ITmix.cz logo

Recenze: chytré hodinky Huawei Watch GT 3 Pro

Silné stránky
 • Bytelné zpracování
 • Možnost potápění
 • Měření EKG
 • Měření laktátového prahu
 • Speciální funkce pro golfisty
Slabé stránky
 • Absence bezkontaktních plateb
 • Omezená dostupnost funkcí pro iPhone
 • Složité párování
 • Výbava menší verze je nižší, než bychom čekali

Huawei Watch GT 3 Pro vynikají svým špičkovým zpracováním a odolností dle parametru IP68. Vybrat si můžete buď titanovou, nebo keramickou variantu. Hodinky disponují velkým AMOLED displejem s funkcí Always-On. Kromě základních ukazatelů si poradí také s měřením EKG, analýzou ztuhlosti tepen a měřením laktátového prahu.

Kromě toho z nich lze plnohodnotně telefonovat. Uživatelé Android telefonů dále mohou na příchozí zprávy reagovat pomocí přednastavených odpovědí, jejichž znění si můžete sami určit. Potěší i slušná výdrž baterie, která dosahuje až 14 dní u pánské verze a 7 dní u dámské varianty.

Nejčastější otázky a odpovědi

Jaký je rozdíl mezi Huawei Watch 3 Pro, Watch GT 3 a Watch GT 3 Pro?

Tyto chytré hodinky jsou v mnohém podobné. Sepsali jsme pro vás největší rozdíly mezi jednotlivými modely. U Huawei Watch 3 nejste omezeni pouze na přednastavené odpovědi, ale zprávu můžete vyťukat prostřednictvím klávesnice (to Watch GT 3 ani Watch GT 3 Pro neumožňují). Huawei Watch 3 a Watch 3 Pro také podporují eSIM. Watch GT 3 Pro jsou luxusní verzí Huawei Watch GT 3 a vynikají kvalitou použitých materiálů. Také nabízí několik nadstandardních funkcí, jako je měření EKG, ztuhlosti tepen či laktátového prahu. Díky jejich zvýšené odolnosti se s nimi můžete i potápět.

Jakou mobilní aplikaci použít pro spárování s chytrými hodinkami Huawei?

Pro spárování chytrých hodinek a mobilního telefonu slouží aplikace Huawei Zdraví. Pro uživatele iPhonů je dostupná v App Store, uživatelé Android zařízení si musí nejprve stáhnout aplikaci Huawei AppGallery a až poté aplikaci Huawei Zdraví.

S jakými mobilními telefony jsou hodinky kompatibilní?

Huawei Watch GT 3 Pro lze spárovat s mobilními telefony s operačním systém Android ve verzi 6.0 a novější a iOS ve verzi 9.0 a novější.

Lze pomocí hodinek komunikovat?

Z chytrých hodinek lze plnohodnotně telefonovat. Uživatelé mobilních telefonů s Androidem mohou na příchozí zprávy reagovat pomocí přednastavených odpovědí. Pro uživatele iPhonů bohužel tato funkce k dispozici není.

V balení najdete vše potřebné

Chytré hodinky Huawei Watch GT 3 Pro se prodávají v minimalistické černé krabičce o rozměrech 11,5 x 11,5 x 8 cm a celkové váze 377 gramů. Uvnitř krabičky se skrývají samotné chytré hodinky s řemínkem, uživatelský manuál a napájecí kabel.

Huawei Watch GT 3 Pro se dělí na verzi Titanium (s titanovým tělem) a Ceramic (s keramickým tělem). Verze Titanium, kterou jsme testovali, cílí spíše na muže, Ceramic je poté vzhledem ke svým rozměrům zaměřena více na ženy. Vybírat můžete také ze tří variant řemínku (kovový, silikonový a kožený).

Do naší redakce dorazily hodinky ve variantě s kovovým řemínkem a součástí balení proto bylo i několik dílků pro řemínek, abyste si mohli hodinky zvětšit a dokonale seděly na vašem zápěstí.

Tyto hodinky jsou navrženy pro zápěstí o obvodu 14 až 21 cm.

Technické parametry Huawei Watch GT 3 Pro

Huawei Watch GT 3 Pro zaujmou špičkovými materiály a zpracováním a tím pádem i skvělou odolností, která odpovídá parametru IP68. Dále jsou vybaveny dostatečně velkým AMOLED displejem. Výdrž baterie dosahuje maximálně 7, respektive 14 dní (podle zvolené verze).

Kde koupit Huawei Watch GT 3 Pro
Huawei Watch GT 3 Pro
Hodnocení
4.1/5

Chybějící NFC hodnotíme negativně. Hodinky tak nepodporují bezkontaktní platby.

Název parametruHodnota
Typ řemínkuKovový (případně kožený či silikonový)
OdolnostIP68
DisplejAMOLED dotykový, úhlopříčka 1,32" (1,43” u větší verze)
Výdrž baterieaž 7 dní (14 dní u větší verze)
Způsob nabíjeníMagnetický napájecí kabel
KompatibilitaBluetooth 5.2, GPS
Operační systémHarmony OS
Rozměry bez řemínku42,9 × 42,9 × 10,5 mm (46,6 × 46,6 × 10,9 mm u větší verze)
Váha bez řemínku50 g (53 g u větší verze)

Špičková kvalita za rozumnou cenu

Co u těchto chytrých hodinek rozhodně stojí za pochvalu, je jejich kvalitní zpracování. Jak již název napovídá, Varianta Titanium sází na titanové tělo a safírové ochranné sklo. U varianty Ceramic se poté můžete těšit na přítomnost keramického materiálu, který je doplněn korunkou s rámečkem z nerezové oceli. Obě varianty poté disponují spodní stranou vyrobenou z keramiky.

Co se týče váhy, model Titanium je poměrně masivní a jeho váha se vyšplhala k 54 gramům bez řemínku. Varianta Ceramic je poté o něco lehčí a váží 50 gramů bez řemínku.

Ovládání hodinek je velmi jednoduché. Využívat budete dotyk a také otočnou korunku, která se nachází na pravé boční straně. Pod ní dále najdete ještě jedno tlačítko, jehož funkci si lze nastavit podle svých potřeb.

Na boční straně najdete otočnou korunku a tlačítko
Na boční straně najdete otočnou korunku a tlačítko

Odolnější titanové pouzdro je tradiční doménou Pro verzí chytrých hodinek Watch GT. Dokonce i u novější verze Watch GT 4 jsme se setkali s pouzdrem vyrobeným z oceli.

Jak Huawei Watch GT 3 Pro spárovat s mobilním telefonem

Po rozbalení je třeba nejprve chytré hodinky nabít pomocí přiložené nabíječky. Další postup závisí na tom, zda chcete zařízení spárovat s mobilním telefonem s Androidem nebo iOS.

V případě iOS si v App Store jednoduše stáhnete aplikaci Huawei Zdraví.

V případě Androidu je situace o něco složitější. Do mobilního telefonu si nejprve musíte stáhnout aplikaci Huawei AppGallery. Postupovat však musíte přes webový prohlížeč, v Google Play tuto aplikaci nenajdete. V Huawei AppGallery si následně vyhledáte aplikaci Huawei Zdraví a stáhnete ji.

Poté už je postup stejný. V aplikaci zvolíte Přidat zařízení a vyberete model, který jste si pořídili. Následně na obou zařízení párování potvrdíte a chvíli počkáte, než se provedou potřebná nastavení. Případně si ještě hodinky stáhnou potřebné aktualizace.

Huawei Watch GT 3 Pro lze spárovat s mobilním telefonem s operačním systém Android ve verzi 6.0 a novější a iOS ve verzi 9.0 a novější.

Kde koupit Huawei Watch GT 3 Pro
Huawei Watch GT 3 Pro
Hodnocení
4.1/5

Přehledná mobilní aplikace

Co se týče samotné mobilní aplikace Huawei Zdraví, není jí moc co vytknout. Nabízí totiž poměrně přehledné rozhraní, ve kterém není problém se zorientovat. Na úvodní obrazovce si můžete prohlédnout nejrůznější statistiky a informace týkající se vašeho zdraví (například počet ušlých kroků, tepovou frekvenci v průběhu dne atd.).

V sekci Cvičení si můžete vybrat některý z dostupných tréninkových plánů a pustit se do jeho absolvování. V sekci Zařízení jsou dostupné podrobné informace o vašich hodinkách a na záložce najdete své osobní informace.

Senzory

Hodinky jsou opatřeny několika senzory pro monitoring zdraví i pohybu. Jedná se o:

 • senzor TruSeen 5.0+ pro monitoring tepu, okysličení krve, spánku, stresu a teploty pokožky,
 • akcelerometr pro detekci pohybu,
 • GPS, gyroskop, Glonass, Galileo a kompas pro navigaci
 • a barometr.

I když zní přítomnost teploměru jistě zajímavě, v praxi jej moc nevyužijete. Senzor totiž měří pouze teplotu kůže na povrchu a zdravotní potíže s ním tedy bohužel neodhalíte.

Přehledný AMOLED displej

Jak je u Huawei zvykem, hodinky disponují AMOLED displejem. Jeho úhlopříčka dosahuje 1,43” u větší varianty a 1,32” u menší verze (stejně jako u Huawei Watch GT 3). Díky tomu je dostatečně přehledný a hodinky se snadno ovládají. Maximální jas dosahuje přibližně 800 nitů, díky čemuž nebudete mít problém s čitelností displeje ani ve venkovním prostředí.

Potěší také přítomnost funkce Always-On. Ta sice zkrátí výdrž baterie, na druhou stranu budete moct aktuální čas zkontrolovat, aniž byste museli hodinky zapínat. Samozřejmostí je pak fakt, že máte na výběr z několika ciferníků.

Displej je skvěle čitelný
Displej je skvěle čitelný

Jak je na tom výdrž baterie?

Výdrž baterie se odvíjí od toho, zda se rozhodnete pro titanovou, nebo keramickou verzi. U titanové verze se jedná maximálně o 14 dní, u keramické verze pouze o 7 dní.

Huawei konkrétně specifikuje, v jakých případech dosáhnete určité délky nabití. Nutno zdůraznit, že v rámci našeho testování tato čísla odpovídala realitě.

Výdrž baterie pánských hodinek (Titanium)

Baterie může vydržet 14 dní při tomto scénáři používání: 30 minut volání přes Bluetooth každý týden, 30 minut přehrávání hudby každý týden, zapnuté monitorování srdečního tepu, zapnutý systém HUAWEI TruSleep™ pro spánek, 90 minut cvičení každý týden (zapnutá GPS), zapnutá oznámení zpráv (50 SMS zpráv, 6 hovorů a 3 budíky denně), obrazovka je zapnutá 200× denně.

Baterie může vydržet 8 dní při tomto scénáři používání: 30 minut volání přes Bluetooth každý týden, 30 minut přehrávání hudby každý týden, zapnuté monitorování srdečního tepu, zapnutý systém HUAWEI TruSleep™ pro spánek, zapnuté monitorování stresu,180 minut cvičení každý týden (zapnuté GPS), zapnutá oznámení zpráv (50 SMS zpráv, 6 hovorů a 3 budíky denně), obrazovka je zapnutá 30 minut denně.

Kde koupit Huawei Watch GT 3 Pro
Huawei Watch GT 3 Pro
Hodnocení
4.1/5

Výdrž baterie dámských hodinek (Ceramic)

Baterie může vydržet 7 dní při tomto scénáři používání: 30 minut volání přes Bluetooth, 30 minut přehrávání hudby, zapnuté monitorování srdečního tepu, zapnutý systém HUAWEI TruSleep™ pro spánek, 90 minut cvičení (zapnutá GPS), zapnutá oznámení zpráv (50 SMS zpráv, 6 hovorů a 3 budíky denně), obrazovka je zapnutá 200× denně.

Baterie může vydržet 4 dny při tomto scénáři používání: 30 minut volání přes Bluetooth, 30 minut přehrávání hudby, zapnuté monitorování srdečního tepu, zapnutý systém HUAWEI TruSleep™ pro spánek, zapnuté monitorování stresu,180 minut cvičení (zapnutá GPS), zapnutá oznámení zpráv (50 SMS zpráv, 6 hovorů a 3 budíky denně), obrazovka je zapnutá 30 minut denně.

Hodinky vynikají po stránce rychlosti nabíjení. Větší verzi hodinek už za půl hodiny nabijete přibližně na 50 %, což vám bude stačit pro několikadenní provoz. K nabíjení slouží přiložený magnetický kabel.

S hodinkami se můžete dokonce i potápět

U těchto chytrých hodinek musíme rozhodně zdůraznit jejich špičkovou odolnost. U obou modelů výrobce udává odolnost dle standardu IP68. Díky tomu jsou hodinky odolné vůči prachu, ale i vodě. Potápět se s nimi můžete až do hloubky 30 metrů.

Funkce Huawei Watch GT 3 Pro

Huawei Watch GT 3 Pro mají po stránce funkcí rozhodně co nabídnout. Mezi ty nejzajímavější funkce patří měření EKG, anlýza ztuhlosti tepen a měření laktátového prahu. S hodinkami lze také plnohodnotně telefonovat a uživatelé Androidu mohou odpovídat na příchozí zprávy pomocí přednastavených odpovědí. Nevýhodou je fakt, že hodinky nepodporují bezkontaktní platby. V tomto ohledu vám poslouží třeba Samsung Galaxy Watch 5 nebo některé Apple Watch v podobné cenové relaci.

Své zdraví budete mít pod kontrolou

Chytré hodinky Huawei Watch GT 3 Pro sází na několik klasických funkcí, které jsou u této nositelné elektroniky běžné. Řeč je například o tom, že vám změří počet ušlých kroků v průběhu dne. Také budou monitorovat vaši dobu strávenou aktivitou a odhadované množství spálených kilokalorií.

Kromě toho vám bez potíží změří tepovou frekvenci a okysličení krve. Poradí si také s monitoringem stresové zátěže a vaši mysl budete moct uklidnit absolvováním krátkého dechového cvičení.

Měření EKG

Narozdíl od Huawei Watch GT 3 tyto hodinky nabízí i měření EKG ze zápěstí, které se objevuje u hodinek ve vyšší cenové hladině.

Analýza ztuhlosti tepen

Další zajímavou funkcí je anlýza ztuhlosti tepen. Při měření je třeba zůstat v klidu a nechat jeden prst v kontaktu s korunkou. Následně ještě vyberete, co jste dělali během poslední hodiny (např. cvičení, pití kávy) a zařízení vám zobrazí výsledek včetně interpretace.

Laktátový práh

Huawei Watch GT 3 Pro dokáží změřit i váš laktátový práh, což je v podstatě hranice, kdy vaše tělo při sportu přechází do anaerobního pásma a jede na kyslíkový dluh. Proces měření trvá 20 až 30 minut a měření je třeba provádět ve venkovním prostředí. Hodinky vám zobrazí, do jakých konkrétních cviků se pustit (součástí je i běh). Následně si můžete zobrazit výsledky a na základě nich upravit své tréninky.

Kde koupit Huawei Watch GT 3 Pro
Huawei Watch GT 3 Pro
Hodnocení
4.1/5

Monitoring spánku

Pokud si necháte hodinky na zápěstí přes noc, budou automaticky monitorovat váš spánek. Po probuzení si pak budete moct prohlédnout, jak dlouho váš spánek (respektive jeho jednotlivé fáze) trvaly. Samozřejmostí je režim Nerušit, který v takovém případě ztlumí notifikace.

Hodinky také nabízí budík, který vás probudí jemnými vibracemi na zápěstí. Bohužel se ale nejedná o chytrý budík, který vás probudí v lehké fázi vašeho spánku. S takovou funkcí se setkáte například u konkurenčních Amazfit GTR 4.

Budík
Budík

Monitoring sportovních aktivit

Chytré hodinky samozřejmě využijete i při sportu, kdy vám budou měřit aktuální tepovou frekvenci, čas strávený cvičením i množství spálených kilokalorií. Na výběr máte z množství sportovních režimů, mezi nimiž nechybí třeba chůze, běh, cyklistika, plavání, posilování a mnoho dalšího.

Hodinky také cílí na golfisty, jelikož dokáží měřit podrobná data o vašem švihu. Dozvíte se, jaká je vaše rychlost, tempo, doba švihu a podobně.

Drobnou nevýhodou je stejně jako u jiných Huawei hodinek fakt, že v průběhu sportu nelze zařízení používat k čemukoliv jinému. Jakmile měření aktivity ukončíte, nabídnou vám hodinky podrobné statistiky týkající se vašeho výkonu.

Sportovci ocení i režim pro potápění, který dokáže měřit délku ponoru nebo zadržení nádechu. S propracovanou funkcí pro potápění se setkáte i u Apple Watch Ultra, jejich pořizovací cena je však několikanásobně vyšší.

Chybějící auto-stop

Automatické pozastavení monitoringu sportovní aktivity je funkcionalita, kterou ocení každý sportovec. Huawei Watch GT 3 Pro ji nenabízí ,a tak budete muset vždy na pozastavení aktivity myslet na stisknutí tlačítka pro pozastavení. V opačném případě budou (v případě, že potřebujete při sportovní aktivitě pauzu) monitorované údaje zkreslené.

Měření VO2 max

Huawei Watch GT 3 Pro vám pomocí svých monitorů poměrně přesně odhadnou i VO2 max. Hodnota VO2 max patří mezi spolehlivé ukazatele fyzické výkonnosti. Čím je tato hodnota vyšší, tím více kyslíku se dostane do vašich svalů během fyzické námahy.

Měření teploty ze zápěstí

Stejně jako u levnějších Hauawei Watch GT 3 se objevuje funkce pro měření teploty pokožky. Aby bylo měření přesné, je třeba zařízení nosit alespoň 10 minut. Nutno ale podotknout, že výsledkem měření není celistvá teplota těla, ale opravdu pouze teplota kůže na povrchu. Zvýšenou teplotu a tedy začínající onemocnění s hodinkami proto neodhalíte.

Měření teploty ze zápěstí
Měření teploty ze zápěstí

Uživatelé Androidu mohou odpovídat na zprávy

Chytré hodinky vás v každém případě upozorní na příchozí notifikace z vašeho mobilního telefonu a vy tedy budete neustále v obraze. Uživatelé Androidu mohou narozdíl od příznivců iPhonu na příchozí zprávy odpovědět pomocí přednastavené odpovědi. Znění těchto zpráv si můžete sami nastavit v mobilní aplikaci.

Kde koupit Huawei Watch GT 3 Pro
Huawei Watch GT 3 Pro
Hodnocení
4.1/5

Z hodinek lze také plnohodnotně telefonovat rovnou ze zařízení. Tato funkce již na operační systém vázaná není a je tedy připravena pro všechny. Telefonní hovor můžete vytočit ze svého mobilního telefonu. Případně si do hodinek můžete uložit 10 oblíbených kontaktů (pomocí mobilní aplikace) a hovor zahájit rovnou nich. Kompletní seznam kontaktů zde k dispozici není. V tomto ohledu lépe poslouží Huawei Watch 3 Pro.

Poslech hudby

Velikost úložiště se odvíjí od zvolené varianty. Keramická verze disponuje vnitřním úložištěm s kapacitou 4 GB, u titanové verze se dočkáte 32 GB paměti. Do úložiště lze prostřednictvím mobilní aplikace nahrát hudbu a následně ji poslouchat offline z hodinek (lze k nim připojit i Bluetooth sluchátka). Bohužel přenos hudby je dostupný pouze v mobilní aplikaci pro Android.

Mapy pouze pro Android

I tato funkce je bohužel omezena a využijí ji pouze uživatelé Android zařízení. Ti si mohou do mobilního telefonu stáhnout aplikaci Petal Maps, kterou najdete v Huawei AppGallery. Následně si v mobilní aplikaci zadáte cíl, do kterého se chcete dostat, a jednotlivé pokyny se vám zobrazí i na hodinkách.

Další funkce

Z doplňkových funkcí lze zmínit například přítomnost předpovědi počasí, stopek, výškoměru nebo funkce Najít můj telefon.

Závěr –⁠ komu bychom Huawei Watch GT 3 Pro doporučili?

Huawei Watch GT 3 Pro se hodí pro ty uživatele, kteří nechtějí dělat kompromisy. Jedná se totiž o odolné zařízení s kvalitními materiály, které oceníte nejen pro monitoring zdraví a sportu, ale i pro komunikaci. Vzhledem k omezené nabídce funkcí pro příznivce iPhonů se jedná o skvělou volbu především pro uživatele Android telefonů.

Hodinky vám budou monitorovat vaše fyzické aktivity, navíc však nabízí i pokročilé funkce pro sledování zdraví. Změří vám EKG, zanalyzují ztuhlost tepen a můžete s nimi také měřit svůj laktátový práh pro plánování vašich tréninků. Vzhledem k vysoké odolnosti je lze navíc používat i pro potápění. Hodinky jsou také navrženy pro golfisty.

Z nevýhod bychom zmínili snad jen omezenou dostupnost funkcí pro iPhone. Jmenovitě se jedná o absenci funkce pro odpovídání na zprávy, nemožnost přenosu hudby do zařízení a absenci map. Drobným nedostatkem je také složitější spárování s Android telefony, které však lze hodinkám odpustit.

Recenze: chytré hodinky Huawei Watch GT 3 Pro
 • Kvalita zpracování
 • Baterie
 • Operační systém
 • Kompatibilita
 • Poměr cena/výkon
4.1

Hodinky pro ty, kteří nechtějí dělat kompromisy

Huawei Watch GT 3 Pro vynikají svým špičkovým zpracováním a odolností dle parametru IP68. Vybrat si můžete buď titanovou, nebo keramickou variantu. Hodinky disponují velkým AMOLED displejem s funkcí Always-On. Kromě základních ukazatelů si poradí také s měřením EKG, analýzou ztuhlosti tepen a měřením laktátového prahu.

Kromě toho z nich lze plnohodnotně telefonovat. Uživatelé Android telefonů dále mohou na příchozí zprávy reagovat pomocí přednastavených odpovědí, jejichž znění si můžete sami určit. Potěší i slušná výdrž baterie, která dosahuje až 14 dní u pánské verze a 7 dní u dámské varianty.

Klady

 • Bytelné zpracování
 • Možnost potápění
 • Měření EKG
 • Měření laktátového prahu
 • Speciální funkce pro golfisty

Zápory

 • Absence bezkontaktních plateb
 • Omezená dostupnost funkcí pro iPhone
 • Složité párování
 • Výbava menší verze je nižší, než bychom čekali
Tento článek byl zpracován autorem na základě reálné zkušenosti s produktem. Hodnocení může být ovlivněno subjektivními dojmy autora. 
Autor: Hana Smětáková
Autor: Hana Smětáková
Sport a zdravý životní styl mě provází prakticky po celý život. Jelikož se řadím mezi příznivce moderních technologií, na webu ITmix se často věnuji recenzím fitness náramků a chytrých hodinek, které jsou v mém aktivním životě nepostradatelným pomocníkem. Kromě sportu je mým velkým koníčkem také cestování a poznávání nových míst.
Jak se vám líbil tento článek?
5/5 - (5 hodnocení)
Komentáře (16) – Recenze: chytré hodinky Huawei Watch GT 3 Pro
 1. Co se týče výdrže tak bez problémů vydrží cca 10 dní. Kontinuální měření všeho co se dá měřit a do toho nějaká ta sportovní aktivita. Pokud se zapne režim nerušit, tak měření zůstává a výdrž se přehoupne přes 2 týdny. NFC v hodinkách je, ale v našich končinách není funkční.
  Jinak jsou to skvělé hodinky.

 2. No nevím po upgradu na vyšší os výdrž z 2+ týdnu padla na cca 4 dny při stejném nastavení. Mohu ovšem zkusit reset případně reklamaci.v každém případě docela posun z honor band 5, ale za 10x cenu

 3. Autostop neumí, ale manuálně lze naprosto triviálně - jednoduše stiskem tlačítka.
  Opětovným stiskem se aktivita opět spustí. Není co řešit, pro mne osobně lepší, než automatika.
  Četl jsem, že Autostop mají hodinky získat s příchodem HarmonyOS 3. Doufám že tato funkcionalita půjde vypnout ...

 4. Mně vydrží GT3 Pro čtyři dny při zapnutých všech senzorech a always on displeji nošení 23h45min denně. Dobíjím denně během 15min sprchy....

 5. Dobrý den, nevíte prosím, proč při příchozí notifikaci hodinky nerozsviti display? Rozsvítí se pouze při příchozím hovoru. Děkuji

 6. Ráno se vzbudím, jdu do koupelny cca 15 kroků a na hodinkách mi naskočí třeba 30. Někdy dokonce až 50.
  Osprchuju se a najednou je tam 200 kroků. Třeba dnes jsem doma nachodil maximálně 300m a venku 1000m
  A na hodinkách mám 3673 kroků a 3.25km
  Takže na měření kroků naprosto nepoužitelné. Nikde jsem nenašel že by někdo měl stejný problém. Může to být vadný akcelerometr třeba?

  1. Dobrý den, jistá nepřesnost se objevuje u většiny nositelností. Některé modely chytrých hodinek (například od značky Garmin) umožňují kalibraci, resp. nastavení délky kroky. To bohužel tento model chytrých hodinek od Huawei dle našich informací nenabízí. Pokud zařízení měří kroky na základě dat z akcelerometru, tak jde samozřejmě zmást i jinými pohyby, než jsou kroky samotné. Pokud vám přijde, že je rozdíl příliš velký, obraťte se prosím na autorizovaný servis nebo prodejce.

 7. Dobrý deň, neviete mi prosím pomôcť s tým,že mi nefunguje na GT3 pro funkcia nájdenia telefónu hodinkami? Keď má telefón zapnutý displej alebo je len chvíľku vypnutý tak telefón zvoní ale ak ho dlhšie nepoužívam tak už nezazvoní. Akoby sa niečo uspalo v telefóne.Ale v apke Huawei health som dal nech sa nikdy neuspí.

 8. Dobrý den. Mám problém s měřením spánku ráno při otevření čas spánku na hodinkách zůstane jen info načítá pak je nutné hodinky restartovat nebo vypnout a zapnout a pak naskočí doba spánku jak má a odešle to do app

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související recenze

Recenze: chytré hodinky Huawei Watch GT 3 Pro
Huawei Watch GT 3 Pro
Hodnocení: 4.1/5
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram