ITmix.cz logo

Recenze: chytré hodinky Garmin Venu 2

Silné stránky
 • Nerezové pouzdro
 • Velký displej
 • Jednoduché ovládání
 • Rozhraní v češtině
 • Propracované sportovní aktivity
 • Animované tréninky
 • Podpora Garmin Pay
 • Pohodlný poslech hudby
 • Možnost instalace dalších aplikací
Slabé stránky
 • Nemožnost komunikace přes hodinky
 • Nutnost instalace 2 aplikací do telefonu
Tento produkt má svého nástupce

Chytré hodinky Garmin Venu 2 zaujmou intuitivním operačním systémem a velkým a přehledným displejem. S jejich pomocí si naplánujete individuální trénink nebo se budete moct pustit do připravených cvičebních plánů. Kromě toho potěší dlouhá výdrž baterie, povedená grafika a podpora Garmin Pay.

V balení najdete vše, co budete potřebovat

Chytré hodinky Garmin Venu 2 se prodávají v poměrně malé elegantní krabičce, jejíž rozměry činí 10 × 10 × 10 cm a celková váha dosahuje 292 gramů. Po rozbalení se vám naskytne pohled na samotné hodinky s řemínkem. Součástí balení je dále nabíjecí kabel a návod k použití.

Chytré hodinky se prodávají s jedním řemínkem, který je rovnou připevněn na hodinkách. Vzhledem k použitému řemínku přitom zařízení sedí na zápěstí o obvodu 13,5 až 20 cm. 

Pokud budete chtít, můžete si k hodinám dokoupit více variant řemínků a střídat je dle vaší aktuální potřeby. Samotný řemínek se totiž snadno a rychle vyměňuje

Technické parametry Garmin Venu 2

Chytré hodinky Garmin Venu 2 mají rozhodně co nabídnout. Jejich pouzdro je vyrobeno z pevné a odolné nerezové oceli. Na první pohled vás také upoutá velký AMOLED displej s úhlopříčkou 1,3” a skvělým vykreslením barev. 

Operační systém Garmin OS je přehledný, intuitivní a především v češtině. Hodinky navíc podporují bezkontaktní platby Garmin Pay. Zásluhou technologie ANT+ je lze propojit s dalším zařízením s touto technologií (například hrudním pásem).

Název parametruHodnota
Typ řemínkuSilikonový
OdolnostVoděodolné do hloubky 50 metrů
DisplejAMOLED s úhlopříčkou 1,3”
Výdrž baterieAž 12 dní
Způsob nabíjeníNapájecí kabel
KonektivitaBluetooth 5.0, Wi-Fi, GPS, NFC, ANT+
Operační systémGarmin OS
Rozměry (bez řemínku)45,4 × 45,4 × 12,2 mm
Váha49 g (bez řemínku)

Hodinky zaujmou pouzdrem z nerezové oceli

Tyto chytré hodinky Garmin vás na první pohled zaujmou svým kvalitním zpracováním. Není ani divu. Jejich pouzdro je totiž zhotoveno z nerezové oceli. Levnější hodinky často sází spíše na hliník. Na displeji se poté nachází ochranné sklíčko Gorilla Glass 3. generace, které vyniká svou vysokou pevností a odolností. I když je na trhu k dostání i Gorilla Glass 5. generace, u hodinek se nejčastěji setkáte právě s 3. generací. 

Řemínek je vyroben ze silikonu, který je na kůži příjemný i při dlouhodobém nošení. U sportovních hodinek bychom ostatně ani jiný materiál nečekali. Řemínek lze v případě potřeby snadno uvolnit a vyměnit za jiný. 

Co se týče váhy, je třeba počítat s tím, že jsou tyto hodinky trochu těžší. Vliv na to má jejich velikost i použitý nerezový materiál v případě pouzdra. Celková váha bez řemínku proto dosahuje 49 gramů. Pro představu Garmin Venu Sq s hliníkovým pouzdrem a podobnými rozměry váží 37,6 gramů. 

Hodí se i na běžné nošení
Hodí se i na běžné nošení

V čem se liší jednotlivé modely Venu 2, Venu 2 Plus a Venu 2S?

Hodinky Garmin Venu 2 jsme se rozhodli porovnat s o třídu vyšším modelem Garmin Venu 2 Plus a také modelem určeným hlavně pro ženy Garmin Venu 2S. Jak si vedly?

Kde koupit Garmin Venu 2
Garmin Venu 2
Hodnocení
4.1/5

Garmin Venu 2S mají obecně kompaktnější rozměry a jsou navrhovány v ženských designech. Vzhledem k tomu jsou určeny pro dámy. V případě hodinek Garmin Venu 2 Plus se oproti standardnímu modelu dočkáte možnosti telefonování a psaní SMS zpráv prostřednictvím hlasového asistenta ve spárovaném telefonu. 

Garmin Venu 2Garmin Venu 2 PlusGarmin Venu 2S
Velikost displeje1,3”1,3”1,1”
Rozlišení displeje416 × 416 px416 × 416 px360 × 360 px
Rozměry (bez řemínku)45,4 × 45,4 × 12,2 mm43,6 × 43,6 × 12,6 mm40,4 × 40,4 × 12,1 mm
Váha (bez řemínku)49 g51 g38,2 g
Výdrž baterie Až 12 dníAž 10 dníAž 11 dní
Možnost telefonováníNeAnoNe

Spárování Garmin Venu 2 s telefonem: jak postupovat?

Spárování chytrých hodinek je poměrně jednoduché. Obě zařízení vás přitom celým procesem provedou. Po rozbalení hodinek je nejprve nabijte. Mezitím si do mobilního telefonu stáhněte aplikaci Garmin Connect, která je zdarma dostupná v Google Play i App Store.

V aplikaci vyberte, že jste si pořídili nové zařízení. Na hodinkách se následně zobrazí unikátní kód, který přepíšete do políčka v mobilní aplikaci. Tímto způsobem vše potvrdíte a spustí se proces párování. Následně budete moct začít hodinky používat.

Garmin Venu 2 jsou kompatibilní s operačním systémem Android ve verzi 6.0 a novější a iOS ve verzi 12 a novější. V naší redakci jsme pro spárování použili mobilní telefon iPhone 11 s operačním systémem iOS 15.5 a Samsung Galaxy S7 s operačním systémem Android 8.0.0. V obou případech vše proběhlo bez problémů. 

V mobilní aplikaci je dále třeba si na začátku nastavit své osobní informace týkající se vašeho věku, výšky, váhy a pohlaví. Pro ženy je dále připravena sekce věnovaná údajům o menstruačním cyklu. V aplikaci si lze dále nastavit své denní cíle (například počet ušlých kroků). 

Hodinky jsou vybaveny operačním systémem Garmin OS

Garmin Venu 2 pracují na operačním systému Garmin OS, který je navržen zejména pro potřeby sportovců. Jeho hlavní výhody spočívají v intuitivním rozhraní v češtině a podpoře instalace doplňkových aplikací. Využívat lze také bezkontaktní placení hodinkami pomocí Garmin Pay. 

Vzhled ciferníku si můžete změnit
Vzhled ciferníku si můžete změnit

Do hodinek si lze stáhnout doplňkové aplikace 

Pro spárování chytrých hodinek a mobilního telefonu slouží již zmíněná mobilní aplikace Garmin Connect, kterou si zdarma stáhnete Google Play i App Store. Následně vám bude aplikace sloužit pro přehledné sledování jednotlivých statistik. 

Na úvodní obrazovce aplikace najdete základní přehled s informacemi o vaší aktivitě, srdečním tepu, stresové zátěži, počtu spálených kalorií nebo třeba menstruačním cyklu. 

V aplikaci se dále můžete zapojit do rozmanitých odznakových výzev, které vás mají motivovat k dalšímu pohybu. Jakmile nějakou takovou výzvu splníte, objeví se odznak na vašem profilu. 

Stejně jako jiné Garmin hodinky, i tyto podporují stažení dalších aplikací. Abyste tuto funkci mohli využívat, je třeba si nejprve stáhnout mobilní aplikaci Garmin Connect IQ, která je dostupná na Android i iOS. Stáhnout si zde můžete třeba jiné ciferníky nebo praktické aplikace (například speciálně navržené pro různé druhy sportů). Na přehled dostupných aplikací se můžete podívat předem. 

Kde koupit Garmin Venu 2
Garmin Venu 2
Hodnocení
4.1/5

Abyste tedy z hodinek vytěžili maximum, budete potřebovat dvě aplikace. Garmin Connect slouží k úvodnímu spárování a sledování statistik. Garmin Connect IQ poté využijete v případě stažení dalších aplikací a ciferníků. 

Funkce chytrých hodinek ocení amatérští i profesionální sportovci

Toto zařízení zaujme zejména propracovanou nabídkou sportovních funkcí. Každý váš výkon tak budete moct sledovat opravdu dopodrobna. Využít můžete také předpřipravené tréninky nebo si sestavit svůj vlastní. 

Krokoměr

Stejně jako u jakýchkoliv jiných chytrých hodinek, i v tomto případě se dočkáte praktického krokoměru pro měření ušlých kroků v průběhu dne. 

Měření tepové frekvence

Hodinky neustále monitorují vaši tepovou frekvenci. Pokud je přitom příliš nízká nebo naopak vysoká, na tuto skutečnost vás upozorní. 

Měření tepové frekvence
Měření tepové frekvence

Měření okysličení krve

Zařízení disponuje pulzním oxymetrem a na vyžádání změří aktuální okysličení vaší krve. Narozdíl od Garmin Venu Sq přitom není třeba funkci složitě zapínat v mobilní aplikaci.

Měření okysličení krve
Měření okysličení krve

Monitoring spánku

Hodinky můžete mít na zápěstí i přes noc. V takovém případě přitom budou monitorovat váš spánek a po probuzení vám poskytnou přehledné statistiky. Ty se týkají toho, jak dlouho jste spali lehkým, hlubokým a REM spánkem

Hodinky mají funkci Nerušit, aby vás v noci nerušily jednotlivé notifikace. Nastavit si také můžete klasický budík. Nejedná se ale o chytrý budík, který by vás probudil v lehké fázi spánku.

Měření VO2 max

Garmin Venu 2 vám pomocí svých monitorů poměrně přesně odhadnou i VO2 max. Hodnota VO2 max patří mezi spolehlivé ukazatele fyzické výkonnosti. Čím je tato hodnota vyšší, tím více kyslíku se dostane do vašich svalů během fyzické námahy.

Spousta sportovních aktivit

O tom, že jsou hodinky navrženy pro sportovce, nemůže být pochyb. Hovoří o tom ostatně i velké množství sportovních aktivit, z nichž můžete vybírat. Mezi nimi najdete například klasický běh, cyklistiku, silový trénink, golf nebo dokonce piklebal. 

Režim sportu lze v průběhu cvičení kdykoliv minimalizovat a hodinky používat k čemukoliv jinému. 

Kde koupit Garmin Venu 2
Garmin Venu 2
Hodnocení
4.1/5

Po spuštění cvičení se vám na hodinkách bude zobrazovat uplynulý čas, množství spálených kalorií a aktuální tepová frekvence. V případě některých aktivit se zobrazí také informace o vaší rychlosti a uražené vzdálenosti (například u běhu či jízdy na kole). 

Tréninky včetně názorných animací

Garmin Venu 2 se v podstatě stanou vaším osobním trenérem. Vybrat si totiž můžete z široké nabídky dostupných tréninků a hodinky vás jimi provedou. U každého tréninku vám budou ukazovat, jaký konkrétní cvik máte dělat (včetně názorné animace). Zároveň vás budou informovat, po jak dlouhou dobu jej máte provádět (případně počet opakování). Jakmile je třeba cvik změnit, upozorní vás na to pomocí vibrací. 

V případě provádění cviků na počet opakování ale hodinky nedokáží vždy úplně přesně zaznamenat, že jste daný cvik provedli. Na další cvik nicméně můžete přepnout manuálně a tímto způsobem tento drobný nedostatek vyřešit. 

Názorné animace vám ukáží, jak daný cvik správně provádět. Hodinky tak v podstatě nahrazují osobního trenéra. 

Právě díky názorným animacím tuto funkci hodnotíme jako skvěle zpracovanou. U hodinek Garmin Venu Sq jsou tréninky dostupné taky, nicméně jednotlivé cviky označují pouze slovně. A pokud neznáte přesné provedení cviku, budete marně tápat. 

V případě silových tréninků si také rovnou na hodinkách můžete zvolit, s jak těžkým závažím jste cvik prováděli. Díky tomu i později získáte skvělý přehled nad svým výkonem. Zadání je poměrně jednoduché a rychlé. 

Možnost vytváření vlastních workoutů

V aplikaci Garmin Connect si můžete vytvářet vlastní tréninky za použití více než 1 400 cviků. Jakmile si cvičební plán vytvoříte, můžete jej stáhnout do hodinek a pustit se do cvičení.

Ideální pomocník pro HIIT tréninky

V nabídce sportů si můžete vybrat HIIT pohybovou aktivitu, který vám umožní zvolit si jeden z různých časovačů. Jedná se například o Tabatu, AMRAP (as many rounds as possible) nebo EMOM (předepsaná sada cviků, které je třeba odcvičit v jedné minutě). Také si lze nastavit vlastní intervaly cvičení a odpočinku podle vašich potřeb. Na odpočinek vás přitom upozorní pomocí výraznýc vibrací, které stoprocentně zaznamenáte.  

Měření frekvence dýchání

Hodinky umí rozpoznat frekvenci vašeho dýchání přes den i v průběhu spánku. Tuto hodnotu si na hodinkách můžete kdykoliv zkontrolovat. 

Případně si můžete na hodinkách spustit pětiminutové dechové cvičení, které vám pomůže se v průběhu dne uvolnit. Zařízení vám bude zobrazovat, jak přesně máte po celou dobu dýchat (kdy se nadechnout, zadržet dech a vydechnout). 

Kde koupit Garmin Venu 2
Garmin Venu 2
Hodnocení
4.1/5
Měření počtu nádechů za minutu
Měření počtu nádechů za minutu

Monitoring stresu

Garmin Venu 2 umí také měřit hladinu vašeho stresu. Pokud by byla hodnota příliš vysoká, zařízení vám doporučí se na chvíli zastavit a jen tak dýchat. 

Monitoring stresu
Monitoring stresu

Sledování menstruačního cyklu

Pro ženy je zde připravena možnost pro sledování menstruačního cyklu. Nejprve je přitom třeba v mobilní aplikaci Garmin Connect zadat datum vaší poslední menstruace a její obvyklou délku. Následně si budete moct na hodinkách snadno zkontrolovat, v jaké fázi menstruačního cyklu se právě nacházíte. 

Zaznamenat si zde můžete také nejrůznější příznaky, ať už fyzické (např. bolest břicha), tak psychické (např. změny nálady). Podrobné informace vám poté nabídne aplikace Garmin Connect. 

Nastavit si zde navíc můžete i probíhající těhotenství, kdy vás budou hodinky informovat, v jakém týdnu těhotenství se právě nacházíte. V aplikaci poté najdete zajímavé informace týkající se maminky i právě se vyvíjejícího dítěte. 

Funkce Body Battery

S touto funkcí budete moct sledovat vyvážení mezi zátěží a regenerací. Na začátku dne jsou zpravidla hodnoty Body Battery nejvyšší, s postupujícím časem nebo po cvičení se hodnota snižuje. 

Sledování pitného režimu

Prostřednictvím chytrých hodinek si můžete zaznamenávat, kolik vody v průběhu dne vypijete. Pokud máte s pitným režimem problémy, můžete si jej tímto způsobem hlídat. Na druhou stranu se dá na zaznamenání každé vypité sklenice vody snadno zapomenout.

Sledování pitného režimu
Sledování pitného režimu

Na příchozí zprávy odpovídat nelze

Hodinky vás upozorní na příchozí zprávy i veškeré notifikace z vašeho mobilního telefonu. Bohužel na ně ale není možné nijak odpovídat

Stejně tak vás hodinky upozorní na příchozí hovory. Prostřednictvím hodinek lze hovor přijmout nebo odmítnout. Pro následnou komunikaci je ale třeba využít mobilní telefon.

Majitelé mobilních telefonů s Androidem mohou na příchozí zprávy a hovory odpovědět alespoň pomocí přednastavených zpráv. V případě iPhonů tato funkce bohužel chybí. Pokud chcete z hodinek rovnou telefonovat, doporučujeme sáhnout spíše po modelu Garmin Venu 2 Plus. S ním získáte i možnost zadávání zpráv prostřednictvím hlasového asistenta v telefonu.  

S hodinkami pohodlně zaplatíte

Garmin Venu 2 podporují funkci bezkontaktního placení Garmin Pay. V mobilní aplikaci Garmin Connect je nejprve třeba přidat požadovanou platební kartu. Zároveň si nastavíte pin, který je třeba zadat vždy, když budete chtít pomocí hodinek zaplatit. 

Kde koupit Garmin Venu 2
Garmin Venu 2
Hodnocení
4.1/5

V současné době Garminy Pay podporují pouze některé banky. Doporučujeme si proto projít jejich seznam a zjistit, zda se mezi nimi nachází právě vaše banka. Nabídka bank, které tuto funkci podporují, je však poměrně dobrá. 

Garmin Pay je třeba nastavit
Garmin Pay je třeba nastavit

Poslech hudby

Pokud rádi posloucháte hudbu, budete z těchto hodinek nadšeni. Základní funkcí je možnost ovládání hudby, která právě hraje na vašem mobilním telefonu. Skladbu můžete pozastavit, znovu spustit nebo přepnout.

Kromě toho ale můžete využít poslech hudby bez telefonu prostřednictvím bezdrátových sluchátek, která lze k hodinkám připojit přes Bluetooth. Poslouchat můžete offline hudbu prostřednictvím jiných poskytovatelů (Spotify, Deezer nebo Amazon Music), případně lze poslouchat hudbu, kterou si do zařízení stáhnete pomocí mobilní aplikace. Zařízení má kapacitu až na 650 skladeb, což už umožňuje vytvořit si slušně dlouhý playlist

Poslech hudby
Poslech hudby

Další funkce

Praktickou funkcí hodinek jsou mapy, které skvěle poslouží k základní orientaci v daném místě. Využít dále můžete funkci Najít telefon, po jejímž zapnutí začne telefon vydávat hlasitou zvukovou signalizaci. Nechybí ani stopky a počasí.

Navigaci hodinek Garmin Venu 2 můžete využít pro navigování zpět na start nebo do předem uloženého bodu. Vkládání tras ve formátu .gpx není podporováno.

Garmin Venu 2 mají několik senzorů 

Garmin Venu 2 jsou vybaveny hned několika senzory, které slouží pro monitoring zdraví a jednotlivých sportovních aktivit. 

Konkrétně se jedná o:

 • senzor srdečního tepu,
 • snímač Pulse Ox3 pro měření okysličení krve,
 • GPS, gyroskop, Glonass a Galileo (pro sledování polohy),
 • akcelerometr (pro detekci pohybu)
 • a barometr (pro měření nastoupání výškových metrů a pater). 

Z hlediska senzorů v tomto případě není co vytknout. Zmínit bychom mohli snad jen fakt, že si hodinky neporadí s měřením krevního tlaku. Touto funkcí se pyšní například hodinky Samsung Galaxy Watch 4. Na druhou stranu na ni ale dosáhnou pouze majitelé mobilního telefonu Samsung. 

Displej hodinek je velký a přehledný

Tyto hodinky používají kulatý displej. Stejný tvar se přitom objevuje u hodinek stejné řady Garmin Venu 2S a Garmin Venu 2 Plus. 

Úhlopříčka displeje činí 1,3” a hodinky se spíše hodí na širší pánské zápěstí. Pro dámy totiž slouží právě model Garmin Venu 2S s 1,1” displejem. Zařízení do vínku dostalo kvalitní AMOLED displej, který nabízí věrné vykreslení černé barvy, bezkonkurenční barvy a skvělé pozorovací úhly. 

Kde koupit Garmin Venu 2
Garmin Venu 2
Hodnocení
4.1/5

Na druhou stranu ve venkovních podmínkách je trochu hůře čitelný. Na ostrém slunci totiž mnohem lépe přečtete informace z transreflektivního displeje, který používají například Garmin Fenix 7 nebo Garmin Vivoactive 4S. Naopak u levnějších hodinek Garmin Venu Sq se dočkáte LCD displeje, který tak pěkné vykreslení barev nenabízí.

Zmínit musíme i ochranné sklíčko Gorilla Glass 3. generace, které chrání displej před poškozením. Hodinky budete ovládat jednoduše dotykem a dvěma tlačítky, které se nachází na pravé straně. 

Na jedno nabití vydrží až 12 dní

Chytré hodinky jsou vybaveny špičkovou baterií. V klasickém režimu dokáží na jedno nabití vydržet až 11 dní, v režimu úspory baterie poté tato hodnota činí až 12 dní, což je opravdu skvělé číslo. Při našem testování jsme se dostali na celkovou výdrž 9 dní, přičemž jsme si vyzkoušeli i poslech hudby a monitorování aktivit se zapnutou GPS, kdy se hodinky vybíjí nejrychleji.

V tomto směru tedy musíme hodinky pochválit. Pro představu u Garmin Venu Sq dosahuje výdrž baterie maximálně 6 dní. Naopak u konkrétního modelu z řady Fénix 7. generace se dočkáte výdrže až 74 dní, jelikož jsou chytré hodinky vybaveny solárním nabíjením.

Pro napájení hodinek využijete přiložený napájecí kabel s proprietární koncovkou, který se vkládá ze zadní strany zařízení. Stejně jako u jiných Garmin hodinek není kabel magnetický a při nabíjení tedy musí hodinky ležet na boku, což je trochu nepraktické. 

Během pouhých 10 minut nabíjení získáte výdrž baterie až 1 den v režimu chytrých hodinek (tedy bez zapnutí GPS a přehrávání hudby). 

Můžete s nimi i do bazénu

Zařízení nemusíte sundávat, ani když se chystáte do sprchy nebo do bazénu. Mají vodotěsnost 5 ATM a můžete je proto využít i pro sledování vašeho výkonu při plavání. Pro potápění ale určeny nejsou. 

Nejčastější dotazy 

S jakým mobilním telefonem lze hodinky spárovat?

Pro spárování hodinek a chytrého telefonu budete potřebovat mobilní telefon s operačním systémem Android ve verzi 6.0 a novější nebo iOS ve verzi 12 a novější.

Podporují hodinky bezkontaktní platby?

Ano. Hodinky podporují Garmin Pay a lze je tedy použít k bezkontaktním platbám. Jen si předem ověřte, zda vaše banka Garmin Pay podporuje.

Jakou mobilní aplikaci budu potřebovat?

Pro spárování mobilního telefonu a hodinek využijete aplikaci Garmin Connect. Pokud si budete chtít do hodinek stáhnout doplňkové aplikace, budete dále potřebovat mobilní aplikaci Garmin Connect IQ.

Kde koupit Garmin Venu 2
Garmin Venu 2
Hodnocení
4.1/5
Lze přes hodinky komunikovat?

Hodinky vás upozorní na příchozí zprávy a hovory, odpovídat na ně však nelze. V případě mobilních telefonů Android ale potěší aspoň možnost odpovědi prostřednictvím předpřipravených frází.

Shrnutí recenze – pro koho jsou Garmin Venu 2 určené?

Tyto chytré hodinky bychom doporučili všem, kteří to se sportem myslí opravdu vážně a chtějí hodinky používat k sestavení tréninků a získání podrobných statistik. Právě tyto funkce jsou totiž u Garmin Venu 2 na špičkové úrovni. Kromě toho je jejich předností přesné měření tepové frekvence i okysličení krve. Nápomocné vám budou i v otázce monitoringu spánku, stresové zátěže či menstruačního cyklu. Velkou výhodou je kvalitní zpracování s nerezovým pouzdrem a slušná výdrž baterie.
Drobnou nevýhodou je skutečnost, že na hodinkách nevyťukáte zprávu ani z nich nezavoláte. Majitelé mobilních telefonů s Androidem mohou aspoň využít funkce odeslání předpřipravených zpráv. Hodinky jsou zkrátka a jednoduše navrženy primárně na sport a komunikace je u nich trochu upozaděna.

Recenze: chytré hodinky Garmin Venu 2
 • Kvalita zpracování
 • Baterie
 • Operační systém
 • Kompatibilita
 • Poměr cena/výkon
4.1

Hodinky s nabídkou animovaných tréninků

Chytré hodinky Garmin Venu 2 zaujmou intuitivním operačním systémem a velkým a přehledným displejem. S jejich pomocí si naplánujete individuální trénink nebo se budete moct pustit do připravených cvičebních plánů. Kromě toho potěší dlouhá výdrž baterie, povedená grafika a podpora Garmin Pay.

Klady

 • Nerezové pouzdro
 • Velký displej
 • Jednoduché ovládání
 • Rozhraní v češtině
 • Propracované sportovní aktivity
 • Animované tréninky
 • Podpora Garmin Pay
 • Pohodlný poslech hudby
 • Možnost instalace dalších aplikací

Zápory

 • Nemožnost komunikace přes hodinky
 • Nutnost instalace 2 aplikací do telefonu
Tento článek byl zpracován autorem na základě reálné zkušenosti s produktem. Hodnocení může být ovlivněno subjektivními dojmy autora. 
Autor: Hana Smětáková
Autor: Hana Smětáková
Sport a zdravý životní styl mě provází prakticky po celý život. Jelikož se řadím mezi příznivce moderních technologií, na webu ITmix se často věnuji recenzím fitness náramků a chytrých hodinek, které jsou v mém aktivním životě nepostradatelným pomocníkem. Kromě sportu je mým velkým koníčkem také cestování a poznávání nových míst.
Jak se vám líbil tento článek?
5/5 - (4 hodnocení)
Komentáře (5) – Recenze: chytré hodinky Garmin Venu 2
 1. Dobrý večer,prosím o radu.Jak nastavit u hodinek garmin venu 2 golden rose s aplikací connect automatické snímání spánku.Aplikace mne vyzývá k zadání času spánku,ale člověk někdy usne ve 20h,někdy ve 22:30h a myslím,že by to senzory výrobku měly poznat,jen potřebuji poradit s AUTOMATICKY snímaným spánkem,aby mne aplikace nežádala zadávat čas spánku "od do".S pozdravem Bronislava Jaklová.

  1. Dobrý den, paní Jaklová,

   v aplikaci by mělo být možné nastavit "obvyklý čas spánku". Tedy nemusíte zadávat přesný čas. Pokud nastavíte například 20:00 a půjdete spát později, hodinky by za předpokladu, že jsou na ruce, měli tento posun brát v potaz.

   Pokud ležíte v klidu v posteli s knihou či telefonem, tak to dle našich zkušeností může hodinky často zmást a započítají vám usnutí dříve, než k němu reálně došlo. To lze následné manuálně opravit například ráno po probuzení.

   Bohužel hodinky nemají žádnou funkci, která by automaticky detekovala spánek, kdykoli během dne – krátký šlofík se vám tak nezapočítá do celkových statistik.

   Doufáme, že vám tento komentář alespoň trošku pomohl.

 2. Dobry den, ja bych prosim potrebovala radu, kde stahnu animacni treninky na HIIt, pilates, tabatu,jogu....to vse v obchode? V garmin connect ani hodinkach jsem nenasla.

 3. Dobrý den, prosím o informaci, zda je možné spárovat hodinky Garmin Venu 2 Plus s aplikací Wear OS/ Google Fit?
  Děkuji.

  1. Dobrý den, přímé propojeni se obávám, není možné. Pro přímou integraci s Google Fit je ideální používat chytré hodinky s Wear OS.

   Na internetu naleznete řadu návodů, jak propojit Garmin Connect a Google Fit přes další aplikaci, jako například Strava nebo Health Sync.

   Příkladem takového návodu může být následující

   • Nainstalujte si Garmin Connect, Strava a Google Git.
   • Připojte Garmin a spojte se s aplikací Strava.
   • Poté spusťte aplikaci Strava, přejděte do Nastavení a připojte ji k Google Fit
   • Otevřete Chrome a přihlaste se k účtu Strava.
   • Klikněte na znaménko plus v pravém horním rohu> Nahrát aktivitu> Vyhledejte odkaz na Garmin a poté klikněte na Začínáme
   • Postupujte podle pokynů a všechna vaše data Garmin se budou synchronizovat se službou Google Fit přes Strava.

   Abychom vám odpověděli co nejdříve, tak jsme výše uvedený postup neověřovali. Snad vám tedy bude fungovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související recenze

Recenze: chytré hodinky Garmin Venu 2
Garmin Venu 2
Hodnocení: 4.1/5
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram