ITmix.cz logo

Recenze: chytré hodinky Apple Watch Series 6

Silné stránky
 • Velký displej
 • Množství funkcí
 • Měření EKG
 • Měření okysličení krve
 • GPS
 • Bezkontaktní platby
 • OS v češtině
 • Snadné ovládání
Slabé stránky
 • Nižší výdrž baterie
 • Vyšší cena
 • Nekompatibilní s Android zařízením
Tento produkt má svého nástupce

Apple Watch 6 nabízí velký displej a kvalitní zpracování. Pochlubit se mohou množstvím moderních a propracovaných senzorů, díky kterým můžete využívat spoustu praktických funkcí. Hodinky vám změří tep, okysličení krve, EKG i kvalitu spánku. Kromě toho budete moct monitorovat svou fyzickou aktivitu, přijímat zprávy i telefonní hovory.

Součástí balení jsou 2 velikosti řemínků

Apple Watch Series 6 se stejně jako ostatní chytré hodinky od značky Apple prodávají v minimalistické bílé krabičce s typickým logem. Rozměry krabičky činí 29,5 × 8,5 × 3,5 cm a celková váha je 380 gramů.

Součástí balení jsou kromě samotných chytrých hodinek:

 • dva řemínky (ve velikosti S/M a M/L)
 • magnetický napájecí kabel
 • a průvodce prvním použitím.

Dvě velikosti řemínků jsou rozhodně praktické a vy si můžete vybrat takovou variantu, která vám bude více vyhovovat. Chytré hodinky díky tomu skvěle sedí na zápěstí s obvodem 14 až 21 cm.

Výměna řemínků je velmi jednoduchá a rychlá. Pokud tedy budete chtít, můžete si dokoupit více barevných i materiálových variant a střídat je mezi sebou podle vaší aktuální nálady, outfitu a příležitosti.

Technické parametry Apple Watch Series 6

Apple Watch 6 jsou povedené chytré hodinky z dílny Apple. Pochlubit se mohou klasickým hranatým displejem se zaoblenými hranami. Použitý OLED Retina displej disponuje úhlopříčkou 1,57” a snadno se proto ovládá.

Na jedno nabití jsou hodinky schopny vydržet až 18 hodin. Pro jejich opětovné nabití poslouží přiložený magnetický napájecí kabel. Jen je škoda, že nepodporuje funkci rychlonabíjení (jako je tomu u Apple Watch 7).

Z hlediska konektivity je možné využívat Bluetooth, Wi-Fi připojení, GPS a NFC čip (např. pro bezkontaktní platby). Smartwatch běží na operačním systému watchOS, který je jednoduchý a intuitivní.

Název parametruHodnota
Typ řemínkuSilikonový
OdolnostVoděodolné do hloubky 50 metrů
DisplejOLED Retina s úhlopříčkou 1,57”
Výdrž baterieAž 18 hodin
Způsob nabíjeníMagnetický napájecí kabel
KonektivitaBluetooth 5.0, Wi-Fi, GPS, NFC
Operační systémwatchOS
Rozměry (bez řemínku)44 × 38 × 10,7 mm
Váha47 g (bez řemínku)

Vybrat si můžete ze dvou šířek ciferníku

Apple Watch Series 6 si můžete pořídit s šířkou ciferníku 40 nebo 44 mm. V případě novější verze na vás poté čekají varianty s šířkou 41 a 45 mm (rozdíl je tedy nepatrný). Zároveň si můžete vybrat ze dvou materiálů, a to nerezové oceli nebo hliníku. Varianta s nerezovým ciferníkem je přitom výrazně dražší.

My jsme se v naší recenzi rozhodli pro hliníkové hodinky s 44mm ciferníkem.

Kde koupit Apple Watch Series 6
Apple Watch Series 6
Hodnocení
4.2/5

Jak je již zvykem, Apple opět vsadil na hranatý ciferník se zaoblenými hranami. V porovnání s novějšími Apple Watch 7 je u těchto hodinek větší rámeček, a displej tedy nesahá až k okrajům ciferníku. Stejně tak se u Apple Watch 7 dočkáte silnějšího sklíčka, které zvyšuje celkovou odolnost zařízení.

Na pravé straně najdete tlačítko sloužící k zapnutí a vypnutí hodinek. Nad ním se poté nachází korunka Digital Crown, pomocí které se dostanete do hlavního menu. Jejím otáčením se můžete mezi jednotlivými položkami v menu snadno pohybovat.

Silikonový řemínek se na zápěstí dobře upevňuje a díky svému lehkému provedení je příjemný i při dlouhodobém nošení. Výhodou je také jeho jednoduchá výměna. Ocení jej osoby trpící alergií na kovy a rovněž se jedná o skvělou volbu pro sportovce.

Apple Watch 6 bez řemínku váží 47 gramů, jejich nástupce, Apple Watch 7, jsou o 9 gramů lehčí. Oproti modelům konkurenčních značek jsou ale hodinky spíše těžší. Například Xiaomi Amazfit GTS 2 váží pouze 24,5 gramů a verze mini dokonce 19,5 gramů.

Chytré hodinky spárujete pouze s iPhonem

Chytré hodinky uvedete do provozu během okamžiku. Jen je třeba zdůraznit, že jsou kompatibilní pouze s mobilními telefony stejné značky. Pokud tedy máte mobilní telefon s operačním systémem Android, hodinky s ním bohužel nespárujete.

Jak sám Apple uvádí, tyto smartwatch lze spárovat s iPhone 6S a novějším nebo s iOS 15 a novějším. My jsme při testování použili iPhone 11 s iOS 15.0.1 a během párování nenastal sebemenší problém.

Apple Watch 6 je po rozbalení třeba nabít. Poté je můžete upevnit na zápěstí a zapnout pomocí tlačítka, které se nachází na pravé straně pod korunkou. Spárování s mobilním telefonem zajišťuje technologie NFC. Obě zařízení proto k sobě stačí přiblížit. Jakmile vás k tomu hodinky vyzvou, naskenujete pomocí mobilního telefonu kód, který se na nich objeví.

Následně se ještě chytré hodinky budou synchronizovat a stáhnou si aplikace, které máte v mobilním telefonu a jsou s nimi kompatibilní. Může se jednat například o Messenger či Spotify.

Intuitivní operační systém jako u jiných Apple produktů

Stejně jako ostatní chytré hodinky od Apple, i tyto pracují s operačním systémem watchOS. Jeho předností je skvělá kompatibilita se zařízeními od Applu. Rovněž se můžete těšit na jednoduché a intuitivní rozhraní.

watchOS podporuje češtinu a nemusíte se proto obávat, že byste v položkám v menu nerozuměli (jako tomu může být např. u chytrých hodinek Xiaomi). Velkou výhodou tohoto operačního systému je možnost instalace dalších aplikací prostřednictvím App Store. watchOS také podporuje bezkontaktní platby prostřednictvím NFC čipu.

Kde koupit Apple Watch Series 6
Apple Watch Series 6
Hodnocení
4.2/5

Součástí operačního systému je také hlasová asistentka Siri, na kterou můžete mluvit 21 světovými jazyky. Čeština bohužel chybí, pokyny jí však můžete zadávat třeba v angličtině, němčině, francouzštině, španělštině a dalších jazycích.

Chytré hodinky nabízí spoustu aplikací

Apple Watch Series 6 disponují mnoha předinstalovanými aplikacemi. Jedná se o: Aktivita, Budík, App Store, Audioknihy, Saturace kyslíkem, Kalkulačka, Kalendář, Fotoaparát, Kompas, Kontakty, Sledování cyklu, EKG, Hledání zařízení, Najít předměty, Hledání lidí, Srdeční tep, Domácnost, Mail, Mapy, Memoji, Zprávy, Mindfulness, Hudba, Hluk, Právě hraje, Telefon, Fotky, Podcasty, Připomínky, Ovladač, Nastavení, Zkratky, Spánek, Akcie, Stopky, Minutky, Tipy, Diktafon, Vysílačka, Peněženka, Počasí, Cvičení a Světový čas.

Kromě toho si do nich však můžete stáhnout další aplikace podle vašeho gusta. V tomto směru se chytré hodinky liší od modelů některých konkurenčních značek. U chytrých hodinek Xiaomi si například další aplikace stáhnout nemůžete.

Aplikaci si můžete do hodinek stáhnout prostřednictvím App Store nebo pomocí mobilní aplikace Watch. Na výběr máte z nejrůznějších aplikací, které vám pomohou s měřením sportovních aktivit, spánku, osobním rozvojem nebo třeba plněním pracovních povinností. Nechybí ale ani hry, díky kterým si budete moct zkrátit dlouhou chvíli.

Některé aplikace se automaticky stáhnou do mobilního telefonu i do hodinek. Existují však i takové aplikace, které jsou výhradně navrženy pro chytré hodinky (např. nejrůznější hry).

Mobilní aplikace Watch je přehledná

Mobilní aplikace Watch slouží pro spárování chytrých hodinek s telefonem a jejich následné nastavení. Pomocí aplikace se můžete se zařízením podrobněji seznámit, přečíst si novinky v systému watchOS nebo si třeba chytré hodinky přizpůsobit podle svého gusta.

V mobilní aplikaci Zdraví najdete nejrůznější statistiky

Druhou mobilní aplikací, kterou budete s hodinkami využívat, je aplikace Zdraví. V ní najdete veškeré statistiky týkající se například vašeho pohybu, spánku, srdečního tepu, menstruačního cyklu a mnoho dalšího.

Jednotlivá data můžete také pomocí této aplikace sdílet (s rodinou či přáteli). Funkce je ale volitelná a vy si můžete nastavit, co všechno mohou vaši nejbližší vidět.

Aplikaci zdraví lze v iPhonu používat i bez chytrých hodinek. S Apple Watch však navíc získáte data týkající se vaší fyzické aktivity, zdraví vašeho srdce, dýchání, spánku a mindfulness.

Funkce Apple Watch 6

Apple Watch 6 nabízí spoustu praktických funkcí, které vám pomohou sledovat vaše zdraví a usnadní vám každodenní život. Umožňují připojení k Wi-Fi a využití mobilního připojení (s funkcí Cellular), pokud to váš mobilní operátor podporuje. V takovém případě můžete chytré hodinky používat i pro psaní zpráv a telefonování bez nutnosti mít mobilní telefon u sebe.

Kde koupit Apple Watch Series 6
Apple Watch Series 6
Hodnocení
4.2/5

Co se týče samotné nabídky funkcí, je prakticky totožná jako u novější verze hodinek Apple Watch 7.

Hodinky se připojí k Wi-Fi
Hodinky se připojí k Wi-Fi

Krokoměr

Apple Watch 6 lze jako prakticky všechny chytré hodinky využít k měření počtu ušlých kroků v průběhu dne.

Měření tepové frekvence

Hodinky mají zabudovaný senzor pro měření tepové frekvence, díky kterému vás v průběhu dne informují o vašem aktuálním tepu. Pokud by vaše tepová frekvence byla nezvykle nízká nebo naopak vysoká, zařízení vás na to upozorní. Aktuální tep vám zobrazí na displeji hodinek, ale i v mobilní aplikaci Zdraví.

Měření probíhá celý den
Měření probíhá celý den

Měření EKG

Díky zabudovanému elektrickému snímači srdeční činnosti dokáží hodinky změřit EKG. Celé měření trvá 30 vteřin, přičemž na displeji se zobrazuje odpočet času. Po tuto dobu je zároveň třeba jeden prst držet na korunce Digital Crown. Jakmile hodinky měření ukončí, vygenerují vám vlnový průběh EKG, který si můžete detailněji prohlédnout v mobilní aplikaci Zdraví.

Apple v průběhu měření upozorňuje, že se chytré hodinky nikdy nepokoušejí detekovat infarkt. Informují vás ale o tom, zda vaše srdce vykazuje pravidelný sinusový nebo nepravidelný srdeční rytmus.

Měření okysličení krve

Hodinky mají zabudovaný snímač saturace O2 a dokáží tedy změřit aktuální okysličení vaší krve.

Monitoring spánku je spíše základní

Pokud s chytrými hodinkami budete spát, můžete je využít pro monitorování vašeho spánku. Po probuzení v mobilní aplikaci najdete přehledné statistiky týkající se například celkové délky vašeho spánku, tepové frekvence a srdečního tepu.

Bohužel však u Apple hodinek obecně chybí údaje o tom, jak dlouho trval lehký a hluboký spánek. Když vezmeme v úvahu vyšší pořizovací cenu, je škoda, že zde takové informace nenajdeme (když je mnohé levnější hodinky konkurenčních značek poskytují). Vyřešit to však lze doinstalováním aplikace třetí strany.

Na hodinkách najdete režim spánku. Po jeho zapnutí vás nebudou rušit žádné příchozí notifikace. Zmínit musíme také možnost nastavení budíku, který vás může probudit buď zvolenou melodií nebo jemnými vibracemi na zápěstí.

Cvičení, aktivity a záznamy cvičení

Chytré hodinky lze samozřejmě využít i pro monitorování vašich fyzických aktivit. Díky GPS senzoru je přitom velmi přesné i sledování venkovních aktivit (např. běh, chůze nebo cyklistika).

Kde koupit Apple Watch Series 6
Apple Watch Series 6
Hodnocení
4.2/5

Monitorovat lze desítky různých sportů, mezi které patří například turistika, funkční silový trénink, HIIT, nebo třeba rybaření a meditace.

Stejně jako u jiných Apple Watch, i v tomto případě se můžete pustit do plnění takzvaných kroužků. Ty znázorňují, jak moc se v průběhu dne pohybujete, stojíte nebo cvičíte. Mají za úkol vás motivovat k pohybu a podnítit k tomu, abyste všechny tři kroužky uzavřeli. Cíle si přitom nastavujete sami při prvním zapnutí hodinek.

Jakmile se pustíte do cvičení, hodinky vám budou zobrazovat uplynulý čas, aktuální tepovou frekvenci i množství spálených kilokalorií. Aplikaci lze v průběhu fyzické aktivity snadno minimalizovat a zařízení využívat k čemukoliv jinému (to u mnohých levnějších zařízení chybí). Jakmile s cvičením skončíte, budete si moct v mobilní aplikaci Zdraví prohlédnout nejrůznější statistiky.

Pokud budete chtít s hodinkami sportovat ve vodě, oceníte funkci Zamknutí ve vodě. Zařízení v tomto režimu nebude reagovat na dotyk a zabrání tedy nechtěnému ovládání. Při opětovném odemknutí hodinek zařízení přehraje sérii různě vysokých tónů a pomocí toho se pokusí odstranit případnou vodu, která mohla zůstat v reproduktoru.

Mindfulness pro vaše duševní zdraví

Aplikace Mindfulness slouží pro vaše uklidnění v průběhu dne a také pro váš osobní rozvoj. Vybrat si zde můžete dechové cvičení o délce 1 až 5 minut, kterým vás aplikace provede. Součástí je dále krátké cvičení pro zamyšlení, které vás vybídne k tomu, abyste se na chvíli zastavili a věnovali se určité aktivitě (např. zamyšlení se nad vybranou otázkou).

Aplikace Mindfulness vás na cvičení v průběhu dne upozorní. Pokud by vám to nevyhovovalo, můžete si upozornění vypnout.

Sledování menstruačního cyklu

Pro dámy je připravena funkce pro sledování menstruačního cyklu, která nabízí zaznamenání podrobných informací týkajících se vašeho ženského zdraví.

V aplikaci jsou k dispozici například informace týkající se začátku vaší další periody. Kromě toho si do ní však můžete zaznamenat spoustu dalších informací, například ohledně vaší sexuální aktivity, výsledku ovulačního či těhotenského testu nebo bazální tělesné teploty. Podrobné monitorování může být praktické zejména pro ženy, které se pokoušejí otěhotnět a chtějí mít veškerá zdravotní data na jednom místě.

Sledování menstruačního cyklu
Sledování menstruačního cyklu

Zprávy, hovory a notifikace

Chytré hodinky vás v průběhu dne upozorní na notifikace z aplikací. Pokud z některých aplikací nechcete dostávat notifikace, můžete si tuto skutečnost jednoduše nastavit. V porovnání s hodinkami jiných značek si přímo na displeji můžete přečíst celé znění zprávy (nikoliv pouze úryvek).

Na jednotlivé příchozí zprávy lze rovněž odpovídat. Buď si vyberete některou z přednastavených odpovědí, nebo zprávu jednoduše nadiktujete (v češtině). Diktování celých vět funguje opravdu velmi dobře a bez problémů. Vybírat můžete také z emoji.

Kde koupit Apple Watch Series 6
Apple Watch Series 6
Hodnocení
4.2/5

V tomto směru stojí za zmínku novinka, se kterou přichází Apple Watch 7. Ty totiž v porovnání se svým předchůdcem již podporují QWERTY klávesnici a zprávu můžete přímo na nich vyťukat.

Chytré hodinky skvěle fungují i po stránce hovorů. Snadno je vytočíte i přijmete. Využít můžete buď zabudovaný mikrofon a reproduktor nebo komunikovat prostřednictvím bezdrátových sluchátek. Kvalitu hovoru má Apple vychytanou a je na skvělé úrovni (např. v porovnání s Xiaomi Amazfit GTS 2, které jsme rovněž testovali).

S hodinkami můžete bezkontaktně platit

Tyto Apple Watch využijete také při bezkontaktních platbách v obchodech. Přes aplikaci Peněženka si do chytrých hodinek jednoduše nahrajete svoji platební kartu a funkci můžete začít využívat. Do aplikace si lze vložit i nejrůznější jízdenky, letenky, vstupenky nebo třeba potvrzení o provedeném covid testu.

Při placení nebudete zadávat žádný kód. Pokud byste si ale hodinky sundali ze zápěstí, budete k jeho zadání vyzváni, čímž je zařízení chráněno proti zneužití.

Do Peněženky si uložíte třeba vstupenky
Do Peněženky si uložíte třeba vstupenky

Hlasový asistent

Hlasovou asistentku Siri spustíte podržením boční korunky Digital Crown. Následně jí můžete začít zadávat jednotlivé pokyny (např. pro odeslání zprávy, vytočení čísla apod.). Siri umí mluvit 21 různými jazyky. Čeština bohužel chybí, využít však můžete například angličtinu, němčinu nebo španělštinu.

Ovládání a poslech hudby

Chytré hodinky lze využít také pro poslech hudby, a to buď pomocí zabudovaného reproduktoru nebo bezdrátových sluchátek. Hudbu lze poslouchat z aplikace Hudba nebo z aplikace třetí strany (např. Spotify).

Součástí aplikace Hudba jsou skladby, které si do ní uložíte prostřednictvím aplikace Watch na iPhonu. Apple Watch 6 disponují 32GB úložištěm, které slouží pro ukládání jednotlivých aplikací i hudby. Díky tomu můžete mít v hodinkách opravdu spoustu skladeb.

Další funkce

Mezi další funkce chytrých hodinek se řadí například zobrazení světového času, stopky, budík nebo počasí. Přímo z hodinek lze také ovládat fotoaparát na mobilním telefonu.

Využít dále můžete kalendář, nastavit si připomínky, ovládat příslušenství v rámci chytré domácnosti HomeKit nebo se třeba podívat na mapy. Součástí je dále aplikace pro prohlížení fotek, které máte uloženy v mobilním telefonu. Hodinky vám jich ale zobrazí jen pár. Využít dále můžete funkci Najít lidi (pokud vám někdo sdílí polohu) nebo Najít zařízení.

Z bezpečnostních důvodů si na hodinkách můžete nastavit vlastní čtyřmístný kód, který vám bude sloužit pro odemykání zařízení. Na zadání tohoto kódu poté budete vyzváni v případě, že si hodinky sundáte ze zápěstí nebo je vypnete a opět zapnete.

Kde koupit Apple Watch Series 6
Apple Watch Series 6
Hodnocení
4.2/5

Totožné senzory jako u Apple Watch 7

Chytré hodinky jsou vybaveny řadou užitečných senzorů. Totožnými senzory jsou přitom vybaveny i novější hodinky Apple Watch 7 a můžeme proto říct, že v tomto ohledu jsou obě zařízení totožná.

Apple Watch 6 disponují následujícími senzory:

 • senzorem srdečního tepu,
 • snímačem kyslíku v krvi,
 • elektrickým snímačem srdeční činnosti (pro tvorbu EKG),
 • akcelerometrem (pro detekci pohybu),
 • výškoměrem (pro detekci nadmořské výšky)
 • a gyroskopem (pro navigaci).

OLED Retina displej je skvěle čitelný uvnitř i venku

Apple Watch Series 6 mají v porovnání s chytrými hodinkami Series 3 o 30 % větší displej. Pokud bychom je ale srovnali s novějším modelem, zůstávají trochu pozadu. U Apple Watch 7 totiž došlo ke zmenšení rámečku o 40 %. Vzhledem k tomu se u novějšího modelu můžete těšit na větší plochu displeje (v porovnání se Series 6 o 20 %).

Vybrat si můžete z 40mm nebo 44mm ciferníku. Druhá (námi testovaná) varianta přitom má displej s úhlpříčkou 1,78” (u Apple Watch 7 se 45mm ciferníkem činí úhlopříčka displeje 1,9”).

Použitý OLED Retina displej zůstává stále zapnutý. Abyste tedy například zkontrolovali aktuální čas, není třeba na hodinky nijak poklepávat nebo tisknout tlačítko. U Apple Watch 7 se ale dočkáte displeje, který svítí o 70 % jasněji než u modelu 6, a to při zachování stejné výdrže baterie. V tomto směru je tedy mezigenerační rozdíl poměrně patrný.

Na jedno nabití vydrží jen 18 hodin

Výdrž baterie je bohužel slabou stránkou Apple Watch obecně. Stejně jako novější model, i tento dokáže na jedno nabití vydržet v provozu 18 hodin. Pokud je tedy chcete využívat naplno, nevyhnete se jejich každodennímu nabíjení. V rámci našeho testování se přitom ukázalo, že deklarovaná výdrž opravdu odpovídá.

K nabíjení slouží přiložený magnetický kabel, na který stačí smartwatch položit. Z druhé strany má kabel klasickou USB koncovku. Pro nabíjení však můžete využít i nejrůznější podložky, stojany a nabíjecí stanice, které jsou u příznivců Apple zařízení velmi oblíbené. Apple Watch 6 plně nabijete přibližně za hodinu a půl. U Apple Watch 7 je však doba nabíjení ještě o třetinu rychlejší.

Rozdíl mezi zmíněnými modely spočívá i v samotné nabíječce. U tohoto modelu Apple ještě vsadil na klasickou nabíječku, u Apple Watch 7 se však dočkáte speciální rychlonabíječky. Rozdíl v rychlosti nabíjení je přitom znát.

Ideální pomocník pro milovníky plavání

Apple Watch 6 jsou vodotěsné dle parametru WR 50. Vzhledem k tomu se s nimi můžete bez obav sprchovat nebo s nimi plavat v bazénu v hloubce do jednoho metru. Tyto chytré hodinky bohužel nejsou prachuvzdorné, čímž se liší od svého nástupce.

Nejčastější dotazy

Jak dlouho vydrží na jedno nabití?

Apple Watch Series 6 dokáží na jedno nabití pracovat až 18 hodin. Výdrž baterie přitom vždy ovlivňuje to, k čemu všemu chytré hodinky používáte. Při našem testování jsme se však zhruba na 18 hodin dostali.

Kde koupit Apple Watch Series 6
Apple Watch Series 6
Hodnocení
4.2/5
Jakou mobilní aplikaci si mám stáhnout?

Spárování chytrých hodinek a mobilního telefonu zprostředkovává mobilní aplikace Watch. Abyste mohli sledovat nejrůznější statistiky týkající se vašeho zdraví, budete dále potřebovat mobilní aplikaci Zdraví. Obě aplikace jsou přitom součástí základní výbavy iPhonu.

S jakým mobilním telefonem jsou chytré hodinky kompatibilní?

Tyto Apple Watch lze spárovat s iPhone 6S a novějším nebo s iOS 15 a novějším. Pokud máte mobilní telefon s Androidem, bohužel jej s chytrými hodinkami nespárujete.

Podporuje zařízení bezkontaktní platby?

Ano, chytré hodinky jsou vybaveny funkcí Apple Pay a umožňují tedy uložení platební karty do aplikace Peněženka. Následně lze hodinky pohodlně využívat pro bezkontaktní platby.

Pro koho jsou chytré hodinky Apple Watch Series 6 vhodné

Apple Watch Series 6 bychom doporučili všem, kteří hledají kvalitní zařízení pro sledování svého zdraví. Pokud ale vezmeme v úvahu jejich pořizovací cenu, bude pro vás pravděpodobně výhodnější pořídit si rovnou o generaci novější model. Cena obou těchto modelů je totiž téměř totožná a Apple Watch 7 jsou ve více ohledech propracovanější.

Za přednost Apple Watch 6 považujeme dostatečně velký displej, řadu moderních senzorů a špičkové funkce, mezi kterými nechybí možnost sledování tepové frekvence, okysličení krve nebo EKG. S chytrými hodinkami budete moct také přijímat zprávy a hovory a zařízení vám tedy v mnoha ohledech usnadní každodenní život. Vypíchnout musíme i operační systém watchOS, který je přehledný, intuitivní a plně v češtině.

Uživatelský návod k Apple Watch Series 6

Recenze: chytré hodinky Apple Watch Series 6
 • Kvalita zpracování
 • Baterie
 • Operační systém
 • Kompatibilita
 • Poměr cena/výkon
4.2

Povedené chytré hodinky s množstvím funkcí

Apple Watch 6 nabízí velký displej a kvalitní zpracování. Pochlubit se mohou množstvím moderních a propracovaných senzorů, díky kterým můžete využívat spoustu praktických funkcí. Hodinky vám změří tep, okysličení krve, EKG i kvalitu spánku. Kromě toho budete moct monitorovat svou fyzickou aktivitu, přijímat zprávy i telefonní hovory.

Klady

 • Velký displej
 • Množství funkcí
 • Měření EKG
 • Měření okysličení krve
 • GPS
 • Bezkontaktní platby
 • OS v češtině
 • Snadné ovládání

Zápory

 • Nižší výdrž baterie
 • Vyšší cena
 • Nekompatibilní s Android zařízením
Tento článek byl zpracován autorem na základě reálné zkušenosti s produktem. Hodnocení může být ovlivněno subjektivními dojmy autora. 
Autor: Hana Smětáková
Autor: Hana Smětáková
Sport a zdravý životní styl mě provází prakticky po celý život. Jelikož se řadím mezi příznivce moderních technologií, na webu ITmix se často věnuji recenzím fitness náramků a chytrých hodinek, které jsou v mém aktivním životě nepostradatelným pomocníkem. Kromě sportu je mým velkým koníčkem také cestování a poznávání nových míst.
Jak se vám líbil tento článek?
5/5 - (1 hodnocení)
Komentáře (2) – Recenze: chytré hodinky Apple Watch Series 6
 1. Díky za zajímavou recenzi..,, v blízké době si plánuju koupit první smartwatche, tak teď recenze projíždím. Zajímalo by mě jestli pak plánujete recenzi apple watch 8 jak výjdou?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související recenze

Recenze: chytré hodinky Apple Watch Series 6
Apple Watch Series 6
Hodnocení: 4.2/5
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram