ITmix.cz logo

Recenze: chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTS 3

Silné stránky
 • Dlouhá výdrž baterie
 • Velký displej
 • Snadné ovládání
 • GPS
 • Přehledná mobilní aplikace
 • Spousta funkcí
Slabé stránky
 • Nepodporuje bezkontaktní platby
 • Nemožnost instalace dalších aplikací
 • Hodinky nejsou v češtině
 • Nelze telefonovat
Tento produkt má svého nástupce

Xiaomi Amazfit GTS 3 jsou chytré hodinky, které vás na první pohled zaujmou svým velkým ciferníkem v moderním hranatém designu. Pochlubit se mohou širokou škálou funkcí. Změří vám tep, počet dechů za minutu, stresovou zátěž i hladinu kyslíku v krvi. A oceníte je také pro podrobný monitoring vašeho spánku. Předností je rovněž intuitivní rozhraní, ve kterém se snadno zorientujete.

Podobné balení jako u předchůdce

Tyto chytré hodinky se prodávají ve velmi podobné krabičce jako jejich předchůdce. Na první pohled vás přitom balení zaujme svým jednoduchým a minimalistickým designem. Rozměry krabičky činí 7,5 × 12 × 11,7 cm a celková váha dosahuje zhruba 300 gramů.

Součástí balení je kromě samotných chytrých hodinek magnetický napájecí kabel a návod k použití. Tyto chytré hodinky se prodávají pouze s jedním silikonovým řemínkem, který je nasazený rovnou na hodinkách. Během okamžiku jej však můžete sundat a vyměnit za jiný (pokud se rozhodnete pro řemínek v jiném provedení).

Řemínek lze utáhnout dle vašich potřeb stejně jako u klasických hodinek. Vzhledem ke svým rozměrům hodinky skvěle sedí na zápěstí o obvodu 15,5 až 21,8 cm.

Technické parametry Xiaomi Amazfit GTS 3

Chytré hodinky nás hned na první pohled upoutaly povedeným designem a velkým AMOLED displejem s úhlopříčkou 1,75”. Za zmínku stojí také baterie s vysokou kapacitou, jejíž zásluhou mohou hodinky na jedno nabití vydržet až 20 dní.

Xiaomi Amazfit GTS 3 pracují s operačním systémem Amazfit OS, který se pyšní intuitivním rozhraním. Nevýhodou je ale skutečnost, že do hodinek nelze instalovat žádné doplňkové aplikace. Také je třeba počítat s tím, že chytré hodinky nepodporují bezkontaktní platby.

U Xiaomi Amazfit GTS 2 byla navíc použita technologie Wi-Fi, která u tohoto modelu chybí. U předchozí verze přitom Wi-Fi nesloužila pro připojení k internetu, ale pouze k vytvoření hotspotu a přenosu hudby z telefonu. Předchozí model GTS 2 navíc také reproduktor. U GTS 3 se však výrobce rozhodl pro změnu a reproduktor ani mikrofon do hodinek nezabudoval, což je trochu škoda.

Název parametruHodnota
Typ řemínkuSilikonový
OdolnostVodotěsné do 50 metrů
DisplejAMOLED s úhlopříčkou 1,75”
Výdrž baterieAž 20 dní
Způsob nabíjeníMagnetický napájecí kabel
KonektivitaBluetooth 5.0, GPS
Operační systémAmazfit OS
Rozměry (bez řemínku)42,4 × 36 × 8,8 mm
Váha24,4 g (bez řemínku)

Hranatý ciferník se zaoblenými hranami

Chytré hodinky jsou po designové stránce rozhodně povedené, na první pohled působí skvělým dojmem a někteří by si je mohli splést i s výrazně dražšími Apple Watch.

Jejich výhodou je i poměrně nízká váha (24,4 g bez řemínku), díky které se na zápěstí příjemně nosí. Mnohé konkurenční modely jsou přitom těžší. Například Amazfit T-Rex bez řemínku váží 58 g, Apple Watch 7 váží 47 g. Předchozí model Amazfit GTS 2 bez řemínku váží 24,5 g a hmotnost se tedy mezigeneračně v podstatě nezměnila.

Chytré hodinky skvěle sedí i na užším dámském zápěstí. Ciferník se pyšní hranatým tvarem se zaoblenými hranami, stejně jako tomu bylo u předchozího modelu. Pouzdro hodinek je přitom opět zhotoveno z kvalitního hliníku, v porovnání s předchůdcem ale chybí sklíčko Gorilla Glass.

Na pravé straně se nachází tlačítko, které slouží pro vstup do menu. Velmi dobře se přitom mačká a má skvělou odezvu. Tlačítkem lze i otáčet, což typicky využijete pro posouvání v menu (případně se ale můžete pohybovat dotykem). Přiložený řemínek je silikonový, díky čemuž se na zápěstí příjemně nosí. Jeho vlastnosti přitom využijí i sportovci a osoby, které trpí alergií na kovy.

První spuštění hodinek je jednoduché

Uvedení chytrých hodinek do provozu je velmi jednoduché a intuitivní. Ze všeho nejdříve je třeba zařízení nabít pomocí přiloženého napájecího kabelu. Mezitím si do svého mobilního telefonu můžete stáhnout aplikaci Zepp, která je zdarma dostupná pro operační systémy Android a iOS.

Kde koupit Xiaomi Amazfit GTS 3
Xiaomi Amazfit GTS 3
Hodnocení
3.8/5

V aplikaci si následně jednoduše vytvoříte uživatelský účet. Poté už se můžete pustit do spárování chytrých hodinek a mobilního telefonu. V našem případě bylo třeba načíst QR kód, který chytré hodinky při úvodním nastevení zobrazovaly. Následně se obě zařízení spárovaly a chytré hodinky si stáhly aktualizace systému.

Xiaomi Amazfit GTS 3 můžete spárovat s mobilním telefonem s operačním systémem Android 7.0 a novějším nebo iOS 12 a novějším. Tím se liší od staršího modelu Amazfit GTS 2, které je možné spárovat i se starším zařízením s operačním systémem Android 5.0 a vyšším, případně iOS 10 a vyšším. Xiaomi Amazfit GTS 3 tedy cílí na majitele novějších telefonů.

My jsme při párování použili mobilní telefon iPhone 11 s operačním systémem 15.0.1. S kompatibilitou přitom nebyl žádný problém a vše proběhlo hladce.

Jakmile jsou obě zařízení spárovaná, můžete začít chytré hodinky používat. Do hlavního menu se dostanete pomocí bočního tlačítka umístěného na pravé straně. Pro pohyb v menu poté využijete funkcí dotykového displeje.

Stejný operační systém jako u ostatních Amazfit hodinek

Xiaomi Amazfit GTS 3 běží podobně jako ostatní Amazfit modely na operačním systému Amazfit OS. Ten se může pochlubit jednoduchým a intuitivním rozhraním, ve kterém se snadno zorientujete. Výhodou těchto chytrých hodinek je skutečnost, že je spárujete s mobilním telefonem s operačním systémem Android i iOS. U konkurenčních Apple Watch jste omezeni pouze na mobilní telefon stejné značky.

Nevýhodou je ale skutečnost, že operační systém nepodporuje češtinu. Také je třeba počítat s tím, že do chytrých hodinek nelze instalovat žádné další aplikace. Amazfit GTS 3 rovněž nepodporují bezkontaktní platby.

V systému se snadno zorientujete
V systému se snadno zorientujete

Aplikace Zepp podporuje češtinu

Jak jsme již uvedli výše, do těchto chytrých hodinek bohužel žádné doplňkové aplikace instalovat nelze. V mobilní aplikaci Zepp si ale můžete stáhnout alespoň nové ciferníky s různými designy.

Pro ovládání chytrých hodinek a prohlížení nejrůznějších statistik slouží taktéž mobilní aplikace Zepp, kterou si lze zdarma stáhnout v Google Play a App Store. Narozdíl od chytrých hodinek je v češtině a nemusíte se tedy obávat jazykové bariéry.

V aplikaci si můžete kdykoliv prohlédnout informace týkající se vašeho srdečního tepu, spánku, hladiny kyslíku v krvi nebo úrovně stresu. Ženy poté mohou využívat přehledné sledování menstruačního cyklu. Pokud se pustíte do nějaké sportovní aktivity, můžete si následně v mobilní aplikaci prohlédnout spoustu statistik.

Funkce Xiaomi Amazfit GTS 3

Chytré hodinky nabízí hned několik užitečných funkcí. Jejich nabídka je přitom velmi podobná jako u staršího modelu. I přesto však novější verze přináší několik změn. Hlavní rozdíl spočívá v absenci reproduktoru a mikrofonu. Chytré hodinky tedy nepodporují možnost přijetí hovoru.

Oproti Amazfit GT2 se ale GTS 3 může pochlubit například funkcí dechového cvičení, aplikací pro sledování menstruačního cyklu nebo možností pro vzdálené ovládání fotoaparátu. Tyto funkce jsou dostupné také u modelu Amazfit GTS 2 mini.

U tohoto modelu se v porovnání s předchozí verzí můžete těšit na propracovanější grafiku jednotlivých funkcí. Například měření tepové frekvence nebo okysličení krve přináší hezčí a modernější animace.

Kde koupit Xiaomi Amazfit GTS 3
Xiaomi Amazfit GTS 3
Hodnocení
3.8/5
Hlavní menu je přehledné
Hlavní menu je přehledné

Krokoměr

S chytrými hodinkami si můžete měřit počet ušlých kroků v průběhu dne. Aktuální hodnotu si přitom vždy snadno zkontrolujete přímo na hodinkách nebo v mobilní aplikaci Zepp.

Měření počtu kroků
Měření počtu kroků

Měření tepové frekvence

Chybět nesmí ani průběžné měření tepové frekvence, která se zobrazuje na displeji. Prohlédnout si můžete i přehledný graf, ve kterém najdete hodnoty za celý den. Měření si lze také kdykoliv spustit a získat aktuální data v reálném čase.

Měření okysličení krve

Chytré hodinky dokáží měřit také aktuální okysličení vaší krve. V průběhu měření je třeba zůstat v klidu a počkat 30 vteřin na výsledek, který se záhy objeví na obrazovce.

Monitorování zdraví jedním dotykem

Pokud budete chtít získat podrobná aktuální data týkající se vašeho zdraví, můžete využít tuto funkci. Měření trvá 45 vteřin a je třeba při něm zůstat v klidu. Následně vám chytré hodinky najednou zobrazí data týkající se vaší aktuální tepové frekvence, okysličení krve, úrovně stresu a počtu dechů za minutu.

Tato funkce se u předchozí verze hodinek nevyskytovala. U Amazfit GTS 2 lze tyto funkce spustit pouze odděleně, přičemž měření počtu dechů za minutu u předchozí verze zcela chybí.

Monitoring spánku

Chytré hodinky můžete mít na zápěstí i přes noc a využít funkci monitoringu spánku. Díky funkci Nerušit vás přitom v noci nebudou budit žádné příchozí notifikace.

Po probuzení si můžete statistiky týkající se vašeho spánku prohlédnout přímo na hodinkách nebo v mobilní aplikaci Zepp. Uvidíte, jak dlouho celkově váš spánek trval a kolik času zabral lehký, hluboký a REM spánek.

Smartwatch umožňují nastavení budíku, který vás poté probudí jemnými vibracemi na zápěstí. Bohužel ale nepodporují takzvaný chytrý budík, který by vás probudil v lehké fázi spánku.

Dechové cvičení

Pokud se budete chtít v průběhu dne zrelaxovat, můžete si spustit dechové cvičení. Stačí si jednoduše nastavit požadovanou délku jeho trvání a následně se nadechovat a vydechovat dle pokynů hodinek.

Na absolvování tohoto cvičení ale hodinky v průběhu dne nijak neupozorňují.

Cvičení a záznamy cvičení

Smartwatch samozřejmě najdou uplatnění také při sportování. Pokud se do nějaké aktivity pustíte, můžete si zapnout odpovídající režim cvičení. Vybírat si můžete ze 150 různých sportů, mezi kterými nechybí klasické sporty v podobě běhu nebo chůze, ale i netradiční sporty (například e-sporty, tedy hraní počítačových her).

Chytré hodinky mají GPS senzor a umožňují tedy přesné měření venkovních aktivit bez nutnosti mít u sebe mobilní telefon. Jakmile vybranou aktivitu spustíte, uvidíte na displeji celkovou délku trvání, vaši aktuální tepovou frekvenci i množství spálených kilokalorií.

Kde koupit Xiaomi Amazfit GTS 3
Xiaomi Amazfit GTS 3
Hodnocení
3.8/5

Stejně jako u modelu Amazfit GTS 2 lze aktivitu nechat spuštěnou na pozadí a chytré hodinky využívat k něčemu jinému (např. si zapnout stopky). Aktivitu lze také kdykoliv pozastavit a ukončit.

Díky sekci historie cvičení si můžete jednotlivé aktivity prohlédnout také zpětně. Jakmile s cvičením skončíte, najdete v mobilní aplikace nejrůznější statistiky, které se vaší aktivity týkají.

Měření skóre PAI

Chytré hodinky můžete využít pro měření skóre PAI (neboli Personal Activity Intelligence). Jedná se o algoritmus, který vyhodnocuje vaši fyzickou aktivitu s přihlédnutím k vaší fyzické zdatnosti. Při výpočtu skóre se proto bere v úvahu např. vaše tepová frekvence, fyziologická data (pohlaví, výška a váha) a intenzita denní aktivity.

Chytré hodinky vás v průběhu dne upozorní na dlouhou neaktivitu a nutnost protažení se. Pokud by vám to nevyhovovalo, můžete si tuto funkci vypnout. Na druhou stranu vám ale nepřipomenou, abyste se pustili do nějakého konkrétního sportu.

Monitoring stresové zátěže

Hodinky dokáží vyhodnotit také intenzitu vaší stresové zátěže. Samotné měření trvá 45 vteřin a zařízení při něm bere v úvahu kolísání tepové frekvence v průběhu času. Hodnoty si lze zpětně prohlédnout také v mobilní aplikaci, kde najdete krátkou interpretaci výsledku.

Změří vám stresovou zátěž
Změří vám stresovou zátěž

Sledování menstruačního cyklu

Ženy ocení možnost si na hodinkách zadávat informace týkající se menstruačního cyklu. Na úvod budete vyzváni k zadání posledního data začátku vaší menstruace a její délky. Následně vám budou hodinky poskytovat informace o odhadovaném začátku příští periody a plodných dnech.

Ženy ocení sledování menstruačního cyklu
Ženy ocení sledování menstruačního cyklu

Příchozí hovor už nepřijmete

Chytré hodinky vás upozorní na příchozí notifikace. V mobilní aplikaci si přitom můžete nastavit, z jakých aplikací chcete notifikace dostávat a z jakých naopak nikoliv. Stejně tak vás dokáží upozornit na příchozí hovor.

Na příchozí zprávy bohužel nelze odpovídat, a to ani pomocí předvolených odpovědí. Nevýhodou je také to, že vám hodinky nezobrazí celou zprávu, ale pouze její úryvek (pokud není opravdu krátká). Zařízení dokáže zobrazit pouze základní emoji.

Příchozí hovor můžete pomocí hodinek pouze odmítnout, nikoliv přijmout. Hodinky totiž nemají mikrofon a reproduktor. Předchozí Amazfit GTS 2 umožňovaly hovor přijmout.

Pokud chcete hodinky využívat pro komunikaci, doporučujeme sáhnout spíše po Apple Watch 6 nebo Watch 7, pokud používáte iPhone. U nich totiž vyřizování zpráv i hovorů funguje naprosto bezvadně a bez problémů. Pro majitele telefonů s Androidem lze doporučit předchozí model Amazfit GTS 2.

Upozorní vás na příchozí notifikace
Upozorní vás na příchozí notifikace

Další funkce

Chytré hodinky nabízí i několik dalších funkcí, které lze označit spíše za doplňkové. Zobrazit si například můžete aktuální předpověď počasí nebo kalendář (i když vám bohužel nezobrazí vaši denní agendu). Hodinky dále umožňují ovládat hudbu, která hraje na vašem mobilním telefonu. Skladbu lze pozastavit, znovu spustit nebo přepnout na následující či předchozí.

Mezi další funkce patří aplikace Sun & Moon, která vám ukáže, kdy ve vaší lokalitě dnes vychází a zapadá slunce a v jaké fázi je Měsíc. Nechybí dále ani kompas, barometr, stopky a časovač.

Kde koupit Xiaomi Amazfit GTS 3
Xiaomi Amazfit GTS 3
Hodnocení
3.8/5

Funkci Find My Phone můžete využít pro snadné nalezení vašeho telefonu. Po spuštění začne mobilní telefon vibrovat a vydávat zvukovou signalizaci. Praktickou funkcí je také To-Do list, který vám zobrazí neodkladné úkoly zadané ve vaší mobilní aplikaci Zepp. Využít dále můžete vzdálené ovládání kamery fotoaparátu na vašem mobilním telefonu, což je praktické například pro pořizování společných fotografií.

Propracovaná sada senzorů

Xiaomi Amazfit GTS 3 jsou povedené i po stránce integrovaných senzorů. Jejich součástí je totiž:

 • biometrický senzor 6PD BioTracker PPG 3.0 (pro měření tepové frekvence, monitoring spánku, měření hladiny kyslíku v krvi a úrovně stresu),
 • akcelerometr (pro detekci pohybu),
 • GPS (pro navigaci),
 • gyroskop (rovněž pro navigaci)
 • a barometr (pro určení nadmořské výšky).

Díky těmto senzorům nabízí chytré hodinky širokou škálu praktických funkcí. S ohledem na jejich pořizovací cenu nejsou vybaveny např. senzorem pro měření EKG. Toho se dočkáte u Apple Watch 6 a 7, jejichž pořizovací cena je však několikanásobně vyšší.

Displej hodinek je dostatečně velký

Chytré hodinky vás na první pohled upoutají svým AMOLED displejem s úhlopříčkou 1,75” s jemností 341 PPI. V tomto ohledu si tedy hodinky oproti předchůdci s displejem s úhlopříčkou 1,65” o něco polepšily. Pokud hledáte ještě o něco větší displej, můžete sáhnout třeba po Apple Watch 7, které mají ve větší verzi displej s úhlopříčkou 1,9”.

Na displeji se nachází temperované sklíčko, které má praktickou ochranu proti ulpívání otisků prstů. Jas displeje si lze jednoduše nastavit, případně můžete využívat funkci automatické regulace jasu.

Za zmínku stojí také pěkná grafika jednotlivých ikon a animací, díky čemuž se v chytrých hodinkách snadno zorientujete.

Pokud hledáte chytré hodinky s kulatým displejem, možná si vaše srdce získá třeba elegantní model Garmin Vivoactive 4S nebo Xiaomi Mi Watch. Pro příznivce outdoorových hodinek jsou poté stvořeny hodinky Xiaomi Amazfit T-Rex, které ale svým vzhledem cílí především na muže.

V rámci testu jsme je nabíjeli až po 6 dnech

O skvělou výdrž chytrých hodinek se stará baterie o kapacitě 250 mAh. Její zásluhou dokáží hodinky vydržet až 20 dní na jedno nabití. U staršího modelu je baterie téměř srovnatelná a má kapacitu 246 mAh.

V praxi ale samozřejmě výslednou hodnotu ovlivňuje to, jakým způsobem zařízení používáte. Pokud budete fyzické aktivity měřit několikrát do týdne, dosáhnete pochopitelně nižší výdrže. V rámci našeho testování jsme se dostali na 6 dní, což je hezká hodnota (stejné jsme dosáhli u hodinek Garmin Vivoactive 4S). U Apple Watch 6 a Watch 7 je třeba počítat s tím, že je budete nabíjet každý den. Odvděčí se vám ale širší nabídkou funkcí.

K nabíjení slouží přiložený magnetický napájecí kabel, který má z druhé strany klasický USB konektor (typ A). Plného nabití přitom dosáhnete zhruba za 2 hodiny. Bohužel ale tyto chytré hodinky nejsou kompatibilní s nejrůznějšími nabíjecími stojany a podložkami, jako je tomu např. u oblíbených Apple Watch.

Kde koupit Xiaomi Amazfit GTS 3
Xiaomi Amazfit GTS 3
Hodnocení
3.8/5
Napájecí kabel je magnetický
Napájecí kabel je magnetický

Chytré hodinky jsou voděodolné

Chytré hodinky jsou vodotěsné dle parametru 50 m. Díky tomu si je můžete vzít s sebou i do sprchy nebo do bazénu. V tomto ohledu jsou srovnatelné s většinou chytrých hodinek. Odolnost proti prachu bohužel výrobce neuvádí.

Nejčastější dotazy

Jak dlouho vydrží na jedno nabití?

Chytré hodinky dokáží na jedno nabití vydržet až 20 dní (s vypnutým Bluetooth). Pokud je ale budete používat naplno, můžete se dostat zhruba na 6 dní, jako tomu bylo v případě našeho testování.

Jakou mobilní aplikaci si mám stáhnout?

Pro spárování chytrých hodinek Xiaomi Amazfit GTS 3 a mobilního telefonu slouží aplikace Zepp, která je zdarma dostupná pro operační systémy Android a iOS.

S jakým mobilním telefonem jsou chytré hodinky kompatibilní?

Xiaomi Amazfit GTS 3 můžete spárovat s mobilním telefonem s operačním systémem Android 7.0 a novějším nebo iOS 12 a novějším.

Podporuje zařízení bezkontaktní platby?

Tyto chytré hodinky bohužel bezkontaktní platby nepodporují.

Pro koho jsou chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTS 3 vhodné

Smartwatch Xiaomi Amazfit GTS 3 bychom doporučili všem, kteří chtějí mít své zdraví pod kontrolou. Pyšní se moderním lehkým designem, díky kterému se pohodlně nosí na zápěstí. Pochlubit se rovněž mohou poměrně dlouhou výdrží baterie. V rámci našeho testování bylo třeba chytré hodinky nabít až po 6 dnech. Vybírat si můžete z nejrůznějších funkcí, mezi kterými nechybí měření srdečního tepu, okysličení krve, stresové zátěže nebo počtu dechů za minutu. Skvěle si poradí také s monitoringem spánku.

Hlavní nevýhodou těchto hodinek je fakt, že na příchozí zprávy nelze odpovídat a stejně tak nelze přijmout příchozí hovor (jako to bylo možné u Amazfit GTS 2). Pokud tedy chcete chytré hodinky primárně používat ke komunikaci, doporučíme vám spíše sáhnout po Apple Watch, u kterých lze zprávu diktovat hlasem nebo vyťukat přímo na displeji. Další drobnou nevýhodou je nemožnost instalace doplňkových aplikací.

Hodinky nepodporují češtinu, ale díky intuitivním ikonám se v nich snadno zorientujete i tak. Když vezmeme v úvahu pořizovací cenu, jedná se o skvělou volbu pro všechny, kteří chtějí získat podrobné informace o svém zdraví.

Recenze: chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTS 3
 • Kvalita zpracování
 • Baterie
 • Operační systém
 • Kompatibilita
 • Poměr cena/výkon
3.8

Recenze: chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTS 3

Xiaomi Amazfit GTS 3 jsou chytré hodinky, které vás na první pohled zaujmou svým velkým ciferníkem v moderním hranatém designu. Pochlubit se mohou širokou škálou funkcí. Změří vám tep, počet dechů za minutu, stresovou zátěž i hladinu kyslíku v krvi. A oceníte je také pro podrobný monitoring vašeho spánku. Předností je rovněž intuitivní rozhraní, ve kterém se snadno zorientujete.

Klady

 • Dlouhá výdrž baterie
 • Velký displej
 • Snadné ovládání
 • GPS
 • Přehledná mobilní aplikace
 • Spousta funkcí

Zápory

 • Nepodporuje bezkontaktní platby
 • Nemožnost instalace dalších aplikací
 • Hodinky nejsou v češtině
 • Nelze telefonovat
Tento článek byl zpracován autorem na základě reálné zkušenosti s produktem. Hodnocení může být ovlivněno subjektivními dojmy autora. 
Autor: Hana Smětáková
Autor: Hana Smětáková
Sport a zdravý životní styl mě provází prakticky po celý život. Jelikož se řadím mezi příznivce moderních technologií, na webu ITmix se často věnuji recenzím fitness náramků a chytrých hodinek, které jsou v mém aktivním životě nepostradatelným pomocníkem. Kromě sportu je mým velkým koníčkem také cestování a poznávání nových míst.
Jak se vám líbil tento článek?
5/5 - (2 hodnocení)
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související recenze

Recenze: chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTS 3
Xiaomi Amazfit GTS 3
Hodnocení: 3.8/5
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram