ITmix.cz logo

Recenze: cyklopočítač Garmin Edge 540 a Edge 840

Silné stránky
  • Funkce ClimbPro i pro freeride
  • Pohodlné ovládání map (u Edge 840)
  • Multi-band GPS
  • Možnost plánování tras
  • Bezproblémová navigace
  • Dlouhá výdrž baterie
Slabé stránky
  • Na displeji se objevují odlesky
  • Nebyl testován na odolnost vůči prachu
  • Přednastavené odpovědi na SMS fungují jen pro Android

Cyklopočítače Garmin Edge 540 a Edge 840 jsou přímými nástupci modelů 530 a 830, které Garmin inovuje po poměrně dlouhých čtyřech letech. Těšit se můžete na intuitivnější rozhraní, vylepšené mapové podklady i tréninkové funkce. Oba cyklopočítače se prodávají také ve variantě se solárním nabíjením, my jsme však testovali modely bez této funkce. Zjistěte, v čem se modely 540 a 840 liší a který je ten pravý právě pro vás.

Proč si vlastně cyklopočítač pořídit, když můžete vybrané metriky sledovat jednoduše ve svém mobilním telefonu? Důvodů může být hned několik:

  1. Co se týče dostupností samotných metrik a funkcí, tak ty zpravidla nenajdete v jedné univerzální aplikaci, často tedy budete muset kombinovat hned několik prémiových aplikací.
  2. Mobilní telefon se vám může při jízdě rychle vybít nebo se přehřát (provoz na ostrém slunci v kombinaci s navigací).
  3. Ne každý si chce na řídítka umístit často výrazně dražší mobilní telefon a riskovat jeho poškození při případném pádu.
  4. Kromě toho cyklopočítače lze propojit se spoustou dalšího příslušenství (například wattmetrem a hrudním pásem). Díky tomu získáte přístup k podrobným informacím o vašem tréninku a analýzám, což je důležité nejen pro profesionální, ale i některé hobby cyklisty.
  5. V neposlední řadě jsou cyklopočítače kompaktní a dobře odolávají nepřízni počasí narozdíl od dnešních často rozměrných placek z materiálů náchylných na poškrábání.

Nejčastější otázky a odpovědi

V čem se liší Garmin Edge 540 a Edge 840?

Hlavní rozdíl spočívá ve způsobu ovládání. Garmin Edge 540 lze ovládat pouze prostřednictvím tlačítek. Garmin Edge 840 lze ovládat pomocí tlačítek a také prostřednictvím dotykového displeje. Další rozdíl spočívá ve velikosti paměti. U Edge 540 nabízí 16GB úložiště, kdežto Edge 840 32GB. Obě zařízení podporují trailové mapy Trailforks, nicméně na Edge 540 je musíte nejprve aktivovat (zdarma). U Edge 840 lze trasy naplánovat přímo v cyklopočítači, u Edge 540 je k tomu nutné využít mobilní aplikaci.

Komu bychom doporučili Garmin Edge 540?

Garmin Edge 540 bychom doporučili lidem, kteří cyklopočítač využívají jako základní tréninkový nástroj pro měření a záznam jízd a kterým tlačítkové ovládání nečiní potíže. Zároveň se jedná o dobrou volbu v případě, že se často nepohybujete v mapách (tedy jezdíte známé trasy) a vaší prioritou je spíše sledování metrik. Edge 540 je o něco levnější než Edge 840 (k červenci 2023 se jedná o rozdíl zhruba 2 500 Kč).

Pro koho se více hodí Garmin Edge 840?

Cyklopočítač Edge 840 bychom doporučili osobám, které chtějí získat variabilitu v rámci ovládání. V tomto případě se můžete těšit na snadnější ovládání mapy a také větší úložiště, které ostatně jednoduchost použití nejrůznějších map podporuje. Lze také říct, že Edge 840 je skvělou volbou pro výletníky, kteří se potřebují rychle a snadno orientovat v mapě (kromě měření samotných metrik). Pokud vám tedy nevadí si pár tisíc připlatit, jděte do toho.

Upevnění na kolo je hračka

Součástí balení je u obou cyklopočítačů standardní držák na řídítka či představec, několik pojistných poutek a předsazený držák na řídítka. S jejich pomocí je upevnění na kolo snadné a rychlé. Nechybí ani napájecí kabel s USB-C koncovkou a dokumentace.

Za pochvalu stojí fakt, že bajonet lze u cyklopočítačů rozebrat, což u starších modelů Edge možné nebylo. Pokud tedy došlo k poškození bajonetu, museli jste zavítat do servisu, kde se měnil celý cyklopočítač.

Technické parametry Garmin Edge 540 a Edge 840

Rozdíl u obou modelů spočívá ve velikosti vnitřního úložiště. U modelů se solárním nabíjením je také vyšší celková výdrž baterie.

Technický parametrHodnota
Displej2,6” MIP (Edge 840 dotykový)
OdolnostIPX7
Výdrž baterie v běžném režimuAž 26 hod (až 32 hod se solárním nabíjením)
Výdrž baterie v úsporném režimuAž 42 hod (až 60 hod se solárním nabíjením)
Způsob nabíjeníNapájecí kabel s USB-C
KonektivitaBluetooth, Wi-Fi, ANT+
Kapacita úložištěEdge 540: 16 GB, Edge 840: 32 GB
Rozměry57.8 × 85.1 × 19.6 mm
Váha (bez solárního nabíjení)Edge 540: 80,4 g, Edge 840: 84,8 g
Váha (se solárním nabíjením)Edge 540: 84,9 g, Edge 840: 88,9 g

Oba cyklopočítače od sebe prakticky nerozeznáte

Cyklopočítače Garmin Edge 540 a Edge 840 se od svých předchůdců dočkaly nepatrného zvětšení. Velikost jejich displeje však zůstala stejná a úhlopříčka činí 2,6”. Rozdíl tedy spočívá v šířce rámečku okolo displeje, kterou u solární verze pokrývá právě solární panel. Celkové rozměry zařízení činí v obou případech 57,8 × 85,1 × 19,6 mm a již tedy neplatí, že by model z řady 5XX byly menší než ten z řady 8XX.

Z hlediska designu oba modely prakticky nerozeznáte. Jen Edge 540 sází na tmavě šedý rám po obvodu, Edge 840 disponuje černým rámem. To je ale opravdu pouze drobnost.

Displej cyklopočítačů je kryt minerálním sklem, který jej účinně chrání před poškozením. Kvůli možnému poškrábání a riziku pádů na kole lze však doporučit pořídit si navíc ochranné tvrzené sklo.

Mobilní aplikace Garmin Connect

Cyklopočítače spárujete s mobilním telefonem prostřednictvím aplikace Garmin Connect, která je zdarma k dispozici v Google Play a App Store. Stejnou aplikaci použijete i v případě chytrých hodinek Garmin. Její předností je intuitivní rozhraní, spousta přehledných statistik, možnost vytváření vlastních tras nebo třeba využívání tréninkových plánů. Po každé jízdě si také můžete prohlédnout podrobnosti.

V mobilní aplikaci Garmin Connect IQ si do cyklopočítačů můžete stahovat nejrůznější doplňky.

Transflektivní displej s automatickým podsvícením

Transflektivní displej s technologií MIP (Memory In Pixel) o úhlopříčce 2,6” má funkci automatického podsvícení. Jakmile tedy vjedete do stínu nebo třeba do lesa, jas se automaticky přizpůsobí, abyste informace vždy dobře viděli. Displej nabízí v obou případech dobrou čitelnost, nicméně při jasném počasí na něm mohou být viditelné odlesky. Nejlepšího zážitku docílíte, když displej pozorujete napřímo. Při bočním pohledu (odhadem v úhlu cca 135 °) již nejsou informace dobře viditelné. Při klasickém použití na řídítkách či představci to však neznamená žádný problém.

Data na displeji si můžete u obou cyklopočítačů jednoduše přizpůsobit. Lze si totiž definovat počet údajů, které se za sebou obrazují a jaká kombinace hodnot je pro vás stěžejní. Platí, že čím méně hodnot na displeji potřebujete vidět, tím větším fontem budou vyobrazeny. Vše si tedy můžete zvolit tak, aby vám to bylo komfortní a dosáhli jste dobré čitelnosti.

Nám se osvědčilo vybrat všechny metriky, informace byly i při tomto nastavení skvěle viditelné a alespoň jsme nemuseli v rámci jízdy nikam překlikávat.

Jak je na tom výdrž baterie?

Výdrž baterie je u obou modelů totožná a dosahuje maximálně 26 hodin v běžném režimu a až 42 hodin v úsporném režimu. U solárních modelů můžete zásluhou solárního nabíjení výdrž prodloužit až na celkových 32 hodin v běžném režimu, respektive až 60 hodin v úsporném režimu.

Solární nabíjení prodlužuje výdrž baterie až o 25 minut za jednu hodinu jízdy za předpokladu stálých světelných podmínek 75 000 luxů (při opravdu jasném a slunečném dni).

A jak si zařízení vedla v našem testu? U obou cyklopočítačů jsme nastavili automatickou regulaci jasu a také Auto Select pro navigaci (kdy zařízení vybírá nejvhodnější režim příjmu). Následně jsme vyrazili na zhruba 6hodinovou projížďku (včetně několika zastávek). V cíli Edge 540 zobrazoval 75 % baterie, Edge 840 71 % baterie. Tedy téměř totožně.

Mezigeneračně dále došlo k upgradu z hlediska napájecího konektoru. Nově se dočkáte USB-C konektoru. Pro delší výlety či závody si můžete dokoupit speciální bateriový pack, který lze připevnit do předsazeného držáku na řídítka kola. Případně lze pracovat také s powerbankou.

Počasí vás nezastaví

Cyklopočítače jsou voděodolné dle parametru IPX7. Vzhledem k tomu můžete bez obav vyrazit na projížďku i za deště. Na druhou stranu je škoda, že zařízení nebylo testováno na odolnost vůči prachu, se kterým se při cyklistice neodmyslitelně setkáte.

Jednoduché ovládání

Oba cyklopočítače nabízí celkem 7 tlačítek. Vyšší model Edge 840 je kromě toho vybaven také dotykovým displejem. Odezva je jak v případě tlačítek, tak i dotyku skvělá a prakticky okamžitá. Vzhledem ke své velikosti se tlačítka dobře ovládají i v rukavicích. U dotykového displeje se setkáte s trochu horší odezvou v případě jeho silnějšího namočení (například při dešti). Mírně zpocené ruce však ničemu nevadí.

Dotykový displej může být jednodušší pro ovládání při jízdě na cyklostezkách a silnicích, obzvláště pokud se zrovna pohybujete v mapě. Naopak tlačítka mnohdy oceníte v případě, že jedete v dešti, máte nasazené rukavice nebo třeba sjíždíte traily a na cyklopočítači vám ulpívají kusy bláta a další nečistoty, které dotykové ovládání ztíží. Výhodou tlačítek může být i to, že je velmi dobře nahmatáte i poslepu a můžete se neustále věnovat situaci před vámi (například v náročnějším terénu plném kamenů, kořenů a dalších překážek). Garmin Edge 840 je tedy díky hybridnímu ovládání skvělou volbou, pokud vám nevadí si za tuto funkci připlatit.

V rámci testování jsme největší benefity dotykového ovládání zaznamenali při používání map. Dotykem se lze totiž v mapě mnohem lépe a rychleji posouvat, využívat zvětšení a zmenšení (pomocí intuitivního gesta pinch-to-zoom) nebo si třeba vyhledat cíl na mapě. Pokud tedy často jezdíte v neznámém terénu a navigační funkce využíváte, doporučili bychom vám právě Edge 840. Když jsme si vyzkoušeli jízdu s dotykovým Edge 840, jen těžko jsme se poté vraceli k tlačítkovému ovládání u nižšího modelu.

Funkce Garmin Edge 540/Edge 840

Cyklocomputery Garmin Edge 540 a Edge 840 nabízí totožné funkce. Hodí se přitom jak pro amatérské, tak i pro profesionální cyklisty. Na ještě širší nabídku funkcí se můžete těšit v případě, že si k cyklopočítači dokoupíte doplňkové příslušenství (například v podobě wattmetru či hrudního pásu). Vybavení lze také spárovat například s cyklistickým zpětným radarem či chytrými světly Varia. V rámci našeho testu jsme však cyklopočítače používali bez doplňkového příslušenství a rozšiřující funkce tedy zhodnotit nemůžeme.

Mapy a navigace

Cyklopočítače pracují s multi-band GPS přijímači pro vyšší přesnost určení polohy. Můžete si vybrat, zda se rozhodnete pro režim „pouze GPS“, kdy docílíte maximální úspory energie. Na druhou stranu záznam projeté trasy v lese či místech se špatným signálem nemusí být v tomto režimu tak přesný, jako v režimu Multiband. Nám se osvědčilo využít režim Auto Select, díky kterému zařízení vybírá nejvhodnější režim příjmu za vás a vy na to tedy vůbec nemusíte myslet.

Kdykoliv se v terénu můžete podívat na to, kde se právě nacházíte. V rámci našeho testování zařízení dobře zobrazovalo polohu jak ve městě, tak i ve volné přírodě a v lese.

Oba modely mají v paměti předehrané topografické mapy Evropy. Liší se však tím, že Edge 840 má v paměti celou Evropu, Edge 540 jen její část. Důvodem je velikost úložiště, které jehož kapacita je u Edge 840 dvojnásobná. U Edge 540 jde mapové podklady samozřejmě přehrát za ty, které aktuálně potřebujete.

Podrobné informace v průběhu jízdy

Než se pustíte do samotné jízdy, vyberete si, zda se budete věnovat horské, silniční či indoor cyklistice (např. na cyklistickém trenažéru). V závislosti na zvolené aktivitě se trochu liší zobrazení informací v průběhu jízdy. Například u horské cyklistiky jsou zde navíc data týkající se obtížnosti (náročnost stezky dle jejího sklonu a úhlu zatáček) a plynulosti (tedy jak se vám daří udržovat stejnou rychlost).

Zařízení v průběhu jízdy zobrazuje také sklon úseku, kterým právě projíždíte. Při našem testování ale bylo vidět, že informace jsou o pár vteřin zpožděné oproti realitě. Cyklopočítač například zobrazoval sklon 2 %, i když už jsme se nacházeli v mnohem prudší pasáži. Určité zpoždění je však samozřejmě pochopitelné.

Na cyklopočítači si také můžete nastavit funkci závodění s předchozím průjezdem trasy. Díky tomu se můžete na stejném okruhu stále zlepšovat.

ClimbPro

Obzvláště při dlouhých (a praktický nekonečných) kopcích přijde vhod funkce ClimbPro. Díky ní zjistíte, jak dlouho bude ještě kopec trvat a jaký sklon vás na trase čeká. Tímto způsobem si lze dobře rozvrhnout své síly a nepřepálit začátek.

Funkce ClimbPro je z dostupná nejen v případě, že jedete po vámi naplánované trase. ClimbPro lze využívat také ve verzi Free Ride, což je v praxi značně užitečnější. Pokud následně po cestě narazíte na nějaké stoupání, které má cyklopočítač uložen ve stoupací mapě, obrazovka se přepne na ClimbPro a zobrazí vám délku stoupání, sklon a podobně. Právě freeridová jízda s ClimbPro je skvělou inovací poslední doby. Můžete si také nastavit, jak intenzivní stoupání má detekovat. I při nastavení Zobrazit všechna stoupání se však nutně nemusí funkce spustit vždy. Je totiž třeba, aby stoupání splňovalo i podmínky z hlediska délky a průměrného sklonu. Když jsme například jeli po velmi strmém (ale krátkém) úseku, funkce se nespustila. Což v konečném důsledku dává smysl, přece jen jsme v takové chvíli horizont viděli velmi dobře.

Zobrazí vám profil stoupání
Zobrazí vám profil stoupání

Pokud začnete s funkcí ClimbPro stoupat a po cestě jsou nějaké odbočky, znázorní je Garmin na barevném profilu trasy ikonou malého kolečka (za předpokladu, že jsou pro stoupání validní). Jakmile se tedy ukazatel vaší polohy na profilu trasy dostane do blízkosti tohoto kolečka, je to pro vás informace o tom, že po odbočce v daném místě na vás rovněž čeká zajímavé stoupání. Pokud cestou odbočíte, cyklopočítač vše během okamžiku přepočítá na novou trasu (mnohdy si toho ani nevšimnete).

Při jízdě vidíte svoji pozici v rámci detailu stoupání, díky čemuž si zbývající část trasy ještě lépe představíte.

S doplňkem Průzkumník stoupání si také můžete vyhledat zajímavé kopce ve vašem okolí a nechat se k nim navigovat. To funguje skvěle zejména na horách nebo třeba při jízdě v údolí, kdy vám cyklopočítač nabízí zajímavé (a náročné) trasy po okolí. Ideální zejména při jízdě neznámým terénem.

Plánování tras

Plánování tras je skvělou funkcí, která vás bude podporovat v prozkoumávání nových míst. Využít k tomu můžete mobilní aplikaci Garmin Connect. Buď si můžete vytvořit vlastní trasu, nebo si vybrat jeden výchozí bod a nechat si trasu vytvořit automaticky. V tomto případě Garmin využívá oblíbené trasy v dané oblasti, nemusíte se tedy obávat, že by vás cyklopočítač navedl na dálnici nebo silnici, kam cyklisté vjet nesmí. Plánování trasy zohledňuje i to, na jakém kole chcete jet (v nabídce najdete silniční a horskou cyklistiku a cyklistiku na nezpevněných cestách).

Pokud si budete chtít trasu naplánovat sami, budete k tomu využívat jednotlivé body, které budete postupně zakreslovat do mapy. To se hodí pro případy, kdy máte jasnou představu o tom, jaké cíle nechcete při cestě minout (například specifickou turistickou zajímavost, oblíbený úsek nebo třeba dobře hodnocenou restauraci pro občerstvení).

K plánování tras lze použít také služby třetích stran, jako jsou například Mapy.cz. Navigační pokyny na cyklopočítači jsou přesné a i díky vykreslení mapy není problém se zorientovat v tom, kudy máte zrovna zamířit.

Funkce GroupTrack

Prostřednictvím této funkce lze přímo na cyklopočítači sledovat aktuální polohu ostatních jezdců (například na závodě). Nicméně abyste tyto jezdce viděli, musí být nejprve vašimi kontakty v účtu Garmin Connect, čehož na závodech s desítkami až stovkami účastníků reálně dosáhnete jen málokdy.

Nicméně například na menší skupinové vyjížďky, při kterých se pár cyklistů s lepší kondicí odpojí a vyrazí napřed, se to může hodit. Snadno totiž uvidíte, kde se druhá skupina nachází a zda se třeba někam neztratila. Ještě upozorníme, že jezdci musí být v dosahu maximálně 40 km od vás, jinak je na mapě neuvidíte.

Myslí na vaše bezpečí

Cyklopočítače jsou vybaveny také několika bezpečnostními funkcemi. Podobně jako některé chytré hodinky umí například automaticky rozpoznat nehodu a odeslat prostřednictvím telefonu připojeného k síti vybraným kontaktům zprávu s vaší aktuální polohou. S funkcí Livetrack mohou vaši blízcí sledovat vaši polohu (za předpokladu, že je váš telefon připojen k mobilní síti). Svým blízkým lze odeslat odkaz, po jehož otevření uvidí vaši polohu, průměrné tempo a mnoho dalších informací.

Praktickou funkcí je také alarm krádeže kola, který přijde vhod v případě, že si dopřáváte pauzu v restauraci, na své kolo tak úplně nevidíte a ještě k tomu si zapomenete zámek. Po nastavení začne cyklopočítač vydávat výraznou zvukovou signalizaci v případě, že se kolo dá do pohybu. Díky tomu máte šanci na případné nenechavce zareagovat. Alarm vypnete snadno zadáním PIN kódu, který si sami nastavíte.

Notifikace

Podobně jako u chytrých hodinek pro cyklisty můžete na cyklopočítači sledovat notifikace z vašeho mobilního telefonu. Při jízdě jsme mnohokrát ocenili, že nebylo třeba sahat do kapsy pro telefon (či zastavovat), ale stačilo si jen v rychlosti prohlédnout notifikaci a nerušeně pokračovat dál.

Uživatelé mobilních telefonů s Androidem dokonce mohou na příchozí zprávy odpovědět přednastavenou odpovědí. Při jízdě to nicméně může narušovat vaši soustředěnost a proto mnohdy spíše zastavíte a v klidu odpovíte. Vzhledem k tomu nemusí být majitelé iPhonů tolik zklamaní, že se na ně s touto funkcí kvůli omezením iOS nedostalo.

Zobrazí vám příchozí notifikace
Zobrazí vám příchozí notifikace

Ovládání hudby

Během jízdy lze prostřednictvím cyklopočítače ovládat hudbu na vašem mobilním telefonu (tedy přepnout skladbu, pozastavit přehrávání či upravit hlasitost). U Edge 840 je ovládání díky dotykovému displeji pohodlné, u Edge 540 je volba dané funkce pomocí tlačítek poměrně zdlouhavá, což může být při jízdě nebezpečné. Ale pokud třeba jezdíte doma na trenažéru, může se hodit.

Můžete ovládat hudbu
Můžete ovládat hudbu

Další funkce

Mezi spíše doplňkové funkce cyklopočítače můžeme zařadit například zobrazení předpovědi počasí či času východu a západu slunce.

Předpověď počasí
Předpověď počasí

Závěr - komu bychom doporučili Garmin Edge 540 a Garmin Edge 840?

Cyklopočítače Garmin Edge 540 a Edge 840 rozhodně mají co nabídnout cyklistům, kteří chtějí podrobně sledovat svou výkonnost. Pokud nepoužíváte doplňkové vybavení, jako je wattmetr a hrudní pás, pravděpodobně sáhnete spíše po modelu z řady Explorer, které jsou levnější.

Garmin Edge 540 se hodí pro osoby, které netouží po funkci dotykového displeje, chtějí ušetřit a rádi jezdí po trasách, které znají. Ovládání map je totiž u tohoto modelu obtížnější než u Edge 840, který dotykovým displejem disponuje. Pokud s mapami pracujete často a chcete si užívat výhody hybridního způsobu ovládání, sáhněte po Edge 840. Zároveň je za nás Edge 840 skvělou volbou pro výletníky, kteří potřebují často pracovat s mapovými podklady.

V obou případech můžete vybírat ze standardních modelů a cyklopočítačů se solárním panelem. Z hlediska funkcí se vylepšení dočkaly zejména mapové podklady a funkce ClimbPro. V porovnání se staršími modely se také můžete těšit na nové a o něco přehlednější rozhraní.

Recenze: cyklopočítač Garmin Edge 540 a Edge 840
  • Kvalita zpracování
  • Baterie
  • Operační systém
  • Kompatibilita
  • Poměr cena/výkon
4.6

Cyklopočítače lišící se displejem

Cyklopočítače Garmin Edge 540 a Edge 840 jsou přímými nástupci modelů 530 a 830, které Garmin inovuje po poměrně dlouhých čtyřech letech. Těšit se můžete na intuitivnější rozhraní, vylepšené mapové podklady i tréninkové funkce. Oba cyklopočítače se prodávají také ve variantě se solárním nabíjením, my jsme však testovali modely bez této funkce. Zjistěte, v čem se modely 540 a 840 liší a který je ten pravý právě pro vás.

Proč si vlastně cyklopočítač pořídit, když můžete vybrané metriky sledovat jednoduše ve svém mobilním telefonu? Důvodů může být hned několik:

  1. Co se týče dostupností samotných metrik a funkcí, tak ty zpravidla nenajdete v jedné univerzální aplikaci, často tedy budete muset kombinovat hned několik prémiových aplikací.
  2. Mobilní telefon se vám může při jízdě rychle vybít nebo se přehřát (provoz na ostrém slunci v kombinaci s navigací).
  3. Ne každý si chce na řídítka umístit často výrazně dražší mobilní telefon a riskovat jeho poškození při případném pádu.
  4. Kromě toho cyklopočítače lze propojit se spoustou dalšího příslušenství (například wattmetrem a hrudním pásem). Díky tomu získáte přístup k podrobným informacím o vašem tréninku a analýzám, což je důležité nejen pro profesionální, ale i některé hobby cyklisty.
  5. V neposlední řadě jsou cyklopočítače kompaktní a dobře odolávají nepřízni počasí narozdíl od dnešních často rozměrných placek z materiálů náchylných na poškrábání.

Klady

  • Funkce ClimbPro i pro freeride
  • Pohodlné ovládání map (u Edge 840)
  • Multi-band GPS
  • Možnost plánování tras
  • Bezproblémová navigace
  • Dlouhá výdrž baterie

Zápory

  • Na displeji se objevují odlesky
  • Nebyl testován na odolnost vůči prachu
  • Přednastavené odpovědi na SMS fungují jen pro Android
Tento článek byl zpracován autorem na základě reálné zkušenosti s produktem. Hodnocení může být ovlivněno subjektivními dojmy autora. 
Autor: Hana Smětáková
Autor: Hana Smětáková
Sport a zdravý životní styl mě provází prakticky po celý život. Jelikož se řadím mezi příznivce moderních technologií, na webu ITmix se často věnuji recenzím fitness náramků a chytrých hodinek, které jsou v mém aktivním životě nepostradatelným pomocníkem. Kromě sportu je mým velkým koníčkem také cestování a poznávání nových míst.
Jak se vám líbil tento článek?
4.7/5 - (4 hodnocení)
Komentáře (2) – Recenze: cyklopočítač Garmin Edge 540 a Edge 840
  1. Dobrý den, chtěl jsem se zeptat dohrál jsem topo mapy ( přiložený voucher ) a na mapách se to nijak neprojevilo.

    Jde o model edge 840
    děkuji za info kde by mohl být problém

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související recenze

Recenze: cyklopočítač Garmin Edge 540 a Edge 840
Garmin Edge 540/840
Hodnocení: 4.6/5
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram