ITmix.cz logo

Bezdrátová sluchátka Niceboy

Recenze vybraných produktů

Bezdrátová sluchátka Niceboy

Značka Niceboy nabízí širokou škálu produktů, mezi kterými nechybí ani bezdrátová sluchátka. V závislosti na konkrétním modelu je využijete na každodenní použití, sport, hraní her, práci v kanceláři nebo třeba na cesty.

Přečtěte si, na koho bezdrátová sluchátka Niceboy cílí a co je pro ně charakteristické. Rovněž vám dáme tipy na konkrétní produkty, které ve specifických kategoriích zvítězily v našich recenzích a testech.

Nejčastější otázky a odpovědi

Pro koho jsou určena sluchátka Niceboy?

Značka Niceboy si své příznivce na poli elektroniky získává díky dostupné ceně produktů a zároveň slušné kvalitě. Pokud hledáte ty nejkvalitnější materiály a nejvyspělejší technologie budete se muset poohlédnout po jiné značce a hlavně si výrazně připlatit. Pro běžný poslech, který je samozřejmě trochu vzdálený od high-end audio zařízení, však tato elektronika rozhodně postačí a mnoho modelů dokonce předčí vaše očekávání.

Jaká bezdrátová sluchátka Niceboy nabízí?

Niceboy nabízí poměrně širokou škálu modelů. V nabídce najdete sluchátka přes hlavu, do uší, modely True Wireless, kancelářská i herní sluchátka. Na své si přijdete také v případě, že se poohlížíte po vhodném modelu na sport.

Kolik stojí sluchátka Niceboy?

Předností značky Niceboy je obecně cenová dostupnost jednotlivých produktů. Sluchátka této značky se proto pohybují v cenovém rozmezí od zhruba 400 do 2 000 Kč (platí k srpnu 2023).

Co je charakteristické pro bezdrátová sluchátka Niceboy

Bezdrátová sluchátka Niceboy spojuje příznivý poměr ceny a výkonu a také řada praktických funkcí, kterým se podrobněji věnujeme v další sekci článku. Sluchátka Niceboy zpravidla podporují kodeky AAC i SBC, díky čemuž umožňují pohodlné propojení s mobilními telefony s operačním systémem Android i operačními systémy kterými disponují produkty značky Apple. Kromě toho je však lze spárovat také s vaším počítačem, což oceníte například při sledování oblíbených filmů či seriálů.

Některé modely sluchátek také byly testovány na odolnost vůči působení vody a prachu. Například sluchátka s označením IPX4 lze tedy používat i v nepříznivém počasí nebo při sportu, kdy se naše pokožka přirozeně potí. Odolnost vůči prachu poté oceníte při pobytu ve venkovním či prašném prostředí.

V nabídce najdete sluchátka pro rozmanité využití. Vybírat můžete z:

 • dětských bezdrátových sluchátek,
 • True Wireless sluchátek,
 • sportovních sluchátek,
 • sluchátek přes hlavu,
 • sluchátek do uší,
 • herních sluchátek
 • a kancelářských sluchátek.

Sluchátka Niceboy jsou také dostupné v různých barevných provedeních. Pomyslnou klasikou jsou minimalistická černá či bílá sluchátka. Na poli dětských modelů však najdete i pestrobarevné varianty, které mladší posluchače zaujmou.

Jaké funkce se u Niceboy sluchátek objevují?

V závislosti na konkrétním modelu se dočkáte nejrůznějších funkcí, které vám usnadní každodenní život. Většina sluchátek je vybavena mikrofonem, který vám umožní komunikaci v rámci handsfree telefonování. U vybraných modelů získáte možnost využívat hlasové asistenty Siri a Google Assistant.

Vítanou funkcí bývá ANC (Active Noise Cancelling), která slouží k potlačení hluků okolí a dosažení ještě lepšího hudebního zážitku. Zároveň tuto funkci oceníte například při telefonování na hlučné ulici nebo práci v rušném prostředí.

Vybrané modely lze používat společně s mobilní aplikací Niceboy ION, která nabídne několik ekvalizérů pro přizpůsobení hudebního zážitku. Zároveň lze v aplikaci sledovat aktuální úroveň nabití nebo využít funkci Najít sluchátka.

Některá sluchátka lze prostřednictvím AUX kabelu používat také jako klasická drátová sluchátka v případě, že se vám vybijí, což oceníte například na cestách. Díky tomu nemusíte hledat nejbližší elektrickou zásuvku.

K ovládání sluchátek Niceboy slouží v závislosti na konkrétním modelu buď intuitivní dotykové plošky (např. u Niceboy HIVE Pins 3 ANC), nebo klasická tlačítka (např. u Niceboy HIVE 3 Prodigy MAX).

Nejlepší bezdrátová sluchátka Niceboy z našeho testu

Bezdrátová sluchátka Niceboy pro vás testujeme v rámci naší redakce. Díky tomu se můžete při výběru vhodného vybavení našimi recenzemi inspirovat. Naší redakcí však neprošla úplně všechna sluchátka, proto jednotlivé modely hodnotíme pouze podle našich dosavadních zkušeností.

Nejlepší sluchátka přes uši Niceboy

Na poli sluchátek přes uši z našeho testu nejlépe vyšla sluchátka Niceboy HIVE Aura 4 ANC se skvělým poměrem mezi cena/výkon.

Niceboy HIVE Aura 4 ANC

Nejlepší z testovaných přes uši
Silné stránky
 • Slušná kvalita zvuku
 • Skvěle sedí na uších
 • Bezproblémová konektivita
 • Dlouhá výdrž baterie
 • Mobilní aplikace
Slabé stránky
 • Ovládání umístěné pouze na jednom sluchátku
 • Horší kvalita mikrofonu
 • Uvítali bychom vyšší kvalitu zpracování

Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE Aura 4 ANC zaujmou svou příznivou cenou a slušnou kvalitou zvuku. Na jedno nabití vydrží přehrávat hudbu až 60 hodin, což je opravdu úctyhodné číslo. Navíc se dodávají včetně praktického pouzdra a podporují funkci ANC pro aktivní potlačení hluků. Díky tomu jsou skvělou volbou pro cestování, například v letadle přijdou vskutku vhod.

K ovládání slouží několik tlačítek umístěných na pravém sluchátku. Vzhledem ke své povaze je však těžké tlačítka poslepu nahmatat v případě, že máte sluchátka na uších. Za nevýhodu lze považovat také trochu horší kvalitu mikrofonu, vzhledem k tomu bychom sluchátka nedoporučili pro dlouhé konferenční hovory, ale spíše jen pro příležitostné zavolání.

Celkové hodnocení
3.7/5

Nejlepší True Wireless sluchátka do uší Niceboy

Jako nejlepší sluchátka do uší od značky Niceboy pro každodenní použití se ukázal model Niceboy HIVE Pins 3 ANC.

Niceboy HIVE Pins 3 ANC

Nejlepší z testovaných TWS
Silné stránky
 • Funkce aktivního potlačení hluku
 • Gamingový mód
 • Výdrž baterie až 40 hodin
 • Funkce rychlonabíjení
 • Příznivá cena
Slabé stránky
 • Vysoká citlivost dotykových plošek
 • Mód Ambient nepřináší zásadní změnu

True Wireless sluchátka Niceboy HIVE Pins 3 ANC vynikají svou příznivou pořizovací cenou a přitom slušnou kvalitou zvuku. Díky nabíjecímu pouzdru si budete moct užívat celkovou výdrž baterie až na 40 hodin poslechu. Potěší také jejich minimalistický design a kompaktní rozměry.

Při stažení aplikace Niceboy ION navíc získáte přístup k dalším zajímavým funkcím. Využívat můžete funkci pro potlačení zvuků okolí nebo třeba mód Ambient, který k přehrávané hudbě zvuky okolí přidá. Nastavit si můžete také některý z dostupných hudebních režimů.

Celkové hodnocení
3.9/5

Nejlepší sluchátka na cestování od Niceboy

Na cestách oceníte zejména pohodlnou konstrukci sluchátek, která vás nebude nikde tlačit a dlouhou výdrž baterie. V tomto ohledu jsou skvělým modelem Niceboy HIVE Aura 4 ANC.

Nejlepší sluchátka na sport od Niceboy

Z námi testovaných sluchátek bychom vám na sportovní aktivity doporučili Niceboy HIVE Pins 3 ANC, která jsou odolná vůči vodě a pot tedy bez problémů ustojí.

Nejlepší sluchátka do kanceláře a na telefonování od Niceboy

Pokud hledáte sluchátka, která si s sebou můžete vzít do práce v kanceláři a která budete využívat při telefonování, doporučuejeme Niceboy HIVE Pins 3 ANC s funkcí aktivního potlačení hluku.

Nejlepší sluchátka na gaming od Niceboy

Pokud při hraní nepotřebujete komunikovat s ostatními hráči, můžete vsadit na sluchátka Niceboy HIVE Aura 4 ANC. Pokud je pro vás při hraní telefonování klíčové, budou pro vás vhodnější Niceboy HIVE Pins 3 ANC, která dokonce mají speciální gamingový mód.

Nejlepší univerzální sluchátka na každý den od Niceboy

Poohlížíte se po univerzálním modelu, který budete používat při běžném poslechu hudby, sledování filmů, telefonování nebo třeba při sportu? V tomto ohledu z námi testovaných modelů vítězí Niceboy HIVE Pins 3 ANC.

Autor: Hana Smětáková
Autor: Hana Smětáková
Sport a zdravý životní styl mě provází prakticky po celý život. Jelikož se řadím mezi příznivce moderních technologií, na webu ITmix se často věnuji recenzím fitness náramků a chytrých hodinek, které jsou v mém aktivním životě nepostradatelným pomocníkem. Kromě sportu je mým velkým koníčkem také cestování a poznávání nových míst.
Jak se vám líbil tento článek?
4.7/5 - (4 hodnocení)
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Niceboy HIVE Pins 3 ANC
Tip redakce
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram