hodinek Garmin Forerunner? Modelová řada Forerunner nabízí široké spektrum multisportovních hodinek, které jsou označovány také jako sporttestery. Hodinky jsou tím pádem ve velké…
zobrazit více
24. března 2023
Recenze: chytré hodinky Apple Watch SE 2. generace

Apple Watch SE 2. generace

Hodnocení: 4.2/5
Apple Watch SE 2. generace jsou cenově dostupné chytré hodinky, které si poradí s monitoringem zdraví i komunikací. Výrobce je přitom uvedl v roce 2022. Hodinky jsou dostupné ve dvou…
zobrazit více
24. března 2023
Recenze: bluetooth reproduktor JBL Flip 6

JBL Flip 6

Hodnocení: 4.4/5
JBL Flip 6 je bluetooth reproduktor s vysokou kvalitou zvuku při zachování kompaktních rozměrů a hmotnosti. Díky výdrži baterie až 12 hodin a odolnosti IP67 můžete reproduktor klidně vzít i…
zobrazit více
20. března 2023
Recenze: chytré hodinky pro děti ARMODD Kidz GPS 4G

ARMODD Kidz GPS 4G

Hodnocení: 4.0/5
Díky chytrým hodinkám ARMODD Kidz GPS 4G se budete moct o své děti obávat zase o něco méně. Jejich zásluhou totiž můžete sledovat aktuální polohu vašich nejmenších nebo si prohlédnout…
zobrazit více
11. března 2023
Recenze: chytré hodinky Xiaomi Watch S1 Active

Xiaomi Watch S1 Active

Hodnocení: 4.1/5
Xiaomi Watch S1 Active jsou sportovně orientované chytré hodinky dostupné za atraktivní cenu. Model nabízí poměrně široké spektrum funkcí, které využijete nejen během sportování, ale také v běžném životě. Hodinky…
zobrazit více
10. března 2023
Recenze: bluetooth reproduktor Niceboy RAZE 3 Titan

Niceboy RAZE 3 Titan

Hodnocení: 4.3/5
Bluetooth reproduktor Niceboy RAZE 3 Titan je cenově dostupné vybavení, které skvěle poslouží pro domácí i venkovní použití například na zahradě. Na jedno nabití vydrží až 15 hodin a díky…
zobrazit více
10. března 2023
Recenze: chytré hodinky Xiaomi Watch S1

Xiaomi Watch S1

Hodnocení: 4.1/5
Chytré hodinky Xiaomi Watch S1 si vás získají svou nabídkou zajímavých funkcí, robustním a elegantním designem, poměrně dlouhou výdrží baterie a atraktivní cenou. Hodinky jsou vybaveny krásným AMOLED displejem s…
zobrazit více
9. března 2023
Recenze: chytré hodinky pro děti Niceboy Watch KIDS PATROL

Niceboy Watch KIDS PATROL

Hodnocení: 4.0/5
Niceboy Watch KIDS PATROL jsou cenově dostupné chytré hodinky pro děti, díky kterým podpoříte bezpečnost nejmenších. Pomocí hodinek, respektive mobilní aplikace, lze totiž přesně sledovat jejich polohu i historii pohybu.…
zobrazit více
5. března 2023
Recenze: autokamera Niceboy PILOT XR Radar 4K

Niceboy Pilot XR

Hodnocení: 4.3/5
Autokamera Niceboy Pilot XR Radar si vás získá svou nabídkou funkcí, které jsou poměrně spolehlivé. Upozorní vás na blížící se rychlostní radar, zaznamená náraz do vozidla nebo vás upozorní na…
zobrazit více
Zobrazit všechny recenze
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram