ITmix.cz logo

Recenze: autokamera TrueCam H25 GPS 4K

Silné stránky
 • Intuitivní ovládání
 • Záznamy v 4K rozlišení
 • Vysoká kvalita nahrávek
 • Jednoduchá instalace
 • Široký zorný úhel
Slabé stránky
 • Vyšší cena
 • Špatný sklon obrazovky
 • Omezený rozsah pohybů snímače

Autokamera TrueCam H25 GPS 4K patří mezi nejlepší modely aktuálně na trhu. Důvodem jsou kvalitní 4K záznamy ve dne i v noci, zajímavé doplňky v balení, praktické funkce ako například G-senzor, nahrávání zvuku, GPS či tachometr a podpora zadní kamery. Ovládání kamery je intuitivní a instalaci by měl zvládnout každý. Nastavení autokamery značně usnadňuje její displej, který je dobře čitelný a dokáže zobrazit také QR kód ke stažení aplikace pro dálkové ovládání.

Balení autokamery

Autokamera je zabalena v krabici vyrobené z recyklovaných materiálů. Krabice se skládá ze dvou částí. Horní část je doplněna strohým vyobrazením autokamery a jejím názvem. Na spodní straně naleznete přehledný popis funkcí a vlastností modelu.

Po otevření se nám hned naskytl pohled na autokameru a její příslušenství. Na rozdíl od modelů jako TrueCam M11 GPS 4K nebo H5 WiFi je plastová pěna u tohoto modelu použita v menší míře. Při rozbalování jsme narazili na tyto položky:

 • autokamera TrueCam H25 GPS 4K,
 • adaptér do 12V zásuvky (autozapalovače),
 • napájecí miniUSB kabel,
 • USB kabel pro přenos souborů,
 • microSD/USB adaptér,
 • pět samolepicích úchytů na kabel,
 • dvě náhradní samolepicí plochy držáku,
 • dvě elektrostatické fólie pro lehčí demontáž
 • a nástroj na skrytí kabelu.

Atypická konstrukce

Hned na první pohled je jasné, že u tohoto modelu zvolil výrobce TrueCam odlišný přístup ve srovnání s modely A7s GPS nebo M11 GPS 4K. Autokamera má poměrně velkou konstrukci a na první pohled ani kameru nepřipomíná. Zaujalo nás ale, co všechno se v samotné autokameře skrývá.

Většina autokamer TrueCam má samostatný GPS modul, který je pomocí USB připojen k autokameře. Model H25 GPS 4K má tento modul vestavěný v konstrukci. Totéž platí i o držáku. Zatímco TrueCam A7s GPS nabízí hned dva druhy poměrně rozměrných držáků, držák recenzovaného modelu je tak nenápadný, že v podstatě splývá s konstrukcí.

Samolepicí držák splývá s tělem autokamery
Samolepicí držák splývá s tělem autokamery

Atypický tvar autokamery ale přináší jeden na první pohled ne zcela zjevný problém. Model je vybaven poměrně velkým displejem, který značně usnadňuje nastavení a používání kamery. Jeho problém je ale ve sklonu. Po umístění kamery na sklo má displej velmi podobný sklon jako čelní sklo, což snižuje jeho čitelnost z pozice řidiče.

Technické parametry

Technické parametry autokamery TrueCam H25 GPS 4K odpovídají její ceně, která není nejnižší. Vyšší cena ale nemusí vždy přinést vyšší kvalitu a lepší výrobek. Pokud vás zajímá, podle čeho vybírat kameru do auta, přečtěte si našeho průvodce výběrem.

Max. rozlišení4K (30 FPS)
Max. snímkovací frekvence60 FPS (při FullHD)
Úhel záběru160°
Úhlopříčka displeje2,31“
Provozní teplota-10 až + 50 °C
KonektivitaWi-Fi, microSD, miniUSB
Mikrofonano
Max. kapacita microSD karty256 GB
Rozměry (V x Š x H)8,1 x 6,5 x 4,3 cm

Instalace

Instalace tohoto modelu je stejně jednoduchá jako u ostatních autokamer TrueCam. I balení H25 GPS 4K obsahuje přehledný návod, který celý proces stručně popisuje. Montáž spolu s nastavením kamery pro první jízdu by vám neměly zabrat více než 15 minut.

TrueCam H25 GPS 4K podporuje microSD karty s kapacitou do 256 GB

Prvním krokem instalace je vložení microSD karty. Slot pro její vložení se nachází na levé straně spolu s výstupy pro napájení a připojení zadní kamery, která není součástí balení. Autokamera podporuje microSD karty s kapacitou až 256 GB, což oceňujeme vzhledem k maximálnímu dostupnému rozlišení 4K.

Například model TrueCam M11 GPS 4K, který toto rozlišení také nabízí, podporuje jen karty s kapacitou do 128 GB. Velikost ukládaných souborů závisí nejen na rozlišení videa, ale také na snímkovací frekvenci a datovém toku. Proto byste při běžných městských jízdách neměli být limitováni ani menší kapacitou karty.

Kde koupit TrueCam H25 GPS 4K
TrueCam H25 GPS 4K
Hodnocení
4.4/5

MicroSD karta není součástí balení.

Před prvním použitím vás autokamera vyzve k tomu, abyste microSD kartu formátovali. To lze provést přímo v nastavení. Myslete ale na to, že se při tomto procesu vymažou všechna data.

Výrobce doporučuje autokameru formátovat pravidelně. V jejím nastavení můžete dokonce nastavit i interval formátování. K dispozici máte tyto intervaly:

 • 15 dní,
 • 30 dní
 • a 60 dní.

Po uplynutí této doby vás autokamera sama vyzve k tomu, abyste microSD kartu formátovali. Nestane se tak, že by proběhlo automatické formátování a vy byste ztratili všechny záznamy.

Kabely nesmí překážet při jízdě

V dalším kroku je nutno autokameru zapojit k elektrickému zdroji. Pro tento účel naleznete v balení 3metrový napájecí kabel. Ten můžete vést buď pomocí samolepicích úchytů po obvodu kabiny, nebo můžete kabel skrýt pod obložení. My jsme při montáži zkombinovali oba způsoby – část kabelu jsme pomocí nástroje pro skrytí kabelu zatlačili pod stropní obložení a jeho druhou část jsme vedli po přístrojové desce úchyty v balení.

Při montáži můžete kabel vést úchyty nebo obložením
Při montáži můžete kabel vést úchyty nebo obložením

Umístění autokamery na sklo

Výrobce považuje za ideální místo pro připevnění autokamery prostor mezi čelním sklem a interiérovým zpětným zrcátkem. Důvodem je fakt, že by vám autokamera neměla překážet ve výhledu. Přikazuje to i česká legislativa, kterou jsme pro vás shrnuli v našem článku o bezproblémovém umístění kamery do auta.

Při umísťování autokamery myslete také na sklon objektivu. Od úplného sklopení snímače máte k dispozici rozsah kolem 30° opačným směrem. Při našem testu v běžném osobním autě byl snímač téměř zcela sklopen. Ve sportovních modelech s čelním sklem v ostřejším úhlu, nemusí být maximální sklon snímače dostatečný. V takovém případě by vám autokamera snímala oblohu.

Pokud hledáte autokameru do sportovního auta, kterého by se mohl týkat zmíněný problém, můžete vyzkoušet model TrueCam H7 GPS s větším rozsahem rotace.

Napájení autokamery ovlivňuje dostupnost některých funkcí

Jak jsme již zmínili výše, autokameru můžete zapojit do různých zásuvek ve vozidle. Starší modely aut bývají obvykle vybaveny autozapalovači, které nabízejí kontinuální přísun energie. V případě tohoto druhu napájení budete mít k dispozici také režim ParkShield, který vyžaduje stálé napájení.

Vestavěné 12V zásuvky či USB zásuvky modernějších automobilů tuto výhodu nemají. Po vypnutí zapalování do nich totiž zpravidla přestane proudit elektřina. Pokud byste i přesto rádi využívali funkce vyžadující kontinuální napájení, vyzkoušejte tzv. „Hardwire kit“, který připojí autokameru přímo k autobaterii.

Kde koupit TrueCam H25 GPS 4K
TrueCam H25 GPS 4K
Hodnocení
4.4/5

Vestavěný akumulátor u TrueCam H25 GPS 4K nenajdete

Na rozdíl od modelu A7s GPS, recenzovaná autokamera není vybavena vestavěnou baterií. Mezi novějšími modely TrueCam je použití superkondenzátoru standard. Superkondenzátor je ve srovnání s baterií odolnější vůči výkyvům teploty a napětí, nabízí delší životnost a jeho používání je bezpečnější.

Model je určen k provozu pouze s připojeným napájecím kabelem.

Funkce

Autokamera TrueCam H25 GPS 4K nabízí širokou paletu funkcí, které z ní dělají velmi dobře vybavený model. S některými níže uvedenými funkcemi se setkáte u většiny moderních autokamer. Recenzovaný model ale nabízí i několik exkluzivních funkcí, které u jiných modelů TrueCam nenajdete.

Hlášení radarů

Funkci detekce radarů jsme vám představili také u modelu M11 GPS 4K od TrueCam. V případě, že je funkce aktivní a autokamera zaznamená ve vašem okolí radar, zobrazí jeho vzdálenost a maximální povolenou rychlost. Kromě běžného měření rychlosti vás upozorní také na:

 • úseková měření rychlosti,
 • přejezd na červenou
 • a přejezd na červenou s měřením rychlosti.

Všechny čtyři možnosti jsou dostupné v nastavení autokamery, takže můžete měnit chování detektoru podle svých potřeb.

ParkShield

Pojem ParkShield zahrnuje několik praktických doplňků a funkcí, díky kterým budete mít přehled o dění kolem auta i během vaší nepřítomnosti. ParkShield považuje výrobce za pokročilý parkovací režim a při jeho nastavování máte následující možnosti.

 • Způsob spuštění – manuální (pomocí tlačítka), G-senzor (gravitačním zrychlením) a Hardwire kit (automaticky při vypnutí zapalování).
 • Režim nahrávání – Timelapse (časosběrné video), klasický záznam (20sekundová nahrávka).
 • Doba provozu – se standardním adaptérem v autozapalovači je maximální doba provozu 12 hodin. Se sadou Hardwire kit je dostupný i 24hodinový nebo nepřetržitý záznam. Tato jsou dostupná v nastavení, ale po jejím zvolení se objeví chybové hlášení o selhání detekce sady Hardwire kit.

Funkce jako G-senzor či detekce pohybu, které dohromady vytvářejí režim ParkShield, najdete individuálně i u dalších modelů TrueCam.

Režim ParkShield sestává z několika funkcí
Režim ParkShield sestává z několika funkcí

Wi-Fi připojení

Wi-Fi připojení je pro většinu moderních autokamer standardní výbavou. Jedná se o praktický doplněk, který slouží pro připojení mezi kamerou a aplikací v chytrém telefonu. Autokameru TrueCam H25 GPS 4K můžete pomocí Wi-Fi připojit k aplikaci Roadcam, která je dostupná v obchodech Google Play a App Store. Aplikaci a spárování autokamery s ní si popíšeme v rubrice Ovládání.

Tachometr a spořič obrazovky

Mezi funkcemi autokamery nechybí ani spořič obrazovky. Jedná se o funkci, díky které se displej po uplynutí nastavené doby vypne. Pro řidiče, kteří řídí převážně v noci, může jít o významný doplněk. Spořič obrazovky může zobrazovat i aktuální rychlost. Tachometr je poměrně přesný a na černém podkladu dobře čitelný. Aby se tachometr zobrazil, musí být v nastavení aktivován také spořič obrazovky.

Spořič obrazovky lze doplnit aktuální rychlostí
Spořič obrazovky lze doplnit aktuální rychlostí

Cyklické nahrávání

Nahrávání záznamu do smyčky je mezi autokamerami dobře známou funkcí, která brání zastavení nahrávání v případě, že se zaplní kapacita microSD karty. Když se tak stane, začne autokamera automaticky přepisovat nejstarší záznamy.

Kde koupit TrueCam H25 GPS 4K
TrueCam H25 GPS 4K
Hodnocení
4.4/5

Ochrana videa

Pokud se vám na cestě podařilo zachytit něco neobvyklého a rádi byste záznam ochránili před automatickým odstraněním, můžete jej přesunout do chráněné složky. Pro tento účel je autokamera vybavena samostatným tlačítkem se symbolem žlutého trojúhelníku. Po jeho stisknutí se aktuální záznam uzamkne a jeho odstranění bude možné provést jen manuálně.

Parametry záznamu

Informace o okolnostech nahrávání se můžou kdykoli hodit. V nastavení autokamery můžete zvolit hned několik parametrů, které se zobrazí na spodní straně každého záznamu. Máme na mysli:

 • datum a čas,
 • jméno řidiče nebo řidičky,
 • GPS polohu
 • a aktuální rychlost.

Ovládání autokamery TrueCam H25 GPS 4K

Po recenzování modelů TrueCam M11 GPS 4K nebo H5 WiFi, jejichž ovládání je poměrně komplikované, jsme intuitivní ovládání tohoto modelu velmi ocenili. Autokamera je vybavena pěti tlačítky v řadě pod displejem.

Každé tlačítko je popsáno symbolem, což usnadňuje orientaci. Jak je to ale u modelů tohoto výrobce zvykem, každé tlačítko zastává několik funkcí, které si nyní popíšeme.

Emergency/Power

Tlačítko označené žlutým trojúhelníkem slouží při krátkém stisku během nahrávání k ochraně aktuálního záznamu před jeho automatickým odstraněním. Podržením tohoto tlačítka autokameru kdykoli vypnete nebo opět zapnete.

Nahoru/Microphone

Tlačítko se symbolem šipky nahoru a mikrofonu slouží primárně k pohybu v menu a nastaveních. Krátký stisk v hlavním rozhraní (obrazovka nahrávání) zapne nebo vypne nahrávání zvuku. V případě delšího podržení v hlavním rozhraní spustíte nebo vypnete Wi-Fi.

OK

Prostřední tlačítko rozhraní. Jeho hlavní funkcí je při krátkém stisku manuální spuštění nebo zastavení nahrávání. Delším podržením v hlavním rozhraní vypnete nebo zapnete displej. V nabídce menu slouží toto tlačítko k potvrzení volby.

Dolů/ParkShield

Tlačítko se symbolem šipky dolů a písmenem P opět slouží primárně k navigaci v menu a nastaveních. Krátkým stiskem v hlavním rozhraní spustíte nebo vypnete režim ParkShield popsaný výše. Delší podržení v hlavním rozhraní přepne zobrazení na zadní kameru, pokud je připojena.

Tlačítko se symbolem seznamu. Krátký stisk v hlavním rozhraní otevře menu. V nabídce menu slouží krátký stisk k návratu do předchozí nabídky. Delším podržením v hlavním rozhraní pak otevřete galerii. Jinak je galerie dostupná v aplikaci Roadcam nebo také jako poslední možnost v menu kamery.

Ovládací prvky autokamery jsou dobře označeny
Ovládací prvky autokamery jsou dobře označeny

Kameru do auta můžete ovládat i na dálku

Autokamera TrueCam H25 GPS 4K je kompatibilní s aplikací Roadcam. Párování zařízení přes Wi-Fi je snadné a nezabere vám ani minutu. Probíhá v těchto krocích:

Kde koupit TrueCam H25 GPS 4K
TrueCam H25 GPS 4K
Hodnocení
4.4/5
 1. Stažení aplikace Roadcam z obchodu Google Play či App Store.
 2. Připojení k Wi-Fi autokamery přes nastavení v telefonu.
 3. Spuštění aplikace a výběr autokamery, na kterou je telefon připojen.

Po úspěšném spárování zařízení se zobrazí hlavní rozhraní, které umožňuje spustit nebo zastavit nahrávání, otevřít galerii nebo přejít do nastavení. Galerie záznamů je rozdělena na nouzové a klasické nahrávky. Každé video lze přímo v aplikaci upravit na krátký klip. Editor umožňuje přidat do záznamu i hudební doprovod. Nakonec můžete nahrávku sdílet přes různé známé platformy.

Aplikace jako taková je přehledná a dobře se v ní dá orientovat. Jako nedostatek hodnotíme částečný překlad do češtiny, který by mohl některým uživatelům překážet. Několikrát se nám také stalo, že se aplikace sama odpojila od autokamery. Někteří uživatelé, kteří zanechali negativní recenzi na Google Play, se zase setkali se zamrzáním a vypínáním aplikace.

Kvalita záznamu

Nahrávky autokamery TrueCam H25 GPS 4K nás velmi příjemně překvapily. Kombinace 4K rozlišení se snímkovací frekvencí 30 FPS vytváří velmi kvalitní a plynulé záznamy se spoustou detailů a skvělými barvami. Velkou výhodou je i 160° zorné pole, díky kterému zachytíte v osobním autě záběry v celé šíři čelního skla.

Denním záběrům není co vytknout

Přes den zvládne autokamera pořídit kvalitní záznamy ve většině podmínek. Díky širokému dynamickému rozsahu se snímač rychle přizpůsobí i náhlým změnám světla. SPZ či nápisy jsou dobře čitelné i na vzdálenost delší než 15 metrů.

Vzhledem k tomu, že je autokamera v podstatě přilepená rovnou na sklo a nemá šanci třást se při nerovnostech (například na držáku), je stabilizace vynikající úrovni.

Noční záběry hodnotíme pozitivně

V noci si dokáže snímač krásně poradit s pouličním osvětlením i světlem z reflektorů protijedoucích aut. Záznamy jsou opět velmi detailní a plynulé. Při jízdě ve městě neobsahují nahrávky v podstatě žádný šum. Při nočních jízdách mimo město nebo hůře osvětlenými částmi se šum začne objevovat, ale v mnohem menší míře než u levnějších modelů TrueCam.

Stabilizace obrazu na nerovné vozovce je skvělá i za zhoršených světelných podmínek. Záznam je při jízdě po nerovnostech stále ostrý.

Autokamera TrueCam H25 GPS 4K je vhodná pro nahrávání nočních i denních záznamů jízdy. Díky 4K rozlišení jsou nahrávky detailní a snímkovací frekvence 30 FPS jim dodává standardní čitelnost a plynulost. Ve srovnání s frekvencí 60 FPS vám záznamy taky ušetří spoustu místa. Ve výsledku můžete 4K nahrávky při 30 FPS během přehrávání zastavit v kterémkoli momentu a většinou získáte detailní obraz dané situace.

Nejčastější otázky a odpovědi

Má TrueCam H25 GPS 4K zadní kameru?

Model TrueCam H25 GPS 4K nemá ve svém balení zadní kameru. Rozhraní autokamery ale nabízí výstup pro její napojení. Na výběr máte ze dvou možností – klasická zadní FullHD kamera nebo její alternativa s infračerveným přisvětlením.

Dají se s TrueCam H25 GPS 4K pořizovat fotky?

TrueCam H25 GPS 4K sice nemá samostatné tlačítko pro focení, ale aplikace Roadcam tuto funkci nabízí. Snímky se ukládají do samostatné složky, která je dostupná i v galerii na autokameře.

Kde koupit TrueCam H25 GPS 4K
TrueCam H25 GPS 4K
Hodnocení
4.4/5
Má TrueCam H25 GPS 4K baterii?

Autokamera je vybavena superkondenzátorem, který nahrazuje baterii. Model je tak určen pouze pro provoz po připojení ke zdroji energie. Superkondenzátor je pro používání v autě bezpečnější než baterie.

Závěr – Pro koho je autokamera TrueCam H25 GPS 4K vhodná?

TrueCam H25 GPS 4K je ideální autokamera pro každého, kdo hledá vysokou kvalitu bez kompromisů. 4K rozlišení v kombinaci s 30 FPS nabízí detailní nahrávky i za zhoršených světelných podmínek. Nápisy a SPZ jsou na záznamech čitelné i na vzdálenost více než 15 metrů. Autokamera je vhodná pro krátké i delší jízdy kdykoli během dne nebo noci.

Autokamera má všechny komponenty včetně displeje vestavěné v konstrukci. Displej je dobře čitelný, ale jeho sklon není ideální. Ovládání je intuitivní. Tlačítka jsou označena symboly, což usnadňuje orientaci. V balení autokamery naleznete také ochranné pouzdro či různé pomůcky pro instalaci.

Pokud hledáte levnější autokameru se 4K rozlišením, vyzkoušejte model TrueCam M11 GPS 4K s detekcí radarů. Pokud se spokojíte i s nižším rozlišením, ale záleží vám na množství funkcí, doporučujeme vám autokameru TrueCam A7s GPS.

Recenze: autokamera TrueCam H25 GPS 4K
 • Kvalita záznamu
 • Funkce
 • Ovládaní
 • Instalace
4.4

Dobře vybavená autokamera s kvalitním záznamem i v noci

Autokamera TrueCam H25 GPS 4K patří mezi nejlepší modely aktuálně na trhu. Důvodem jsou kvalitní 4K záznamy ve dne i v noci, zajímavé doplňky v balení, praktické funkce ako například G-senzor, nahrávání zvuku, GPS či tachometr a podpora zadní kamery. Ovládání kamery je intuitivní a instalaci by měl zvládnout každý. Nastavení autokamery značně usnadňuje její displej, který je dobře čitelný a dokáže zobrazit také QR kód ke stažení aplikace pro dálkové ovládání.

Klady

 • Intuitivní ovládání
 • Záznamy v 4K rozlišení
 • Vysoká kvalita nahrávek
 • Jednoduchá instalace
 • Široký zorný úhel

Zápory

 • Vyšší cena
 • Špatný sklon obrazovky
 • Omezený rozsah pohybů snímače
Tento článek byl zpracován autorem na základě reálné zkušenosti s produktem. Hodnocení může být ovlivněno subjektivními dojmy autora. 
Autor: Martin Dajča
Autor: Martin Dajča
Rád tlumočím své zkušenosti a komplexní myšlenky do srozumitelné řeči pro spotřebitele a spotřebitelky. Ve svém volném čase se věnuji běhu, cyklistice a výletům po svém okolí. V mém portfoliu proto naleznete recenze chytrých hodinek, autokamer a mnohých dalších pomocníků do každodenního života.
Jak se vám líbil tento článek?
4/5 - (11 hodnocení)
Komentáře (7) – Recenze: autokamera TrueCam H25 GPS 4K
 1. Dobrý den
  Sólo kamera je fajn, vše působí precizně. Záznamy dobré. Jen je kamera přímo obrovská.
  Připojte zadní kameru a nebudete se stačit divit!
  Zvolený kondenzátor na obě kamery prostě a jednoduše nestačí. Horší start kamery, klidně i na dvakrát (to se žádné elektronice moc nelíbí), vypnutí nepůsobí dojmem bezpečného uložení právě rozjeté nahrávky.
  Radary, další fór a dodělej si doma. Až budete upgradovat radary, nezapomeňte nový soubor pojmenovat jako ten původní, jinak to nebude fungovat (to vám v instrukcích neřeknou)
  Také zapomeňte na 4K/30 při použití obou kamer, zde nepoužitelných 4k/25.
  Mám pocit jako by tu zadní kameru přidal až vrátný 🙂
  Za mě naleštěná bída, bohužel.

  1. Dobrý den, děkujeme za sdílení vaší zkušenosti. Jsme si jistí, že pomůže všem, kteří řeší výběr autokamery.

 2. Dobry den, mne chyba informacia, ci databaza radarov obsahuje aj Rakuske a Nemecke radary. Tuto info som nikde nenasiel. MIO kamery ich zial neobsahuju...

 3. Kameru jsem si pořídil k Vánocům do nového auta. Nejsem s ní spokojen, ačkoli nemám sportovní vůz, sklon kamery je nedostatečný, moc zabírá oblohu a hlavně při jízdě proti slunci je téměř nepoužitelná, s tím souvisí i odlesky palubní desky. Ta konstrukce prostě není dobrá, hodí se spíše pro auta s více kolmým sklem. Asi jediné plus je snadné ovládání. V minulém autě jsem používal TrueCam M5 a byl s ní naprosto spokojen, proto nyní budu H25 měnit za M11.

 4. Nevím jak ostatním, ale u kamery se mi stavá, že občas zešedne displej a musi se odpojit od napájení, aby se opět zprovoznila a to při použití karty Samsung Pro Endurance 256Gb a Hardwire kit.

 5. Dobrý den, prosím Vás, jak se Vám chová kamera při zapojení s Hardwire kitem? Mám kameru zapojenou - červený na plus baterie, černý na kostru, žlutý na ACC spínání zapalováním (zjednodušeně napsáno). Na Hardwire krabičce přepnutý na výchozí nastavení "NORMAL". Na kameře zapnutý Hardwire kit... Kamera běží a po zapnutí zapalování se mi vypne.

  Jak se Vám kamera chová? Jak máte nastavený Hardwire kit Vy? Přepínal jste na "REVERSE"

  Děkuji za odpověď.
  Milan

 6. Špatný sklon čočky kamery. V autech vw touran, opel astra, škoda Fabia je tak velký sklon předního okna, že čočka nejde víc nastavit a natáčí nebe. Kdyby nabízeli ke kameře doplněk příslušenství kryt s 3m nálepkou ve formě klínu 1,0 - 1,5 cm bylo by to fajn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související recenze

Recenze: autokamera TrueCam H25 GPS 4K
TrueCam H25 GPS 4K
Hodnocení: 4.4/5
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram