ITmix.cz logo

Recenze: chytré hodinky Huawei Watch GT 4

Silné stránky
 • Působivá výdrž baterie
 • Bezdrátové nabíjení mobilem
 • Široká nabídka provedení
 • Ostrý displej s vysokým kontrastem
 • Hlasově naváděné tréninky
 • Monitorování přijatých kalorií
Slabé stránky
 • Slabiny v monitorování spánku
 • Navigace zobrazuje pouze směrové pokyny
 • Absence NFC plateb

Chytré hodinky Huawei Watch GT 4 nabízí zajímavou paletu sportovních, lifestylových a zdraví monitorujících funkcí. Díky mikrofonu a reproduktoru dokáží zrcadlit hovory v telefonu a umožňují odpovídat na zprávy předdefinovanými reakcemi. Hodinky nabízejí celkový pohled na váš kalorický stav díky možnosti zaznamenat přijaté kalorie v ovládací aplikaci. Hodinky jsou podobně jako Huawei Watch GT 3 dostupné ve dvou velikostech a v celém spektru provedení.

Nejčastější dotazy a odpovědi

Čím se liší hodinky Huawei Watch GT 4 46 mm a GT 4 41 mm?

41mm verze je určena primárně pro dámy a osoby, které preferují kompaktnější a elegantnější design. Menší hodinky jsou vybaveny baterií o nižší kapacitě (323 mAh), takže jejich výdrž na jedno nabití dosahuje maximálně 7 dní. 46mm verze je určena pro pány a osoby preferující větší sportovnější ciferník. Výdrž na baterii dosahuje působivých 14 dní.

S jakým chytrým telefonem jsou hodinky kompatibilní?

Chytré hodinky Huawei Watch GT 4 jsou kompatibilní s chytrými telefony se systémem Android (8.0 a vyšší) a také iOS (13.0 a vyšší). Zatímco u telefonů se systémem Android nabízí hodinky prakticky všechny funkce, systém iOS neumožňuje odpovídat na přijaté notifikace a některé funkce v ovládací aplikaci nejsou dostupné.

Dá se s hodinkami Watch GT 4 telefonovat?

Ano, hodinky umožňují v plné míře zrcadlit hovory spárovaného telefonu pomocí Bluetooth konektivity, mikrofonu a reproduktoru. Hodinkami můžete hovor přijmout, odmítnout nebo na něj reagovat předdefinovanými zprávami. Do hodinek můžete přesunout 10 oblíbených kontaktů, které můžete kdykoli vytočit nebo můžete zavolat na poslední přijatá/volaná čísla.

V balení hodinek naleznete jen to nezbytné – kromě samotných hodinek jen magnetický napájecí kabel a uživatelskou dokumentaci.

Technické parametry Huawei Watch GT 4

Technické parametry hodinek Watch GT 4 vám v této recenzi představíme trochu méně tradičně. Jelikož jsou hodinky dostupné ve dvou verzích, technické parametry jsou jejich největším rozdílem. Nejde však o jediné vlastnosti, kterými jsou chytré hodinky charakteristické. Proto vám před koupí doporučujeme přečíst si náš článek o tom, jak vybrat chytré hodinky, nebo recenze konkrétních produktů.

46mm verze (pánská)41mm verze (dámská)
Typ řemínkuElastomer, kůže, ocel, kompozitKůže, ocel, milánský tah
OdolnostIP68, 5 ATMIP68, 5 ATM
DisplejAMOLED, 1,43“, 466 x 466 pxAMOLED, 1,32“, 466 x 466 px
Kapacita baterie524 mAh323 mAh
Výdrž baterieAž 14 dníAž 7 dní
Způsob nabíjeníMagnetický napájecí kabelMagnetický napájecí kabel
KonektivitaBluetooth 5.2, NFC (u nás neaktivní)Bluetooth 5.2, NFC (u nás neaktivní)
Operační systémHarmony OSHarmony OS
Rozměry (bez řemínku)46 mm × 46 mm × 10,9 mm41,3 mm × 41,3 mm × 9,8 mm
Hmotnost (bez řemínku)48 g37 g

Design a kvalita zpracování 46mm verze

Hodinky Huawei Watch GT se nesou již od první generace v duchu elegance. Dominantní část pouzdra čtvrté generace proto tvoří ocel, která je na spodní straně doplněna keramickým víkem. Námi testovaná 46mm verze je vybavena stříbrnou lunetou, která je umístěna zarovno se sklíčkem (údajně Gorilla Glass). Černé provedení s elastomerovým řemínkem má lunetu mírně vystouplou nad úroveň sklíčka pro jeho lepší ochranu.

Přestože je Gorilla Glass sklíčko a luneta ve stejné úrovni, během testování nedošlo k poškrábání nebo jinému poškození sklíčka.

Na ocelové pouzdro jsme u hodinek z řady Watch GT dobře zvyklí. Výjimkou jsou samozřejmě verze Pro vyráběné z odolnějšího titanu a které jsou vybaveny zpravidla safírovým sklíčkem místo Gorilla Glass. V čem se ale 46mm verze Watch GT 4 jednoznačně liší od zbytku portfolia, je pouzdro tvarované do osmiúhelníku. Hodinky jsou tak jedinečné i ve srovnání s drtivou většinou chytrých hodinek na trhu, jejichž pouzdra jsou čtvercová, obdélníková nebo kulatá.

Menší 41mm verze má tradičnější kulaté pouzdro s výrazným úchytem řemínku.

Kde koupit Huawei Watch GT 4
Huawei Watch GT 4
Hodnocení
4.1/5

Ovládání hodinek je typicky intuitivní

Podobně jako u hodinek Huawei Watch 4 a Watch 4 Pro, ovládání Watch GT 4 má na starosti dotykový displej a dvojice tlačítek na boku. Horní tlačítko má podobu otočné korunky, jejíž používání je tradičně velmi intuitivní.

Otáčení korunkou je doplněno haptickou odezvou (vibrováním) hodinek a ne samotné korunky. Přivítali bychom, kdyby byla korunka o něco větší, nebo aby bylo její otáčení odkrokováno. V takovém případě, by měl uživatel větší jistotu během jejího používání. V kontextu ceny se však nejedná o výrazné slabiny hodinek. Korunka je stále velmi praktickým a funkčním doplňkem.

Korunka výrazně usnadňuje navigaci v uživatelském prostředí
Korunka výrazně usnadňuje navigaci v uživatelském prostředí

Pohled na spodní tlačítko s protáhlým tvarem vám může připomínat hodinky Watch 4 a Watch 4 Pro, které toto tlačítko využívaly jako elektrodu pro EKG. Navzdory této podobnosti ale zůstává funkce měření EKG doménou prémiovějších hodinek. Tlačítko slouží buď k potvrzení volby nebo může zastávat vámi definovanou funkci.

Dotykové ovládání nebo ovládání korunkou můžete během sportovních aktivit deaktivovat. Hodinky tak zabrání jejich nechtěné aktivaci nebo změně nastavení. Ovládání dotykem nebo korunkou můžete ale kdykoli opětovně aktivovat stisknutím a podržením korunky. Samotný stisk povede k ukončení sportovní aktivity.

Výdrž na baterii se mezigeneračně nezměnila

V souvislosti s výdrží baterie nabízí výrobce hned několik hodnot, které jsou však shodné s předchozí generací Watch GT 3. 14 dní pro maximální výdrž na jedno nabití a 8 dní pro běžné používání.

Náš test výdrže na baterii probíhal v následujících podmínkách:

 • absolvovali jsme přibližně tři hodiny GPS sledovaných aktivit,
 • denně hodinky přijaly přibližně 30 oznámení,
 • hodinky měřily kontinuálně úroveň stresu a srdeční frekvenci,
 • během dvou nocí sledovaly hodinky spánek včetně spánkové apnoe,
 • vykonali jsme přibližně 15 minut hovorů,
 • nebyl aktivován Always-on displej (AOD).

V tomto nastavení vydržely hodinky přibližně 10 dní, což nás velmi příjemně překvapilo. Naše používání hodinek nebylo na baterii náročné, ale ani úsporné. Výrobcem udávanou maximální hodnotu by bylo možné dosáhnout, kdybychom omezili sportovní aktivity, deaktivovali kontinuální měření a s hodinkami netelefonovali. Prakticky bychom tak hodinky používali jen ke sledování času a notifikací.

Výrobce uvádí v souvislosti s výdrží další hodnoty. Výdrž na baterii 8 dní se týká „běžného používání“, které blíže specifikuje na produktové kartě chytrých hodinek. Z výsledků našeho testu můžeme usoudit, že jsou podmínky výrobce o něco náročnější než naše testovací podmínky a že hodnoty, které výrobce uvádí jsou poměrně přesné.

Totéž můžeme říci o 4denní výdrži s aktivním AOD displejem. Při podmínkách, které uvádíme výše, vydržely hodinky s aktivním AOD 4,5 dne.

Hodinky Watch GT 4 nejsou svojí koncepcí určeny pro dlouhé túry a expedice. Koneckonců jde o lifestylové hodinky, takže je pochopitelné, že se u nich nesetkáte s úsporným režimem na jedno kliknutí jako u hodinek Watch 4 a Watch 4 Pro. Budete-li tím pádem chtít prodloužit výdrž baterie, stále máte možnost funkce deaktivovat manuálně.

Kde koupit Huawei Watch GT 4
Huawei Watch GT 4
Hodnocení
4.1/5

Hodinky nabijete bezdrátově

Nabíjení hodinek z 0 na 100 % nám zabralo přibližně 80 minut, při čemž jsme používali přibalený napájecí kabel a síťový adaptér s maximálním výkonem 18 W. Kromě toho můžete k nabíjení baterie využít také chytrý telefon, který podporuje bezdrátové sdílení napájení. Jelikož hodinky podporují Qi standard, můžete k jejich nabíjení využít také bezdrátové nabíječky jiných výrobců.

Po 10 minutách napájení ze sítě se hodinky nabijí přibližně na 10 %. Při úsporném používání hodinek si s tímto nabitím vystačíte celý den.

Operační systém hodinek a aplikace Huawei Zdraví

Hodinky nabízejí systém HarmonyOS, jehož vývoj má na starosti výrobce Huawei. Typickou slabinou tohoto systému je absence podpory služeb Google. Nabídka aplikací třetích stran je tím pádem poměrně omezená.

Silnou stránkou systému je jeho plynulost a intuitivnost. Hlavní menu je přehledné a v celém uživatelském prostředí je poměrně snadné se orientovat. Huawei Watch GT 4 samozřejmě patří mezi chytré hodinky v češtině a jejich jazykové lokalizaci nemáme co vyčítat.

V souvislosti se systémem bychom vás rádi upozornili na to, že aplikaci Huawei Zdraví pro chytré telefony, která je pro fungování hodinek nezbytná, nenajdete v obchodech Google Play nebo App Store. Aplikace je dostupná pouze v obchodě App Gallery, který vyvinula společnost Huawei kvůli absenci podpory Google služeb ve svých zařízeních.

Párování hodinek s chytrým telefonem je tak o něco náročnější než v případě hodinek od výrobců jako Samsung, Apple nebo Garmin.

Zdravotní funkce

Pokročilé funkce pro sledování zdraví jako zdravotní přehled, EKG záznam, měření tuhosti tepen nebo hodnocení zdraví plic zůstávají doménou hodinek Watch 4 Pro a Watch 4. Avšak vzhledem k tomu, že v praxi tyto funkce nejsou zrovna nejpřínosnější, nemusí být důvodem k tomu, abyste si připlatili za prémiovější hodinky. Navzdory absenci těchto funkcí nabízejí hodinky Watch GT 4 slušnou paletu zdravotních funkcí.

Nový senzor TruSeen 5.5+ a monitorování srdeční frekvence

TruSeen je proprietárním senzorem společnosti Huawei již od roku 2016. Podobně jako senzory vitálních funkcí konkurenčních výrobců, TruSeen se postupně vyvíjí a s každou generací přináší novinky. Verze 5.5+ se pyšní vyšší přesností a lepší efektivitou zpracování dat díky strojovému učení.

Senzory jsou zasazeny do vystouplého keramického víka
Senzory jsou zasazeny do vystouplého keramického víka

Při monitorování srdeční frekvence jsme nenarazili na žádný nedostatek. Senzor reaguje na změny rytmu pohotově, ale pochopitelně vyžaduje pevné utažení na zápěstí. Pokud zaznamená nekonzistentní hodnoty, vyzve vás, abyste řemínek utáhli pevněji.

Mezi sledovanými metrikami naleznete také okysličení krve (saturace). Jedná se o důležitý indikátor některých zdravotních problémů. Měření může proběhnout buď na vyžádání, nebo kontinuálně. Během testování jsme provedli sérii měření, která pokaždé nabízela podobné výsledky. Na žádné problémy jsme nenarazili a po správném utažení trvalo měření necelých 30 sekund.

Kde koupit Huawei Watch GT 4
Huawei Watch GT 4
Hodnocení
4.1/5
V nabídce funkcí je dnes oxymetr standardem
V nabídce funkcí je dnes oxymetr standardem

Monitorování stresu bylo přesné a jeho hodnoty kolísaly podle našich předpokladů. Chvíli po napjaté a subjektivně stresové situaci byly naměřeny vyšší hodnoty, které klesly až po několika minutách. Podobný nárůst jsme zaznamenali po konzumaci vydatnějšího jídla.

Hladina stresu během testování korelovala s aktivitami redaktora
Hladina stresu během testování korelovala s aktivitami redaktora

Monitorování spánku a spánkové apnoe

Hodinky Watch GT 4 zaznamenají čas usnutí, probuzení, dobu vašeho spánku a jeho jednotlivé fáze. Platí to nejen pro noční spánek, ale také zdřímnutí během dne. Zaznamenaná data jsou poměrně přesná, ale při testování měly hodinky problém zaznamenat přerušení spánku.

V případě, že po noci zazvonil na telefonu budík, který jsme následně posunuli o 30 minut a dále spali, hodinky toto přerušení vůbec nezaznamenaly.

Jak jsme zmínili v úvodu této kapitoly, společnost Huawei má na kontě několik inovací, které jsou u některých konkurenčních výrobců neznámou. Platí to o funkci Sleep breathing awareness, která sleduje přerušení dechu během spánku (odborně spánková apnoe). Přestože může jít v praxi o velmi praktický nástroj pro zaznamenání špatné kvality spánku, při testování pro nás neměla velké využití. V době, kdy si hodinky „myslely“, že náš redaktor spí, zkusil zadržet na 10 vteřin dech. Výsledek byl stejný jako u přerušení spánku – hodinky tuto anomálii nezaznamenaly.

Své kalorie budete mít pod drobnohledem

Sledování kalorií posunul výrobce o velký skok výše. Tento krok velmi oceňujeme, protože mnozí uživatelé využívají hodinky během snahy zhubnout. Pomocí aplikace Huawei Zdraví si nově můžete zaznamenat kalorický příjem podle jídel, které jste konzumovali. Zkonzumovaná jídla a jejich kalorie sice musíte zadávat manuálně, přesto jde o výraznou výhodu v porovnání s konkurencí, která většinou umožňuje monitorovat jen spálené kalorie.

Množství spálených kalorií hodinky samozřejmě také sledují. Berou v úvahu pasivní kalorie, které spalujete jen svým klidovým metabolismem (činnost mozku, dýchacích svalů, srdečního svalu apod.). Zohledňují také aktivní kalorie, které spalujete tréninkem.

Sledovat můžete spálené kalorie a v aplikaci můžete zadat také počet přijatých
Sledovat můžete spálené kalorie a v aplikaci můžete zadat také počet přijatých

Ve výsledku vám tak mohou hodinky nabídnout náhled na váš celkový kalorický stav. V praxi můžete díky hodinkám zjistit, že se vaše tělo nachází v kalorickém deficitu a spaluje své energetické zásoby. Pro osoby, které se snaží snížit svoji hmotnost může jít o žádoucí stav, ale pro ostatní nemusí jít o zdravotní přínos.

Funkce celkového kalorického stavu je krásně graficky zpracována
Funkce celkového kalorického stavu je krásně graficky zpracována

Monitorování ženského zdraví

Díky specifickému designu 41mm verze a možnosti sledovat menstruační cyklus můžeme Huawei Watch GT 4 zařadit mezi dámské chytré hodinky. K dispozici máte přehledný kalendář s barevným zvýrazněním fází cyklu. Zaznamenat můžete různé doprovodné jevy menstruace a nechybí ani upozornění na blížící se ovulaci nebo počínající menstruaci.

Měření tělesné teploty

Hodinky jsou vybaveny teploměrem, který snímá teplotu vaší pokožky. Jelikož jsou zápěstí mnohdy mnohem chladnější než tělesné jádro, nemusí být hodnoty směrodatné v souvislosti se zdravím. Během testování se mnohokrát stalo, že hodinky naměřily teploty pod 35 °C. Pokud by pod tuto hodnotu klesla teplota tělesného jádra, byli bychom zcela jistě podchlazeni.

Teploměr by byl o něco praktičtější, kdyby byl určen k měření okolní teploty, jako například u hodinek Garmin Instinct 2X Solar nebo Garmin Epix 2. Nicméně v případě, že hodinky sundáte ze zápěstí, teploměr přestane být aktivní, takže vám žádné hodnoty nenabídne.

Kde koupit Huawei Watch GT 4
Huawei Watch GT 4
Hodnocení
4.1/5
Teploměr v praxi mírně postrádá využití
Teploměr v praxi mírně postrádá využití

Lifestylové funkce

Lifestylové funkce hodinek na nás zanechaly velmi dobrý dojem. Jejich jedinou slabinou je nemožnost platit bezkontaktně. Hodinky sice jsou vybaveny NFC čipem, ale na území ČR je čip deaktivován. Přesto se jedná o hodinky, které za svou poměrně výhodnou cenu nabízejí velmi zajímavou paletu funkcí pro usnadnění vašeho života.

Zrcadlení telefonních hovorů hodnotíme pozitivně

Hodinky Watch GT 4 sice nemají slot na SIM kartu nebo e-sim konektivitu, přesto s jejich pomocí můžete telefonovat. Pomocí Bluetooth připojení totiž umožňují zrcadlit hovory chytrého telefonu. Hovory přicházející na váš telefon můžete hodinkami přijmout, odmítnout nebo na ně odpovídat předdefinovanými zprávami.

Hovory můžete hodinkami také provádět díky vestavěnému mikrofonu a reproduktoru. Vytočit můžete v první řadě nedávno volaná nebo přijatá čísla. Dále můžete pomocí aplikace Huawei Zdraví přidat do hodinek 10 oblíbených kontaktů, které budete mít vždy k dispozici.

Do hodinek můžete nahrát 10 oblíbených kontaktů
Do hodinek můžete nahrát 10 oblíbených kontaktů

V praxi funguje zrcadlení hovorů na výbornou. Během hrabání listí na zahradě nechal náš redaktor telefon uvnitř v domě. Shodou okolností ho prozváněl známý, na což ho hodinky upozornily vibrováním. Aniž by musel jít náš redaktor pro telefon dovnitř, mohl vytočit poslední číslo a celý hovor odbavit během práce venku ve vzdálenosti 10 až 15 metrů od telefonu. Díky slušné kvalitě mikrofonu a reproduktoru se při práci nemusel nijak omezovat.

Notifikace

Hodinky mohou zobrazit notifikace jakékoli aplikace ve vašem chytrém telefonu. Pomocí aplikace Huawei Zdraví můžete vybrat, ke kterým aplikacím mají mít hodinky přístup. Upozornění jsou ve výchozím nastavení doprovázena vibrováním, které můžete v nastavení deaktivovat.

V případě zpráv SMS nebo sociálních sítí máte k dispozici také reakce. Odpovědět můžete pomocí emotikonů na přehledné paletě nebo pomocí předdefinovaných zpráv. V hodinkách najdete několik předvolených zpráv, ale v ovládací aplikaci můžete definovat vlastní. Jelikož hodinky nedisponují virtuální klávesnicí, se kterou jsme se setkali u Watch 4 a Watch 4 Pro , další možnosti odpovědí nejsou dostupné.

V případě spárování hodinek s chytrým telefonem se systémem iOS nejsou reakce na upozornění vůbec dostupné.

Předpověď počasí

Hodinky získávají údaje o počasí na základě polohy spárovaného chytrého telefonu. Informují vás o aktuálním počasí a jeho vývoji v následujících hodinách. Nechybí předpověď počasí na nejbližší týden. V hodinkách se dozvíte také o východu a západu slunce nebo o aktuální fázi měsíce.

V případě, že si do chytrého telefonu stáhnete aplikaci Petal Maps a spustíte v ní navigaci na požadované místo, hodinky vám budou zobrazovat směrové pokyny. Plnohodnotná navigace, se kterou jsme se setkali u hodinek Watch 4, není dostupná.

Další praktické funkce

Kromě výše uvedených funkcí nabízejí hodinky také následující: budík, časovač, stopky, kalendář, kompas, výškoměr, barometr, svítidlo (maximální jas a bílé pozadí), ovládání a přehrávání hudby, najdi můj telefon a jistě byste sami našli mnoho dalších, které by se hodili právě pro vás.

Kde koupit Huawei Watch GT 4
Huawei Watch GT 4
Hodnocení
4.1/5

Sportovní funkce

Nabídka podporovaných sportovních aktivit se skládá z více než 100 různých disciplín. Hodinky Watch GT 4 obohacují seznam o tenis, stolní tenis a badminton. Kromě toho jsou ale sportovní funkce až na pár výjimek podobné jako u starší generace, takže bychom je doporučili hlavně rekreačním a hobby sportovcům.

Hodinkám neuškodí ani plavání nebo triatlon
Hodinkám neuškodí ani plavání nebo triatlon

Monitorování aktivit je nejdetailnější v případě běžeckých, plaveckých a cyklistických disciplín. V případě běhu vám hodinky změří kromě tepové frekvence také vzdálenost, zaznamenají vaši trasu, spálené kalorie a počet kroků. Nechybí ani pokročilé metriky jako kadence nebo délka kroku. Po delším běhu vám hodinky odhadnou také hodnotu VO2 max, která je dlouhodobým determinantem vaší fyzické kondice.

Tvorba vlastních tréninkových plánů pro běh není neznámou a probíhá stejně jako u hodinek Watch 4. V čem ale mají hodinky GT 4 výhodu, jsou hlasem naváděné tréninky. V době psaní recenze je k dispozici 13 tréninků, které sestávají z různých etap (zahřívání, poklus, odpočinek). Hlasový asistent vás během tréninku upozorňuje na přechod do další etapy, kterou vám vždy představí a občas doplní svůj výklad o užitečnou radu. Asistent vám může doporučit, abyste zpomalili nebo více pohybovali rukama.

Nabídka monitorovaných sportovních aktivit je tradičně rozmanitá
Nabídka monitorovaných sportovních aktivit je tradičně rozmanitá

Závěr - pro koho jsou chytré hodinky Huawei Watch GT 4 vhodné?

Hodinky Huawei Watch GT 4 doporučujeme každému, kdo hledá lifestylové hodinky s dlouhou výdrží a praktickými funkcemi. Osmiúhelníkové titanové pouzdro ulahodí také uživatelům, kteří preferují elegantní vzhled zkombinovaný s dobrou odolností. Posloužit mohou také rekreačním sportovcům nebo osobám, které se zajímají o zdravý životní styl.

Hodinky nabízejí možnost zaznamenat množství přijatých a spálených kalorií, díky čemuž budete mít vždy přehled o vašem kalorickém stavu. Ze sportovních funkcí oceníte hlasem naváděné tréninky, díky kterým budete mít informace o aktuální etapě tréninku. Z lifestylových aktivit oceníte spolehlivé zrcadlení hovorů a možnost uložit do hodinek 10 oblíbených kontaktů.

Na druhé straně nedoporučujeme hodinky uživatelům, kteří by s hodinkami rádi bezkontaktně platili, jelikož tato funkce není dostupná. Zároveň nejsou hodinky ideální volbou pro profesionálnější sportovce, kterým doporučujeme hodinky Garmin Forerunner 255 v v podobné cenové relaci.

Recenze: chytré hodinky Huawei Watch GT 4
 • Kvalita spracování
 • Baterie
 • Operační systém
 • Kompatibilita
 • Poměr cena/výkon
4.1

Cenově dostupné chytré hodinky s dlouhou výdrží baterie a elegantním designem

Chytré hodinky Huawei Watch GT 4 nabízí zajímavou paletu sportovních, lifestylových a zdraví monitorujících funkcí. Díky mikrofonu a reproduktoru dokáží zrcadlit hovory v telefonu a umožňují odpovídat na zprávy předdefinovanými reakcemi. Hodinky nabízejí celkový pohled na váš kalorický stav díky možnosti zaznamenat přijaté kalorie v ovládací aplikaci. Hodinky jsou podobně jako Huawei Watch GT 3 dostupné ve dvou velikostech a v celém spektru provedení.

Klady

 • Působivá výdrž baterie
 • Bezdrátové nabíjení mobilem
 • Široká nabídka provedení
 • Ostrý displej s vysokým kontrastem
 • Hlasově naváděné tréninky
 • Monitorování přijatých kalorií

Zápory

 • Slabiny v monitorování spánku
 • Navigace zobrazuje pouze směrové pokyny
 • Absence NFC plateb
Tento článek byl zpracován autorem na základě reálné zkušenosti s produktem. Hodnocení může být ovlivněno subjektivními dojmy autora. 
Autor: Martin Dajča
Autor: Martin Dajča
Rád tlumočím své zkušenosti a komplexní myšlenky do srozumitelné řeči pro spotřebitele a spotřebitelky. Ve svém volném čase se věnuji běhu, cyklistice a výletům po svém okolí. V mém portfoliu proto naleznete recenze chytrých hodinek, autokamer a mnohých dalších pomocníků do každodenního života.
Jak se vám líbil tento článek?
5/5 - (1 hodnocení)
Komentáře (3) – Recenze: chytré hodinky Huawei Watch GT 4
 1. Dobrý den, děkuji za tento článek, především za popsání reálných zkušeností. Uvádíte, že dosah hodinek od telefonu je cca 10-15m. Ještě by mne zajímalo, pokud majitel hodinek nemá telefon vůbec s sebou /např. u lékaře/, mezitím na telefon přijdou zprávy nebo hovory, zda budou tyto informace na hodinky dodatečně přeneseny, např. po 2 hodinách, až budou zase hodinky v blízkosti telefonu. Děkuji.

 2. Informace v podobě notifikací na hodinky přenesou jen při spojení s telefonem. To co přijde na telefon při odpojených hodinkách se na hodinkách po opětovném připojení k telefonu dodatečně nezobrazuje..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související recenze

Recenze: chytré hodinky Huawei Watch GT 4
Huawei Watch GT 4
Hodnocení: 4.1/5
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram